Клин_Кляйн• 19 марта 2023
Паски для діабетиків
Дівчата, у цьому році батькові поставили діагноз діабет, тож батьки на дієті.
У кого в сім´ї є діабетики, підкажіть чим замінюєте цукор?
І як готуєте святковий стіл?
Наприклад паски які готуєте: творожні або щось інше?
І як готуєте святковий стіл?
Нічого вдягти• 19 марта 2023
Ничем не заменяю, просто не ем сладкое. Паску могу творожную съесть небольшой кусочек, если не слишком сладкая
Уси Пуси• 19 марта 2023
Готуємо як завжди. Від однієї паски з цукром нічого не буде, якщо в інший час людина дотримується дієти.
Джага-джага• 19 марта 2023
А хіба тільки цукор? Ще і борошно біле туди ж. Простіше просто відмовитись від паски традиційної, якщо чесно. Або приготувати/ купити одну і з‘їсти символічний шматочок.
Сирожено_пирожено• 19 марта 2023
Їм заичайну паску,але без фанатизму, нічого страшного не трапляється.
Пупс• 19 марта 2023
Яка паска, якщо дієта? Якщо на інсуліні, то підрахувати ХО. Навіть якщо цукор стевією замінити, то мука всеодно буде. Шматочок хай спробує і налягає на сухе м´ясце)