Сіточка• 19 марта 2023
Порадьте будь ласка як краще доглядати за білим та кольровим взуттям
Якщо просто мити, то краса швидко зникає.
Є білі кросівки та сірі та сині зимові зимові черевики.
Можете будь ласка порадити, може є якийсь гарний крем без кольору чи щось таке
Сіточка
• 19 марта 2023
Ответ дляeuhunter
Обязательно импрегнация новой пары качественным сирени, затем поддерживать по мере необходимости.
И косметика по типу кожи обуви.
Не могу нагуглить качественный сирени, можете пожалуйста написать что это?
Сіточка
• 19 марта 2023
Ответ дляБавовна
Залежить від того, яка там сама шкіра та фарба на ній
Якби я вміла це визначати))
Сіточка
• 25 марта 2023
Ответ дляeuhunter
Качественный сирени = качественный спрей ;,)
У моего телефона весна
Благодарю))