Что вызывают у Вас мысли "Вау, как они это делают?"
Про военных чур не писать, они и так занимают особое место в наших сердцах
Ответ для5cmhybyna
жінки які продають свої обіссані труси в інтернеті
Фетишистам?
Или олх бу?
Natalia505• 19 марта 2023
Лікарі на передовій, хірурги. Енергетики дай їм Бог здоров*я. Всі люди які працюють варті поваги.
ArmUkraineNow• 19 марта 2023
Так щоб професії - нічого не йде на розум.
А от деякі люди, от є ж такі ’’ввау, як він це робить’’. Наприклад, Цімер, Нолан.
Взагалі, музиканти, поети. Які тільки складаються пісні, які рими. І тільки 8 нот, а скільки мелодій.
Ще, напевно, млжна відмітити архітекторів-інженерів-проєктувальників. Які створили величезні будівлі.
Tasya-Natusya• 19 марта 2023
Коммунальщики, электрики, вот эти мужики, которые чуть- ли не голыми руками восстанавливали нам свет и тепло.
Tasya-Natusya• 19 марта 2023
Ответ дляArmUkraineNow
Да, особенно когда смотришь на средневековые строения, вроде флорентийского Дуомо и думаешь, ну как они смогли построить такую красоту без современной техники или как строили порой здания 100 лет.
Хирурги. Реально они для меня полубоги. Каждый день люди спасают жизни и цена их ошибки - жизнь человека. Была знакома с нейрохирургом из Львовского госпиталя. Такой с виду ничем не примечательнй человек, будет идти по улице - даже взгляд не зацепится. А человек без выходных (сейчас, в военное время) каждый день по нескольку операций в день на мозгах делает. Нет, для меня это точно полубоги.
ArmUkraineNow• 19 марта 2023
Ответ дляTasya-Natusya
Ну мене особисто не так історичні споруди вражають, як сучасні.
Про одну якусь висотку дивилась типу фільму, там різниця між 1 поверхом і дахом може бути нахил до 2 метрів. Через висоту і вітер. І от треба врахувати і знаходити рішення, щоб воно не гепнулось.
Акушери-гінекологи. Та більше, мабуть, через ’хлібну’ роботу. У мене свого часу не було фінансової змоги потягнути медицину: від хабара за вступ до ВИШу та до хабара за пристойне місце роботи. Заздрю. Також особисто для мене народження дітей є чимось казковим і неймовірним. Навіть через всі складності та тонкості цього фаху! Це в рази приємніше, ніж розрахунок котлів або проект складських приміщень з обладнанням(
Лікарі, але не ті що стілець гріють в поліклініці. Практикуючі хірурги, ортопеди, нейрохірурги, пластичні, акушери.
Пілоти, хтось, що творить своїми руками, мізками майбутнє, щось нове, цінне, незвичне, винаходи або ,,з гівна кулю,, -папір з опалого листя чи одноразовий посуд з висівок і т. ін.
Ответ дляArmUkraineNow
Зараз всі розрахунки на компі, креслення.
А раніше літаки, ракети , тк саме Дуомо все рахували, малювали , креслили вручну на папері. Чи будинки будувати-все вручну.