120-120-120 (не худею)• 19 марта 2023
Масажер для стоп і ніг
Дівчата , хто користується вдома електричним масажером для ніг та стоп, порекомендуйте модель, поділіться відгуками
120-120-120 (не худею)
• 19 марта 2023
Ответ дляРання пташка
В мене такий. Класний. А кришка для спини підходить
А хто виробник? Навіть не зустрічала такої моделі
120-120-120 (не худею)
• 19 марта 2023
Ответ дляМуркошечка
о, я искала не так давно, послушаю
Я вже скільки про них перечитала , аж голова розболілася ((( як би ж підти в магазин і попробувати як воно … ((( поки на цій моделі зупинилася
Муркошечка• 19 марта 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
вот и я начиталась и уже тошно было. Просто остановила процесс.
Вот бы найти магазин, в котором можно было протестить с десяток и выбрать свой.