Околовита• 19 марта 2023
Боже, як соромно.
У нас дві дочки дорослі. У мого чоловіка день народження завтра. Купила я хороший подарунок, дорогий. Старша дочка дала частину грошей, а молодша не може зараз ніяк. Подарує дрібничку. Старшій дочці я сказала, що і молодша дала суму, щоб подарунок від всіх. Та саме страшне, пишу я сьогодні молодшій в вайбері:" Я Ірі сказала, що ти теж приймаєш участь в цьому подарунку. Щоб ти була в курсі". І випадково присилаю це Ірі, старшій дочці(. Удаляю швиденько, а удалила тільки в мене. Який жах, як стидно перед нею. Як викрутитися із цієї ситуації? Що сказати ?
Самая СоветЧиваЯ• 19 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Я ,на разі, та молодша сестра.
А моя мама така,як автора.
Це принизливо,коли за твоєю спиною тебе ніби то як підтягують до якогось рівня.
Хочуть,щоб ти відповідав маминій картинці.
Коли обманюють про тебе,роблять кращу і т.д.
А ще оце,’щоб вона не відчувала себе приниженою’.

А моя мама така,як автора.

Саме так - для початку вважають молодшу недолугою, але ж у такій хорошій родині не можуть бути погані діти, отже, треба створити гарну картинку.
Ответ дляharchushyn
Поясніть собі і нам
Чому брешете старшу дочку???
Робите вигляд,що у вас розуміючи сім´я і люблячі доньки?
А давайте я зроблю припущення -допомагаєте втіхаря від старшої?
Чому брешете старшу дочку???
А лікування не привід допомогти? Старша, думаєте, не в курсі, що менша хворіє? У мене брат. Був у мене скрутнийчас, був у брата. Мама допомогала. І я давала, а вона від себе допомогала. І мене брат підтримував. Це ж ким потрібно бути, щоб хворій сестрі втіхаря потрібно допомогати..
Самая СоветЧиваЯ• 19 марта 2023
Ответ дляОколовита
Молодша зараз на лікування тратить багато грошей, я допомагаю ще.
Ще краще...
Навіщо тоді взагалі цей цирк з подарунками матеріальними для тата? Він не курсі стану справ дочки, чи що?
ПироженкА• 19 марта 2023
Ответ дляОколовита
Поговорила. Сказала, що зараз в сестри скрутно і вона попросилась, що віддасть пізніше. А подаруємо від всіх. Іра сказала, що все зрозуміло, буває.
Чомууууу.
Чомууууу ви постійно брешете Ірі??(
Відірву та викину• 19 марта 2023
Ответ дляПироженкА
Мені так шкода молодшу.
Це виглядає, як -мені соромно перед Ірою,що ти не маєш грошей,тому я її збрешу,щоб вона на тебе не злилася і не вважала тебе нікчемою.
Мені здається, що вона зовсім цього не розуміє.
Самая СоветЧиваЯ• 19 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Поясніть собі і нам
Чому брешете старшу дочку???
Не здивуюся, якщо при цьому старша ще й мамі допомагає...
Вірші на замовлення• 19 марта 2023
Ответ дляОколовита
Так добавила свої, за неї заплатила. А старшій сказала, що то вона(. Брехати не можна!!!
Не за те вам, мамо, соромно. Терпіти не можу всі ці інтриги і маніпуляції.
Околовита
• 19 марта 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Не допомагає. Нам не потрібно допомагати.
harchushyn• 19 марта 2023
Ответ дляjif
Бо я не бачу логіки брехати старшій дочці,якщо вона знає як що молодша хворіє,що молодша в скрутному становищі?
Це ж ким потрібно бути,щоб БРЕХАТИ старшій,а не сказати так як є. Молодша хворіє,в скрутному становищі, тому ми вдвох подаруємо?
Вірші на замовлення• 19 марта 2023
Ответ дляОколовита
Молодша зараз в скрутному стані.
Замість того, щоб купувати дорогі подарунки батьку краще б допомгли доні, що у скрутному стані.
harchushyn• 19 марта 2023
Ответ дляjif
Саме тут і щось не чисто між сестрами. А мама хоче ’згладити’, ’зробити картинку’, а не визнати ситуацію яка вона є.
Околовита
• 19 марта 2023
Ответ дляВірші на замовлення
Допомагаю. І ще й так хотіла допомогти. Вийшло погано.
Вірші на замовлення• 19 марта 2023
Ответ дляОколовита
Щоб молодша відчувала себе не приниженою
А хто їй це внушає, що якщо вона не дарує дорогих подарунків батькові, то нікчема? І що ви за сім´я, де всі один одному брешуть?
harchushyn• 19 марта 2023
Ответ дляjif
Так а чому сама? Ви всі коменти автора бачили?
Бачила.
А ви?
Подарунок купила автор САМА.
Старша просто запропонувала скинути частину грошей і приєднатися до цього подарунку.
А ви ще щось прочитали?
А ви?
Подарунок купила автор САМА.
А ви ще щось прочитали?
Відірву та викину• 19 марта 2023
Ответ дляjif
Іра, скоріш за все, не в курсі. Почитайте, автор пише, що подзвонила і сказала, що інша зараз в скруті( це по-перше) і що та пізніше віддасть( це по-друге).
Самая СоветЧиваЯ• 19 марта 2023
Ответ дляjif
А як можливості молодшої впливають на бажання старшої брати участь? Вона так вирішила сама.. щось порадниці самі собі вже суперечать...
Ну автор же потім почала з цього робити проблему. Не захотіла дарувати від себе та старшої. Але замість відмовитися від грошей старшої, раз на двох їй не підходить, - вирішила втягнути в це молодшу без її згоди, ну і далі те-се, і вже забрехалася-заплуталася, що й не знає, як з того виплутатися.
harchushyn• 19 марта 2023
Ответ дляОколовита
Чому постійно БРЕШЕТЕ СТАРШІЙ ДОЧЦІ ?
Ви постійно ігноруєте це запитання.
Стервочка• 19 марта 2023
Автор , а навіщо даруючи казати це від нас з Ірою. Не можна просто сказати коханий це тобі. Ви як в офісі, що треба всіх назвати, хто скидався-дивно. Це ж рідний батько. Йому любов найголовніше.
Ответ дляНеваляшкина
Батько, який, я сподіваюся, в курсі, що дочка лікується навряд чи очікує від неї втілення мрій. Тим більше, якщо мрію можна купити за гроші, то це просто маркетинг.
А чому ви виріщуєте, що мрія, а що маркетинг за чоловіка автора? Чому маніпулюєте, чи це тільки автору не можна? Позицію і бажання молодшої ми взагалі не знаємо, поки що є тільки приписані їй порадницями власні почуття і досвід. Я поки що бачу тільки матір, яка не узгодила ситуацію з обома доньками і тонну власних переживань порадниць, які вони приписують героїням історіі, а це для мене не є аргументами для звинувачень і розкидання образ, які тут собі багато хто вже дозволив. Це гидко насправді.
ПироженкА• 19 марта 2023
Ответ дляОколовита
Домомога-це коли просять.
Якщо ні-це бажання зробити так як ви вважаєте правильним .
Ви хоч розумієте це?
Відірву та викину• 19 марта 2023
Ответ дляОколовита
Дивне уявлення про допомогу. Ви ж писали, що замкнім доклали гроші, то ж розраховували на обох доньок, хоча знаєте, що одна з них не потягне.
harchushyn• 19 марта 2023
Ответ дляjif
Вона хворіє. Думаю, її вважають хворою, все інше - приписаний ситуаціі ваш власний досвід.
1.Тоді для чого брехати старшій сестрі?
2. Автор написала,що зробила це, щоб молодша не відчувала себе приниженою.
Це все факти.
Правда ж?
Це все факти.
Правда ж?
Ответ дляПироженкА
Мені так шкода молодшу.
Тобто, це ж як потрібно викрутит, як принизити жінку, приписуючи їй такі думки про хвору дитину...що в головах порадниць...
Відірву та викину• 19 марта 2023
Ответ дляПироженкА
Домомога-це коли просять.
Ви хоч розумієте це?
Хоч би вона ці слова виписала і читала кожного ранку