Околовита• 19 марта 2023
Боже, як соромно.
У нас дві дочки дорослі. У мого чоловіка день народження завтра. Купила я хороший подарунок, дорогий. Старша дочка дала частину грошей, а молодша не може зараз ніяк. Подарує дрібничку. Старшій дочці я сказала, що і молодша дала суму, щоб подарунок від всіх. Та саме страшне, пишу я сьогодні молодшій в вайбері:" Я Ірі сказала, що ти теж приймаєш участь в цьому подарунку. Щоб ти була в курсі". І випадково присилаю це Ірі, старшій дочці(. Удаляю швиденько, а удалила тільки в мене. Який жах, як стидно перед нею. Як викрутитися із цієї ситуації? Що сказати ?
Смурфик• 19 марта 2023
А навіщо викручуватися? Ви мати і порівну ставитесь до дітей ,дочка зрозуміє.
Марс атакует• 19 марта 2023
Скажите старшей что Вы написали младшей так для того, чтобы та не отлынивала, а тоже принимала участие.
Если конечно в Вашем сообщении было всё именно так, как Вы написали в своей теме.
harchushyn• 19 марта 2023
Ответ дляСмурфик
Як це порівну?
Мама маніпулює, бреше одній дочці, брехатиме чоловікові.
Для чого ви це робите,автор?
Смурфик• 19 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Як це порівну?
Для чого ви це робите,автор?
Якщо так,то дочка б всеодно вирахувала і зрозуміла що щось не так
Марс атакует• 19 марта 2023
Детям конечно же нельзя врать автор, но ради своей репутации, Вы сможете выкрутиться мягко.
harchushyn• 19 марта 2023
’я Ірі НАБРЕХАЛА,щоб ти була в курсі і будемо дивитися їй в очі БРЕЗХАТИМЕМО їй разом?
Була б я Іра,мене б тошнило від мами
Небоброїдка• 19 марта 2023
Мать-интриганка...
Живите без вранья и манипуляций и будет Вам счастье!!..
Мядуза аля моргонер• 19 марта 2023
А зачем это все? Вы мужу отчитаетесь кто сколько скинул на подарок? Странная вы маман и жена
Ответ дляharchushyn
Була б я Іра,мене б тошнило від мами
Так и младшую тоже тошнит. Вместо того, чтобы подарить то, что она может/хочет, она должна принимать участие в этом колхозе с ’дорогим подарком от всех’
ПироженкА• 19 марта 2023
Ответ дляАкуна_Матата
якщо одна дочка не може заплатити, то мама чому не добавила свої?
А для чого.
Я зараз дочка ,яка не може оплатити.
Дарую те,що можу.
Але мама вирішила зробити по своєму. Вирішила,що має право?
Я зараз дочка ,яка не може оплатити.
Дарую те,що можу.
Баба Йога• 19 марта 2023
Автор, да все она поймёт, можете не юлить.
Мама моя вечно братца выгораживала.
Я это жабрами чувствовала.
Сейчас у вас шанс пересмотреть свое отношение к детям.
Мама моя вечно братца выгораживала.
Я это жабрами чувствовала.
Малявка ще та• 19 марта 2023
Згодна з коментарем 7, нащо весь цей театр? Можливості можуть бути чи не бути, це хіба впливає на любов до батька і бажання його привітати? Це ж родина, де всі мають бути собою, розуміти один одного в будь якому становищі. А то наче в офісі
Дама-мадама• 19 марта 2023
Якщо в майбутньому у ваших доньок будуть погані відносини одне з одним та старшої з вами, знайте це суто ваша провина. Говорю з досвіду.
harchushyn• 19 марта 2023
Ответ дляБаба Йога
Мама моя вечно братца выгораживала.
Я это жабрами чувствовала.
Мама моя вечно братца выгораживала.
Я это жабрами чувствовала.
Так молодшій це можливо нафіг не потрібно.
Це потрібно саме мамі.
Мама,як ляльковод вирішила роздати всім ролі,хто які має грати.
Іра буде обманута .
Чоловік обманутий.
Молодша гратиме роль ’не бідної’.
Для чого?
В мами свій сценарій.
Це потрібно саме мамі.
Іра буде обманута .
Чоловік обманутий.
Молодша гратиме роль ’не бідної’.
Для чого?
В мами свій сценарій.
Швидка Настя• 19 марта 2023
Ужас, не вже такі є? Ви хоть розумієте, що не тим накосячили? Чого у одної гроші забираєте, а другій поблажки робите? Діти однакові не?
Як_наготую...• 19 марта 2023
у меня б была такая реакция, мам, ну что вы мочите, ну нет денег и нет, я всë понимаю. забыли бы сразу
Швидка Настя• 19 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
ні, одні любимчики інші так
Буває і таке, потім життя портять
Околовита
• 19 марта 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Так добавила свої, за неї заплатила. А старшій сказала, що то вона(. Брехати не можна!!!
Баба Йога• 19 марта 2023
Ответ дляДама-мадама
И я подпишусь под вашим сообщением.
Вместо того, чтоб девчонок сближать, мать вносит раздор.
Мерзко.