Доктор Варвар• 20 марта 2023
Зради через війну?
Чи хто в цьому винен?... Чи війна як тригер? Скільки розлучень......
Вчора попалось відео, де військовий розповідає, як важко чоловікам пережити, коли він там, на передовій, дізнається, що жінка подала на розлучення.... Просить підтримувати таких хлопців і т.д. Я спочатку аж просльозилась.
Потім вирішила почитати коменти (може ви їх теж бачили?): скільки жінок написало, як чекали з дітьми своїх додому, весь час збирали кошти на потреби чоловіка, є хто звісно просто виїхав за кордон... А він зрадив, знайшов собі побратиху/кухарку/волонтерку/медсестру/ місцеві з сусідніх населених пунктів прибігають. Вже навіть деякі розлучились зі своїми дружинами і одружились з теперішніми. Одна сім"я з трьома дітками втратила все, ще й чоловік на війні, подав на розлучення, як їй жити далі?..... Я плакала над кожною історією... Як так?? Я напевно жила в ілюзії, для мене це шок.
Дехто написав, що просто виїхали, чоловік навіть не на війні, але теж зраджував або й зовсім розійшлись. На початку війни як були блокпости, туди теж бл**ни приїжали, "волонтерки" такі, що тільки одне слово (цим вони підривають авторитет цього покликання), і неважливо, що вона знає їх сім"ю - розбила...
Типу як сказав там хтось: чоловік на війні - це неодружений чоловік.
Хочеться вірити в краще, але ж....... блін....
КартаБезКомиссий• 20 марта 2023
Ответ дляMurzeelka
Все- так. Однако, есть разница-развелись на диване или он-в окопе, а она повстречала Ганса и ’прощай,наша встреча была ошибкой’.
Или она с маленькими детками в чужом городе(стране), а он оказывается нуждается в женской ласке немедленно.
Если кто-то в окопе, это ещё не делает его хорошим человеком и мужем/женой. Так что разницы никакой диван это или окоп. Те, кто играют в сопливую жалость «потерплю, чтоб он не сломался», получат разочаровывающий результат только позже.
Доктор Варвар
• 20 марта 2023
Ответ дляMurzeelka
100%
Радикальная• 20 марта 2023
Ответ дляMurzeelka
Я за кордоном з сином, вдвох. Без знайомих поруч. Чоловік воює. Але тим не менше як тільки чоловік десь їде на навчання - я зриваюсь і їду до нього. Ті, хто був в окопах, вже ніколи не будуть такими, як до...на жаль. Треба вміти підтримати.
Другий приклад. Знайома з маленькою дитиною покочувала по іншим країнам, пізнала гарне життя, привезла дитину чоловіку, сказала ’забирай, вона мені заважає’, я подаю на розлучення.
Ответ дляРадикальная
Благодаря любящим верным женщинам, таким, как Вы, поддерживается наша идентичность, вера в будущее , те ценности, ради которых Ваш муж рискует своей жизнью.
И ценно, что Вы понимаете, что Ваша поддержка будет нужна мужу и после всего этого ужаса.
Бог-судья Вашей знакомой, не знаю ее ситуация, пусть будет здорова.
Желаю от всего сердца вашей семье самого лучшего!