Броніки для Моніки• 20 марта 2023

Як відрізнити болі в кишечнику від болі в яєчнику?

Поколює справа знизу, віддає в спину та ногу. З симптомів ще біль в області жовчного, печія. До лікаря зможу через декілька днів звернутися. Вже накрутила себе 😒😒😒
Copy-Paste• 20 марта 2023
Аппендицит?

автор Броніки для Моніки • 20 марта 2023
Ответ дляCopy-Paste
Аппендицит?
Не думаю, біль не така гостра, Да і вже третій день болить так
Королева ганделику• 20 марта 2023
Там не тільки яєчник може боліти, а ще й апендицит, нирка.

При запаленні яєчника біль гострий, прострілюючий, особливо під час рухів (сісти, встати).
При запаленні нирки біль ниючий, посилюється під час простукування по спині.

Про апендицит не знаю…
Мааарковная• 20 марта 2023
Никак. Обследуйтесь. У меня киста на яичнике была, сначала просто ныл бок, особенно при повороте, потом уже болела и поясница
рукиЖимолости• 20 марта 2023
В мене колись навіть гінеколог не змогла вияснити, що в мене болить, лікувала мені яєчники, а воно не допомагало. Через місяць вона скумекала, що щось не так і відправила мене до гастроентеролога, а в мене кишківник був запалений, а не яєчник. Так що, думаю, тут тільки обстеження скаже, що саме у вас болить.
Сон і дрімота• 20 марта 2023
Я со временем только научилась отличать, сначала думала, что яичник болит.
Тектологиня 80lv• 20 марта 2023
В мене були болі,я пішла на узі до гінеколога,вона запитала де болить і як,сказала відразу що кишечник,але давай подивимося,по узі все ідеально було,то пішла до гастроентеролога виявився кишечник
ОхиИВздохи• 20 марта 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Хірург, який мене оперував, сумнівався до останнього і видихнув, коли побачив запалений апендикс. Бо у мене з симптомів був лише лейкоцитоз, температура 36.9 і легкий дискомфорт у правому боці. Не боліло ні в якій позиції, ні в поворотах, ні з простукуванням.