Ms. Скромность• 20 марта 2023
Підклад
Всім доброго дня , надіюсь отримаю відповідь по темі
Справа у тому , що ми рік тому купили будинок , і місяць тому почали там робити ремонт , дійшла справа до заміни дверей і тут ….. тут , прямо під рамою дверей +під дошками у тканині чоловік знайшов ключ , він його просто викинув і розказав мені …. І тепер я не знаю що і думати , зрозуміло , що підклад робили для минулих хазяїв , але я боюсь і взагалі не розумію що це означає , я вірю у Бога і ніколи не піду до магів , але нащо це взагалі було?
Ms. Скромность
• 20 марта 2023
Ответ дляВідморожена
Может это положили запасной,чтоб не потерять?
Ні , його можна було дістати тільки якщо зробити демонтаж дверей
Ms. Скромность
• 20 марта 2023
Ответ дляФайна дівка
это ключ от заначки. ищите сундук
Я думаю , що власниця забрала його з собою )
мегамоСГ• 20 марта 2023
Положили ключ для кого-то, а он провалился в дверную коробку. У меня бабушка в селе так все время делала, думаю что не только она.
тяжкаялюдина• 20 марта 2023
Автор, если вы верите в бога, то не берите в голову. Вы же ходите в церковь, там и просите помощи, защиты. Ваша вера не принимает порчи. Это уже добавил наш народ.
Ключ может просто как-то завалялся там. Во время строительства, ремонта. Вариантов куча.
Смайликівна• 20 марта 2023
Не знаю, в якого ви бога вірите, що одночасно допускає віру в усякі забобони.
але якщо вам ’зрозуміло’ що це підклад- ідіть по бабкам, ’відящім’ та іншим шахрайкам, що тут скажеш... Вони ’поможуть’.
4есотка• 20 марта 2023
Ответ длямегамоСГ
+100
Но люди придумали мистическую историю, потому что обычное объяснение - это пошло и не интересно
Ms. Скромность
• 20 марта 2023
Ответ дляБяки-козяки
Верите и в Бога и в порчу? Серьезно?
Звичайно , в Біблії магія не заперечується !
4есотка• 20 марта 2023
Ответ дляСмайликівна
’Помогут’, это точно. Облегчат кошелёк
Ms. Скромность
• 20 марта 2023
Ответ дляСмайликівна
Читайте Біблію , там не заперечується магія , і хто нею займається і має відношення то Царства Божого не наслідує , я вірю в Єдиного Бога
Ms. Скромность
• 20 марта 2023
Ответ длямегамоСГ
Точно ні , цей варіант відпадає
Галина-aca3• 20 марта 2023
У мене батько був будівельником, і розказував багато прикладів, що раніше закладали в фундаменти, під поріг, по кутках, під стелю різні речі, як оберіг. Не лякайтеся