JuliaGluhenko• 20 марта 2023
Вернём Крым, Донбасс. А что делать с людьми, которые пропитаны руснявой пропагандой
Бути внєзапними - підкупити їх добротою й любов´ю. Щоб уся пропаганда про карателів- бандерівців розбилася вщент о реальність. Контрольний по рос пропаганді і запорука того, що ніколи більше не повториться те, що було - взагалі впровадження другої державної російської, але задля цього кроку потрібна не аби яка політична мудрість і рішучість, не бачу зара, щоб хтось не теє пішов, бо в остаточному закінченні будь-яких спекуляцій і конфліктів ніхто не зацікавлений наразі.
Яна11031984• 20 марта 2023
Ответ дляLyudaT
Они пропитаются нашей пропагандой. Полгода в новом телевизоре сотворят чудо.
Вы хоть понимаете значение слова «пропаганда»???
Ответ для4мама
Якщо серйозно - без іспиту на мову, історію - не має мати виборного права ніхто. І права обіймати виборні посади також.
Це вже аж пищить як на часі.
А то понаобирали нам тих колаборантів руського міра
Це вже аж пищить як на часі.
І головне - виборне право тільки тим, хто платить податки! Якщо я працюю і сплачую податки - маю право голосу.
Ніяких студентів, пенсіонерів, і інших категорій на соціалці. А то вони наобирають знов🤦♀️
Leeloo_aloha• 20 марта 2023
Ответ для4мама
Це вже аж пищить як на часі.
А путін в дечому був правий, коли заявляв, що в нас повно націоналістів.
Ви що не розумієте, що оце мовне питання і розкололо Україну, дозволило захопити схід? Дайте вже говорити людям тою мовою, якою звикли з дитинства.
Канада, Белья, Швейцарія, Індія та багато інших - по 2-3 державні мови. Чому ми творимо розбрат, а не поважаємо бажання співгромадян?
nabludatel• 20 марта 2023
Ответ дляJuliaGluhenko
Чому вони повинні покидати своє житло?
Якщо їм буде некомфортно жити з українцями. А якщо приймуть реальність, що Україна тут назавжди і рашка більше ніколи не повернеться, то будуть нормально жити в Україні.
Ответ дляAmalpi
Если им станет хорошо под Украиной, они сразу поменяются. Всем надо будет слелать выводы и забыть прошлое. Если будут их прпрекать и гнобить, то ничего хорошего не получится
А Донецку было плохо под Украиной?
Ущемляли, обижали, издевались?
Нет, дотировали каждый год.
Доля Донецкой области в ВВП Украины в 2010 году составила 12%, а общая сумма полученных этим регионом субсидий, текущих и капитальных трансфертов составила в 2010 году — 21%, а в 2011 году — 27% от общегосударственной суммы.
Аналогичная ситуация и в Луганской области — при доле в ВВП Украины в размере 4%, расходы по области составили 8% (2010) и 11% (2011).
Ущемляли, обижали, издевались?
Нет, дотировали каждый год.
dajkiri-irina• 20 марта 2023
Ответ дляDark_Yasna
но есть и другие дети, которые знают.
Что знают? Тотальная пропаганда там везде
dajkiri-irina• 20 марта 2023
Ответ дляDark_Yasna
историю, язык, литературу, культуру.
Возможно, но их единицы.
dajkiri-irina• 20 марта 2023
Ответ дляkissaniya
Сколько людей вернуться туда. Вот о них надо думать.
Мало. За 8 лет люди уже устроили свою жизнь в другом месте
Ответ дляArgesha
Як ви це уявляєте на практиці? Лагідно позрізати тарілки супутникового телебачення з раша тудей? Лагідно дозволити зневажати державну мову й надалі? Лагідно не чіпати керівників-сепарів і колаборантів, бо ми ж не бендерівці? І навпаки дозолити обрати цих лідєрів общественного мнєнія в Раду і місцеве самоуправління? Велкам бек царьов, ківа, гадя колєсніченко і вся регіональна шушера? Ви точно хочете заходу на другий круг і повторення історії?
nabludatel• 20 марта 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
совок, а потім рашка ніколи не поважала наше бажання говорити українською.
Я з повністю україномовного містечка і за совка все діловодство, навчання було російськомовним.
Так що наші мовні закони останніх років направлені всього-навсього на повернення місця української мови, яке пригнічувалося совком.
У мене є родичі в Краснодарі. Я особисто чула як деякі люди в Краснодарському краї говорять українською. Це нащадки південно-східних областей, вивезених на Кубань. Тобто, населення цих областей було україномовним. А зараз воно зросійщене.
Dark_Yasna• 20 марта 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Возможно, но их единицы.
вы забываете тех, кто выехал в 14 и может вернуться.
nabludatel• 20 марта 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Мої родичі з Донецька, які покинули там свої дуже хороші квартири, чекають на повернення додому. І таких людей багато.
Dark_Yasna• 20 марта 2023
Ответ дляdajkiri-irina
многие думаете смогли себе позволить купить квартиры? как снимали многие, так и снимают.
Ответ дляnabludatel
7 тис грн на росії - це далеко не мінімальна пенсія.
Це пенсія маминої двоюрідної сестри, яка робила з нею на пошті і мають однаковий стаж, вік і одне місце роботи. Мама отримує 2500, а та поїхала до сина в 2017 році і отримує на наші гроші 7 тис і це мінімалка в Криму
nabludatel• 20 марта 2023
Ответ дляЛірика
Іще раз вам пишу.
7 тис.грн - це не мінімалка в Криму.
Скільки вона отримує в рублях?
7 тис.грн - це не мінімалка в Криму.
Скільки вона отримує в рублях?
nabludatel• 20 марта 2023
Ответ дляЛірика
Яка різниця, коли в оснтвновній масі в Криму менше 7 тис ніхто не отримує, а в нас більшість людей 2200-2500. Тому люди і не хочуть в Україну
Так все таки не мінімальна
Злостных сепаратюг процентов 10, такие сами слиняют или будут посажены на 15+ лет.
Процентов 80 в любом обществе безинициативный средний человек, пусть живут, как жили.
Допуск к любой пристойной работе - естественно, через экзамен на знание языка, истории, культуры.
Ну и вой поднимется вселенский : заставили, введи в заблуждении, простой человек что может сделать и т.д.
Вот Поклонская уже пишет, что русская весна насаждалась насильно.
nabludatel• 20 марта 2023
Ответ дляЛірика
Поняття мінімальної пенсії для того і існує, що якась частина пенсіонерів її отримує.
А ви спочатку пишете, що 7 тис грн - це мінімалка в Криму, потім виявляється, що таки не мінімалка. А далі виявиться, що там зовсім не 7 тис.
Пропаганда вона така пропаганда.
Ответ дляnabludatel
Так все таки не мінімальна
Ви вчепилися в категорію, яка суті не міняє і мінімальна пенсія в рф вище української на 1.5 тис. Там мінімалку отримують одиниці. Моя мама зі стажем 42 роки отримує в україні мінімалку, її сестра з таким же стажем майже в тричі більшу. Які ще аргументи. Вона захоче поміняти російську пенсію на українську? Ні.
Ответ дляLeeloo_aloha
Ви ще скажіть, що русня захопила крим і донбас, бо в 2014 запрєтілі рускій язик. Розколола Україну російска пропаганда, в яку за 20 років правління путіна вливали МІЛЬЯРДИ доларів для зомбування важливих для росії регіонів, для вкорінення ненависті на сході і півдні до України, зневаги до мови, страху перед міфічними бендерівцями, ’каториє єдут нас убівать’. Це роспропаганда створила оту карту з поділом українців на три сорти і вигадала такий же міфічний ’народ донбаса’ і протиставляла його ’нацистам’ на заході і ’кієвской хунтє’. Ця війна готувалася років двадцять. А ви оцими опусами чрез наївність поширюєте наративи російської пропаганди.
Якби в Канаді, Бельгії чи Швейцарії, наприклад Франція почала б використовувати французьку мову як інструмент ’воссоєдінєнія історіческіх територій’, ці країни швидко б вжили заходів. Але ж то Франція, а то росія.
nabludatel• 20 марта 2023
Ответ дляЛірика
рашка зробила нам стільки зла, стільки вбила людей і зруйнувала міст і сіл, що ми вже ні в кого на нашій землі не будемо питати про те, що він хоче. Розмови були актуальні до війни. А тепер лише вигнати русню всюди з України (а Крим - це Україна для всього світу). Бо якщо не виженемо, то вони з того ж Криму через кілька років знов підуть на Херсон і Мелітополь.
ps. Все ж виходить, що мінімалка на рашці 4 тис.грн,а не 7 тис. як ви писали вище.
dajkiri-irina• 20 марта 2023
Ответ дляDark_Yasna
Из моего окружения,кто уехал из Донецка, не вернется никто.