Я вся ваша• 20 марта 2023
Що скажете про цього хлопця?
Мюллерная• 20 марта 2023
Ніякий, хоч і симпатичний. Якщо вам 22 то може ше є шанс. Якшо більше 25-ти - шукайте ше
Вредняжка• 20 марта 2023
Тоже хотела сказать шо мамина сына) Он 200% похож на маму, а это значит затискан-заласкан-разбалован. И взгляд об этом говорит)
Коли мовчу- приємна жінка• 20 марта 2023
А ну, перевіримо мій ’дедуктивний метод’. Він італієць. Молоді і ’молодящієся’ італійці полюбляють намазувати чуба якимось брильянтином і викладати його у такий спосіб, як на фото. Плюс дерево у нього за спиною схоже на якусь південну породу. Авторе, вгадала? Чи ви мовчазний фото-тріль і відповіді не буде?
Я вся ваша
• 20 марта 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Українець.
Ответ дляЯ вся ваша
Українець.
Значить, мама його або бабця були на заробітках в Італії
Я вся ваша
• 20 марта 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
В нього шкіра світла, кирпатий ніс. Італійці зовсім інші