Зайканалужайке• 20 марта 2023

Що подарувати мамі на день народження, порадьте пліз

Мамі 65
Поїздку хотіла чи санаторій, але найближчим часом вона 100% нікуди не поїде. З техніки все чим вона користується є, тим чого вона не обирала користуватись не буде 100%.
Я не в Україні, вона в Україні. В неї значна частина моєї « заначки» тоому дарувати гроші не варіант, вона 100% їх покладе в мою купку.
Хочеться чимось порадувати на відстані, от не знаю чим.
Думала замовити вечерю в хорошому ресторані з подругами, але в однієї син загинув на війні, інша в лікарню попала. Одяг, сумочки все є. До косметолога не піде бо алергія.
Grekovna• 20 марта 2023
Прикраси із золота,срібла

ФсеСама• 20 марта 2023
Масажер електричний для ніг або спини та шиіі
автор Зайканалужайке • 20 марта 2023
Ответ дляGrekovna
Прикраси із золота,срібла
Срібло не носить.
Про золото я думала, ну це вже зовсім на крайній випадок
ЗабежАЛОЧКА• 20 марта 2023
Ответ дляGrekovna
Прикраси із золота,срібла
От чесно,нащо жінці на 7- му десятку у війну ті золоті прикраси?
Може я чогось не розумію.[smile]dntknw[/smile чи жінка в безпечному місті ?
Grekovna• 20 марта 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А 65 річні не хочуть такого чи що. Моя мама такого самого віку, любить і носить золото і срібло.
ЗабежАЛОЧКА• 20 марта 2023
Ответ дляGrekovna
Я думаю що ні ,в даний ситуації.Куди те золото носити? Чи як капітал варіант,в разі чого здати в ломбард .
Grekovna• 20 марта 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А вдома бути гарною не можна, для себе?) Що тільки таблетки купляти в 65)

ЗабежАЛОЧКА• 20 марта 2023
Ответ дляGrekovna
Це буде як знущання,донька з Європи вислала мамі сережки золоті.Та хоч дома під серенами ти повинна бути гарною.Мама їх носити не буде.Пркладе в шухлядку до дончиної заначкв
Бутерброд и я• 20 марта 2023
покупон. перукар, манікюр, спа і прочее.
бодо - враження. там і театри, і танці, багато чого можна взяти за ідею дарунку. наприклад картина по номерам.
Черговий по кухні• 20 марта 2023
Дача є ?
А з гаджетами що?
А масаж чи спа? Чи день в заміському готелі?
А може собачку?)
Чаклунка-ведунка• 20 марта 2023
Ответ дляБутерброд и я
Кому нужны картины по номерам?
euhunter• 20 марта 2023
+ к масажним пристроям, можете якийсь для обличчя типо форео мікротоковий
автор Зайканалужайке • 20 марта 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Десь так і буде
автор Зайканалужайке • 20 марта 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Дача є ?
А з гаджетами що?
А може собачку?)
Собачка є, заміські готелі не підходять, нажаль, зовсім, це був би ідеальний варіант
Гаджети теж є
parele• 20 марта 2023
Массажное кресло.
Черговий по кухні• 20 марта 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Гаджети теж є
Замовте їй новий матрас
Десь так, але...• 20 марта 2023
Моей 62. Очень ей нравятся спа салоны, частенько презентую. Ну и кремчики, гиалуронки и прочее
автор Зайканалужайке • 20 марта 2023
Ответ дляДесь так, але...
От спа не поганий варіант. Кремчики ні, алергія
Кредитная• 20 марта 2023
Халат або піжаму з дорогих