Эта_Шикарна)• 21 марта 2023

Київ пошив взуття за моїми мірками є таке? Підкажіть якщо знаєте

Вузька стопа малий підйом і я доросла жінка що хоче носити нормальне взуття. Колись давно був досвід індпошив взуття. Сподобалося. Чи є можливо десь в Києві індпошив взуття?
Вишнёвая Леди• 21 марта 2023
Перед рынком Троещина,под мостом там кусочек типа рынка ларьки,и там есть обувный и парень шьет.

Вишнёвая Леди• 21 марта 2023
Но незнаю,есть ли он там сейчас.я давно небыла там.
Просто Фіфа• 21 марта 2023
Качаровська
Шотуткоїться?• 21 марта 2023
Багато
В інсті артельшуз
автор Эта_Шикарна) • 21 марта 2023
Ответ дляШотуткоїться?
Багато
В інсті артельшуз
Не находить. Я писала.
І писала індпошив взуття Київ теж нічого. Чи я не вмію щука в інсті
Вірші на замовлення• 21 марта 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Не находить. Я писала.
@hd_brand_спробуйте їм написати
Лінива, не каюсь• 21 марта 2023
Раніше було ательє пошиву на Мартиросяня, чи є зараз - не знаю. Відшивали там дуже якісно.