Тільки не про гроші• 21 марта 2023

Теорія на курсах водіння, хелп мі

Можливо є якісь методи для гарного запам´ятовування, бо читаю ті всі терміни, а толку 0. Ще 2 заняття з террії, а в мене вже паніка ((
Може є гарний канал в ютубі, може аудіо слухати, допоможіть
Соня-сонятко• 21 марта 2023
Там же все легко
Шо там важкого ?
Знаки запам’ятати ?
Поміха справа
Коло головне

AmazingLady• 21 марта 2023
Подпишитесь на Грин вей, там есть билеты, точно такие как в мрео, платная подписка, вот там и потренируетесь
Виправлялочка• 21 марта 2023
Есть приложение, где можно тренироваться по билетам. Я очень быстро с ним выучила правила. Купила платную версию, не дорого. Не помню название, к сожалению ((
автор Тільки не про гроші • 21 марта 2023
Ответ дляСоня-сонятко
Там же все легко
Шо там важкого ?
Знаки запам’ятати ?
Поміха справа
Коло головне
уті всі терміни з п 1,10, іх безліч просто і кажуть по ним багато питань в білетах
знаки також
може є таке, типу як для дітей картки домана, так якась методика для водіїв ))
Ответ дляAmazingLady
встановила вже собі в телефон
Усміхайлик• 21 марта 2023
Не знаю как сейчас, а свое время, скачачала программу с билетами из мрео. С ее помощью была готова на 100%. А вот вождение со второго раза сдала.
Соня-сонятко• 21 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
знаки також
Вам пункти назви не треба

Треба правильно називати
Хто має першим проїхати - кольори автомобілів
Пупуговка• 21 марта 2023
В нас в автошколі такий гарний вчитель був, там не можливо було не знати теорію, я пропустила тільки 1 урок по вказівках регулювальника, сама так і не опанувала, до речі Грін Вей мені подобався, платна версія
Глубоководная селедка• 21 марта 2023
У нас є от така книжка, там всі лекції розписані, перечитуй хоч 100 раз. Ну і кожне заняття є в записі якщо хочеться переслухати. Як раз на лекції сиджу. То ж і ви переживайте свої лекції. Нас сказали не запам’ятовувати терміни прям дослівно. Своїми словами досить, головне розуміння.

Ответ дляСоня-сонятко
Вам пункти назви не треба

Треба правильно називати
треба терміни , типу що таке -обмежена видимість і перелік відповідей, дуже схожих, тому надо чітко знати
Глубоководная селедка• 21 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
знаки також
Якщо саме тестів боїтесь, є додатки в телефоні. Там актуальні. У мене зі школи телеграм канал із запитаннями тестів.
Глубоководная селедка• 21 марта 2023
Фоточку забула))
Соня-сонятко• 21 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Щось вивчите
Щось запам’ятайте

Все одно треба здавати по триста дол на екзамен

Інакше будете рік їздити здавати
За свій кошт авто заправляти
КокошинЭль• 21 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
встановила вже собі в телефон
По ним і займайтесь. Я після кожного заняття проходила потім цю тему на грінвей. А перед іспитом вже проходила усі білети.
Булку Дай• 21 марта 2023
додаток грін вей про версія - прям проходитесь по розділам, а не виібркові питання, + переходите до тестів на сайті сервісного з вібіркових питань, але голловне пройдіть УСІ розділі у грінвеї, бо пропустите якість питання
Булку Дай• 21 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
встановила вже собі в телефон
в додатку можуть бути не всі, навіть якщо з телефона - заходьте до них на сайт через мобільний браузер, додаток оновлюють вони в останню мить, не вчить по ньому
Я б такое не носила, но продаю• 21 марта 2023
Скачайте приложение Грин вей, купите платную версию и проходите тесты. Через неделю все запомните, в мрео такие же билеты
КокошинЭль• 21 марта 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Такі речі треба розуміти, а не знати напам´ять.
Там із того що треба запам´ятати це хіба що відстані. Все інше якось інтуітивно зрозуміло
Санта Барбара• 21 марта 2023
Green way, підписка, 20 випадкових питань в форматі екзамену. І ганяєте стільки, щоб з вух полізло і все розклалося по поличках. Просто так тупо зазубрювати ще нікому не допомогло нормально.
Якщо неправильно відповіли, лізьте в коменти до питання, розбирайтеся в нюансах.

Булку Дай• 21 марта 2023
поправочка до мого повідомлення - ’додаток грін вей про версія’ - НЕ додаток - одруківка, саме в браузері треба
Пи Пи Пилюля• 21 марта 2023
Я приложение качала. Там оплатила что то за полную версию и ежедневно проходила. Пока в памяти не закрепилось )
+ в школе ссылку на сайт дали. Там тема в которую входит видео с пояснениями + куча вопросов по видео. Пока не ответишь на все вопросы на след.тему не пускало (разрешалась пара ошибок в вопросах. Вопросов по теме могло быть от 20 до 70 )
Почему то в плей маркете на русском приложуха, а у меня в телефоне она на украинском
Зубожиння• 21 марта 2023
Автошкола «час», питання такі ж як в мрєо, просто запам‘ятовуєте правильні відповіді і сдасте норм.