мадамГрицацуева• 21 марта 2023

Ті хто не думає що про них подумають інші люди - дуже розумні і щасливі.

Я не можу писати про всіх-всіх, але більшість. Нікого ще не довело до добра думати а хто що про мене подумає якщо я розлучусь або ще щось і ще щось. Порадниці скажіть відверто я вважаю що таки вибачте просрала багато років свого життя на це…
Я була раніше одружена, зараз розлучилась і то кинули мене. Колишній і бив і зраджував але і було іноді щось хороше. Родичі завждм дивились чим то всп закінчиться і я не хотіла розлучатись . От досиділась а мені вже за 30, і життя (золоті роки) бо мені було 19 коли одружилась пішли в пусту….. і не розвивалась я була сфокусована тільки на ньому і на тому а хто що подумає.
Короче мораль така : якщо ви молодша то не повторюйте моїх помилок
Життя летить не просто біжить а летить
Результат:
вже голосів: 28
9 (32.14%) Це був досвід
7 (25%) Починай змінюватись
5 (17.86%) Так, витратила декілька років
5 (17.86%) Результат
2 (7.14%) Ні
Чижик Пижик• 21 марта 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Люди говорят и навязывают,так будет всегда. Парадокс в том,что вместо того,чтобы следить за собой,лезут к другим. Мужики приходят и уходят,дети выростают и тоже уходят,а вы у себя одна. И нет ничего лучше,чем вложить энергию на себя,а если за спиной обсуждают,значит вы впереди
То, что за спиной тебя обсуждают, не всегда означает, что ты впереди
Рожайтретьего• 21 марта 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Чмошников тоже обсуждают за спиной, только потому, что они чмошники, а так да согласна, взять за правило быть у себя на первом месте, но для этого у человека должен быть стержень, мямле сложней в этом вопросе