Вакцениро Вона• 21 марта 2023
ПриватБанк один кабінет на двох телефонах.
Можна так користуватися? Не викидатиме з одного телефону? Чи спокійно можна буде на двох користуватися? У кого так?
Вакцениро Вона
• 21 марта 2023
Ответ для5cmhybyna
викидатиме
Знаю, що в моно так не можна. Я на планшеті встановлювала, заходила було норм. А як викидатиме, потрібно кожен раз авторизовуватися через телефон, маю на увазі, будуть звонить?
Вакцениро Вона
• 21 марта 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Вам потрібно ваш приват на двох телефонах чи ваш і чоловіка наприклад?
Так, хочу чоловіку дати доступ до привату, наприклад
Хочу в БАНю• 21 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Через доручення можна
Хочу в БАНю• 21 марта 2023
Приходите в приват
Показуєте доручення його перевіряють до 4 годин
Дають карту на його ім’я але на ваш рахунок
І ви разом можете користувавсь 1 рахунком
Я так отримую зарплату чоловіка і він і я можу знімати і переводити кошти( чоловік на службі а я в Києві)
Вакцениро Вона
• 21 марта 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Приходите в приват
У нас таке ж. Але він не може відкривати ніякі рахунки в банку. Зараз користується гугл гаманцем, але другого банку. Хотіла б, щоб він сам переводив кошти куди треба
tanya210587• 21 марта 2023
ще ж підтвердження потрібно буде робити, смс або звінок, на двох телефонах можно заходити , але не одночасно
Вакцениро Вона
• 21 марта 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Приходите в приват
Доручення від себе? У нотаріуса брать?
Хочу в БАНю• 21 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Доручення від себе? У нотаріуса брать?
Якщо рахунок ваш так
Так у нотаріуса
tanya210587• 21 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Доручення від себе? У нотаріуса брать?
а що він тим дорученням буде робити -Нічого. гроші не зможе перевести
Хочу в БАНю• 21 марта 2023
Ответ дляtanya210587
Зможе
Вище написала
tanya210587• 21 марта 2023
Відкрийте чоловіку карту приватбанку, встановіть додаток, та перекидуйте йому свої гроші, хай користується куди йому потрібно
tanya210587• 21 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Доручення від себе? У нотаріуса брать?
за дорученням ви відкриваєте додаткову карту , це ваш буде ваш рахунок , а в нього карта пластик на зняття
Вакцениро Вона
• 21 марта 2023
Ответ дляtanya210587
він не хоче ніяку карту відкривати
tanya210587• 21 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
він не хоче ніяку карту відкривати
карту не хоче, а грошима хоче користуватися
. Тоді дайте йому всі свої паролі тай хай користується , фінансовий телефон змініть на його
Мороженная курица• 21 марта 2023
автор, все можна. у мене на телефоні стоіть мій Приват і чоловіка. коли треба, я користуюся його приватом 24 без проблем.
tanya210587• 21 марта 2023
Ответ дляМороженная курица
А код підтвердження потрібно вводити ?
Мороженная курица• 21 марта 2023
Ответ дляtanya210587
А код підтвердження потрібно вводити ?
який саме? іноді коли я вихожу зі свого привата і відразу захожу в його, то йому телефонує приват і просить підтвердження для входу. він підтверджує і все. але це рідко таке буває. в основному я без проблем захожу в обидва кабінети
Вакцениро Вона
• 21 марта 2023
Ответ дляМороженная курица
о, дякую. Це мені і треба, спробуємо
Мороженная курица• 21 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
о, дякую. Це мені і треба, спробуємо
ну тобто додаток один стоЇть. просто коли треба, то я захожу в його аккаунт по його логіну і паролю
tanya210587• 21 марта 2023
Ответ дляМороженная курица
ось , а якщо платіж робити ? У автора чоловік планує користуватися картою
Мороженная курица• 21 марта 2023
більше того, всі його картки є у мене в телефоні і я ними розраховуюсь
Мороженная курица• 21 марта 2023
Ответ дляtanya210587
якщо платіж з карти привату, то ніяких кодів не потрібно. у чоловіка є карта ОТП банку, яка теж внесена в приват 24. то якщо з неї робити платіж в Приват 24, то треба буде код (він приходить смс-кою на номер чоловіка). а якщо платіж з карти привату, то нічого не потрібно
Мороженная курица• 21 марта 2023
я весь час оплачую школу, комунальні рахунки і всяке інше з чоловікового приват 24 зі свого телефону.
Вакцениро Вона
• 21 марта 2023
Ответ дляtanya210587
Знає паролі і є гугл гаманець, але де він знаходиться, немає можливості цим користуватися.
Вакцениро Вона
• 21 марта 2023
Ответ дляМороженная курица
Дякую
Вакцениро Вона
• 21 марта 2023
Ответ дляtanya210587
Не карткою, а додатком, щоб переводити кошти
tanya210587• 21 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Зрозуміло, хай у вас все вийде