Кондуктор троллейбуса• 21 марта 2023

Там що, дощ на вулиці? Київ

так ліньки з ліжка вилізти і у вікно подивитися..
Встидаюся запитать• 21 марта 2023
😂

Замурмишка• 21 марта 2023
Центр, пока нет, но похоже скоро будет, а малая как раз тянет гулять на улицу 😭
Раз одела не бу• 21 марта 2023
Тільки дим бачу.
автор Кондуктор троллейбуса • 21 марта 2023
Ответ дляЗамурмишка
по прогнозу наче не обіцяли.
Ответ дляРаз одела не бу
Тільки дим бачу.
А де це в нас дим? Взагалі задовбали вони з тим димом. Постійно бздюкає на весь Київ.
З вишневого садка• 21 марта 2023
Так, дощ, спати хочеться, я відкрила вікно, свіженько стало в кімнаті.
Шопингмонстр• 21 марта 2023
У нас сухо ( левый), но нахмарилось конкретно
Ширли-Мырли• 21 марта 2023
Идет мелкий
Замурмишка• 21 марта 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У нас тоже дым. Дмитриевская.

vinika• 21 марта 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
по прогнозу наче не обіцяли.
Та шо тот прогноз, мы ж машину помыли. Народная примета
Ответ дляЗ вишневого садка
О, доведеться мабюуть вставати. Теж хочу свіжості - весь день воняло горілим, вікна були зачинені
Голубец• 21 марта 2023
Какая Вам разница, если Вы не собираетесь вылазить из постели?
Ответ дляШопингмонстр
Може і гроза буде. Перша. Треба горшок поставити поруч з ліжком. Бо нервова система ні до чорта.
Ответ дляШирли-Мырли
Идет мелкий
Дякую. А вдень як було гарно.
Ответ дляЗамурмишка
У нас тоже дым. Дмитриевская.
Я правий берег але далеко від вас і в нас нормально так воняло. І так майже кожен день.
Ответ дляvinika
А ну так.
Шопингмонстр• 21 марта 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Тогда уж лучше памперс, а не горшок
Ответ дляГолубец
А тримати руку на пульсі новин?!
Ответ дляШопингмонстр
Тогда уж лучше памперс, а не горшок
Точно. Я точно обісруся.

Крошечка-хаврошечка• 21 марта 2023
Дождь, Оболонь
Істеріомама• 21 марта 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Про грозу ні слова . Тим літом тривога, сидимо з дітьми в коридорі. І тут як вхєрячить. Один малий повзком до підвалу, другий сидить переляканий, чоловік каже, що приліт. Я ору, чтого ми в Чехію не поїхали.І тут в групі пишуть, що гроза . Капець. А так грохнуло, що сигналізації в машинах спрацювали .
Ответ дляІстеріомама
капець. Чогось подумала що в грозу буде важкувато. Я теж не виїжджала.
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Дождь, Оболонь
Вже доповзла до вікна. В нас теж дощ в протилежному кінці правого.
Раз одела не бу• 21 марта 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я бачу з ЖК Каховська. Я тут зараз в гостях у подруги. Десь трава горить, читала.
Лівобережна.
боригнув• 21 марта 2023
на лівобережній дощ наче починається.
Істеріомама• 21 марта 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Просто ще були на вулиці і небо чисте зовсім було, якось так несподівано. Да ще й у тривогу.
Ми на три місяці виїздили до Кам´янця тільки, орки десять кілометрів не дійшли до нас. ( Ми в Броварах.
Ответ дляРаз одела не бу
Лівобережна.
Ну добре якщо трава. Бо в нас сміття палять на промзоні, щоб їм пусто було.
На почтаку війни коли всі здриснули з Києва і не було бензину - яке чисте повітря було
Ответ дляборигнув
на лівобережній дощ наче починається.
в нас таке небо темне - не розумію то дощ чи вже ніч настає.
Ответ дляІстеріомама
Ну перші думки про прильоти в нас ще довго будуть
Асталависта бэйби• 21 марта 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Перша вже була, 4 березня. Сніг, завірюха і гроза. Горщик знадобився, так)