Масяня Я• 21 марта 2023
Кто может посмотреть на таро, как ко мне относиться мужчина
И есть ли перспектива отношений
Бабка-ежика• 21 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Напишіть Ваше ім´я і про кого питаєте.
А мне тоже скажите, пожалуйста.Юлия и Петр
Гладиолус• 21 марта 2023
І мені напишіть, будь ласка, як ставиться, чи є перспектива будь-яких стосунків, окрім робочих? Марина, Томаш. Дякую
Успокойся_Успокойся• 21 марта 2023
Ответ дляБабка-ежика
Петр вышел императором, не знаю Вашей полной ситуации,но здесь 2 варианта,либо человек серьезный и к Вам с такими же намерениями,либо он женат.
Между Вами сейчас период без особых изменений,общение,мелкие знаки внимания, хорошее времяпрепровождение...
Но все же в отдаленной перспективе перемены с этим мужчиной будут.
Бабка-ежика• 21 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Спасибо, точно не женат. Вдовец.
Гладиолус• 21 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Простецкая• 21 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Ооо, поляка нашла?
Успокойся_Успокойся• 21 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Так, глянула і Вам.
Ваш Томаш до Вас має гарне ставлення Ви йому приємна, світла,розумна жінка, Ви знаходите легко спільну мову між собою, присутній флірт у спілкуванні.
Таке враження,шо у нього є ще жінки,які у ньому зацікавлені, або робочий колектив де є жінки в його оточенні.
Перспектива стосунків можлива, але чітко вийшло, по карті диявол - присутній потяг до Вас як до жінки, але Ви виходите в постійному очікуванні якихось змін з ним...
Тому Вам застереження,не стати йому кандидатом для легких стосунків
Гладиолус• 21 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так, глянула і Вам.
Дякую вам велике, все так і є
Як краще себе поводити, не підкажете? Тримати дистанцію?
Мене збивають з толку його суперечні сигнали...сьогодні відсторонений, завтра зацікавлений, по роботі якісь обіцянки, яким я не розумію вірити чи ні.
І такі гойдалки щодня, мене це виснажує, і як визначитись і триматись однієї лінії поведінки, не розумію...
Забула що?• 21 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так, глянула і Вам.
А мне по работе посмотрите пожалуйста. Ждать тут повышение? Продолжать работать тут или искать новое место? Буду благодарна
Этожзвяздаяегообожаю• 21 марта 2023
Коли вже чоловіки почнуть ходити до гадалок, щоб дізнатися, що відчуває до них Маша або Наташа, тільки й вміють, що голови морочити бабам
Бабка-ежика• 21 марта 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Ходят и ещё и привороты делают
Трохи злякана• 21 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так, глянула і Вам.
Посмотрите и мне пожалуйста ,как будут складываться отношения с Александром 31 год,Екатерина 35
Успокойся_Успокойся• 21 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Дякую вам велике, все так і є
Цікаво вийшло, там вище Вам писала,шо у нього до Вас інтерес фізично❤️як до жінки, це по карті диявол 😈.
А на Вас зараз вийшов туз жезлів
, це Вас також до нього притягує,як до чоловіка))
У Вас це взаємно -симпатія,а фізичний потяг один до одного то точно є.
Але Вам трошки з ним і правда треба тримати дистанцію ( гляньте на карту всередині), до себе близько не відпускати і тільки так Ви його виведете на якісь дії і прояви в вашу сторону.
А на Вас зараз вийшов туз жезлів
, це Вас також до нього притягує,як до чоловіка)) У Вас це взаємно -симпатія,а фізичний потяг один до одного то точно є.
Гладиолус• 21 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А на Вас зараз вийшов туз жезлів
Так! Я відчуваю, що це ніби і взаємно, а потім бац, і ніби я то все придумала і мені здалося. Я завжди розумію як до мене відноситься людина, а з ним - не можу. Мене злить і нервує. Хочу визначитись і триматись курсу, а потім він знов крок на зустріч робить і я на щось надіюсь. Дякую вам велике, що витратили на мене час
І хай кажуть, що таро - це неправда, але я точно впевнена, що досвідчена людина може побачити те, як буде.
Дякую вам ще раз
Успокойся_Успокойся• 21 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Дякую вам ще раз
Рада,якщо Вам трохи допомогла
Я в дамках• 21 марта 2023
А можна питання не про стосунки, а щодо роботи? Якщо можна, то чи залишусь на старій роботі, як є зараз, або звільнюсь і шукатиму нову роботу на новому місці? Вікторія
Снежнакомка• 21 марта 2023
Я ясновидящая. С этим мужчиной вас ждёт расхождение. Мужчина просто привык перекладывать на женские плечи свои проблемы. Негодяй и льстец. Лицемер. Вас влюбил в себя через манипуляцию секса. Вы привязались. Испытываете чувство отчаяния сейчас и чувство тревоги. Он живёт, радостный, возможно живёт не один. Часто думает о деньгах. Глаза у него карие или темные. Чуть плотный, бывает ленивый. Секс с ним хороший, вы успели привыкнуть к нему и ждёте дальнейших ухаживаний, а он молчит. У вас будет ещё секс, но просто секс. А дальше тяжко с ним, расхождение путей.
Курочка• 22 марта 2023
Ответ дляСнежнакомка
Доброе утро. Можете мне посмотреть как относится ко мне загаданый мужчина?