Астоновитесь!• 21 марта 2023

Девочки, какой ужас я прочитала.

Здесь как-то посоветовали форум приёмных родителей, я нагуглила и пошла изучать. Попалась мне история приёмной семьи в разделе "Трудный случай".
Семья взяла из дд мальчика 5-ти лет, как пишет на форуме приёмная мама: "на учете в псих диспансере с 5 лет. Диагноза нет ни какого! Ставили что то размытое....Конкретики нету. Сказали, что еще маленький.". В 7 лет мальчику нейропсихолог всё-таки поставил диагноз - шизофрения. Эта мама описывала в теме такой ужас, что даже страшно всё это представить. Ребенок начал слышать голоса, которые говорили ему убить его приемную семью. Поведение стало неконтролированным, в итоге - полиция, опека, ПНД и возврат ребенка в дд.
У этой женщины еще и свои дети есть, она за них переживала. Мнение форума конечно разделилось на два лагеря:
1. Раз взяла - то должна была оставить ребенка и лечить в ПНД, тем более, что его туда забирают чуть ли не каждый месяц.
2. Родные дети должны быть в безопасности, а приемный ребенок в дд.
Девочки, там эта тема на 500+ страниц. Прочитав всю эту жуть, я бы, наверное, всё-таки согласилась с девочками, которые за второй выбор. А вы?
Полиция, кстати, рекомендовала этой семье сменить адрес проживания, что они и сделали, но этот мальчик до сих пор звонит "маме" и общается с ней, а она не может отказать ему, описывает всё это в своей теме. Мальчику сейчас уже 12 лет.
Результат:
вже голосів: 355
332 (93.52%) Вернуть в дд
23 (6.48%) Оставить ребенка в семье
автор Астоновитесь! • 21 марта 2023
Ответ дляКукусики
Чем раньше начинается, тем хуже прогноз и течение. Если до 5 лет проявилось, то это полный трындец
Ну в 5лет у него ведь не было диагноза, она пишет, что просто стоял на учете без ясного диагноза.

Грибной_Дождик• 21 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Знаю 3 сім´ї, що взяли дітей з дитячого будинку. Щаслива історія тільки одна.
что в других двух?
Майор Медуза• 21 марта 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
это рулетка потому что гены. И попадают в ДД не только дети из неблагополучных семей. Но разумеется их там большинство.

Кстати чем я старше, тем больше согласны с мыслью, что на 90% мы уже определены от рождения. И воспитание, социум могут что-то подкорректировать процентов на 10-20, не более... Жизненный опыт привел к такому выводу
Доречі, Холоденко розповідала про цю науку (не пам´ятаю як точно називається), про гени. Що як би нам не хотілося, а це доведений науково факт. І як у благополучній родині народжується неблагополучне дитя і як у неблагополучній родині золоте дитя і від чого все те залежить.
Майор Медуза• 21 марта 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
что в других двух?
Все дуже не дуже.
Грибной_Дождик• 21 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Все дуже не дуже.
по здоровью или по взаимоотношениям?
Грибной_Дождик• 21 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
вы про генетику?
Свисток ля-минор• 21 марта 2023
Ответ дляБритоножка
Одна справа прийомна дитина з нормальної сім´ї : як в Туреччині після землетрусу, або на війні загинули.
І інша справа з дит будинку. Там, все, що завгодно може бути. Бо яка нормальна мати віддасть дитину...
Так і є, але сердобольні зараз вам напишуть, що головне любов і виховання

Бритоножка• 21 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
А чому так буває? Що вона казала не пам´ятаєте?
Чому у благополучних не благополучні і навпаки?
Угги в горошек• 21 марта 2023
Ответ дляБритоножка
Прийомні діти це рулетка.
Пам´ятаєте дуже гучну історію, де компанія хлопців згвалтували дівчину (не дуже високих моральних принципів), а потім викинули ії кудись над буд майданчик і підпалили.?
Один з хлопців був прийомним сином місцевих чиновників і всі тоді почали кричати ’мажори’
А насправді там була гарна сім´я, але в них не було дітей. Тоді вони всиновити хлопця з дит будинку, в нього були проблеми зі здоров´ям і він помер. Тоді вони взяли ще одного хлопчика і цей хлопець вчинив отой злочин.
Свої діти , це точно така ж рулетка . Навіть у приведеному Вами прикладі тільки один всиновлений, інші злочинці рідні діти своїм батькам.
Кукусики• 21 марта 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Такие диагнозы в таком возрасте видимо сложно поставить. Но то что проявления начались так рано говорит о том, что течение будет к сожалению сложным (
Возможно поэтому от ребенка и отказались. Может быть женщина забеременела и только потом узнала, что все мужчины по той линии с тяжелой формой шизофрении, намучалась с отцом ребенка шизофреником и отказалась от ребенка. Может надеялась, что будет девочка...
автор Астоновитесь! • 21 марта 2023
Ответ дляКукусики
У мальчика родная тётка с 23 лет лежит постоянно в ПНД, так в опеке сказали приемной маме, когда та собирала доки для консилиума.
3@йk@• 21 марта 2023
Мою подругу детства удочерили, семья очень хорошая, профессорская, зажиточная. В 11-12 она стала очень много лгать, воровать деньги, прогуливать школу, спать с парнями постарше, в 15 родила первого сына от местного бандита (его оставила родителям, он очень хороший парень, на нем наследственность никак не сказалась, опора дедушки и бабушки). Замужем только официально была 4 раза. Ещё двое детей от других маргиналов, всех воспитывает не она. Пыталась выселить своих приемных родителей, много раз кодировалась, сейчас живет с очередным алкоголиком. Ужасная наследственность.
Голена блондинка• 21 марта 2023
Нейропсихолог не ставит диагноз. И для постановки шизофрения 7 лет это рано.
Кукусики• 21 марта 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Что и требовалось доказать...
Майор Медуза• 21 марта 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
по здоровью или по взаимоотношениям?
Не знаю як правильно пояснити. По схильностям... Сім´ї ці знаю, люди дуже добрі і інтелегентні. Діток брали ще за радянських часів. Діагноза жоден не має, але ж хто тоді ставив? Агрессія, алкоголізм, наркотики... От таке. А в одній сім´ї все правда дуже добре, вже онуків няньчать, щасливі.
Угги в горошек• 21 марта 2023
Ответ дляБритоножка
Начинается... У меня подруга юности была из детского дома, прошла все тяготы, но выросла прекрасным человеком, высшее образование, стихи писала, муж, дети, все как у всех. А мать у нее была алкоголичка, которую лишили родительских прав.
И у ненормальных родителей бывают хорошие дети, как и наоборот.
Майор Медуза• 21 марта 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
вы про генетику?
Наука якось інакше називалась, треба передивитись те відео, є у неї на каналі. Вона пояснювала як формувалась агрессія як одна з основних рис раzzіян і привела цей приклад.
Майор Медуза• 21 марта 2023
Ответ дляБритоножка
Я не дуже гарно пам´ятаю і боюсь помилитись. Відео ще десь напочатку війни вийшло, вона про руzzкіх розповідала, чому вони такі які є. Що четверте покоління кролів, що живе на бетоні, вже не риє нори. І про сім´ї розповідала
Грибной_Дождик• 21 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
а можете дать ссылку на видео?
Если честно, я без понятия даже о ком вы говорите).

Обоим свои детям я говорила прислушиваться что и как говорят их избранники о своих родителях, о своем детстве, подростковом возрасте. И просто примерять это на себя, ведь все это может потом повториться и ты увидишь все эти же черты в своих детях.

Khmelnichanka• 21 марта 2023
Слухайте, а всіх цікавлять лише страшилки?

Звісно, є багато сімей, де в прийомних дітей досить великі проблеми із здоров´ям. Не всі сім’ї можуть з цим впоратись.
Є і сім´ї, де діти відносно здорові, а сім´ї не можуть впоратись.
А є родини, які щасливі, що вони є один в одного незалежно від того, здорові чи хворі в них прийомні діти.
Про них пишуть менше, бо тема не вийде в рейтинг ))))).
А хочеться ж хайпу.
Тому краще будемо мити кості тим сім´ям, в яких все погано і які не впорались...
Здоров´я дітей - це дуже делікатна тема.
Психічне здоров´я - тим більше.
Навіть без прив´язки до прийомності....
Та всі діти мають право на сім´ю.
І не зовсім здорові діти - теж.
Просто дорослі при прийнятті рішення повинні керуватись не лише емоціями, і і пам´ятати про те, що діти з дитбудинку - потребують потрійної уваги, що вони більш травмовані, аніж звичайні діти, що вони можуть мати букет діагнозів, і що далеко не всі з них лікуються любов´ю.
Але вони - теж люди, що мають право на сім´ю.
І можуть принести в сім´ю не лише проблеми, але й щастя.
І можуть стати найріднішими в світі, незважаючи ні на що, в тому числі й не дивлячись на діагнози.
І щасливих сімей з непростими прийомними дітьми в Україні теж багато.
Повірте, я знаю, про що пишу ;)
Майор Медуза• 21 марта 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
а можете дать ссылку на видео?

Вибачте, дивилась менше року тому, зараз шукати не буду. Психолог Наталія Холоденко, канал на ютубі
Бритоножка• 21 марта 2023
Ответ дляУгги в горошек
Я не стверджую, що всі діти з дит будинку майбутні злочинці чи алкоголіки
Можуть бути і дуже успішними, наприклад, Олег Ляшко, всім відомий депутат, який виріс в дит будинку.

Але ймовірність витягнути нещасливий квиток дуже велика.
Така моя думка. Бо зазвичай там діти наркоманів, алкоголіків, злочинців і т д
Майор Медуза• 21 марта 2023
Ответ дляKhmelnichanka

А хочеться ж хайпу.
Психічне здоров´я - тим більше.
Навіть без прив´язки до прийомності....
Та всі діти мають право на сім´ю.
І не зовсім здорові діти - теж.
Повірте, я знаю, про що пишу ;)
От дивіться. Моя подруга втратила близьку людину, смерть. Я дуже хотіла підтримати, зрозуміти. А вона тоді сказала, що я не зрозумію, поки зі мною не станеться такого. І правда, тільки коли я втратила близьку людину, смерть дідуся, я зрозуміла. Це я до чого. Неможливо бути готовим поки не опинишся на тому місці. І є щасливі історії всиновлення, але якщо б тим самим сім´ям трапилося важке дитя, то тут питання, чи витримали б вони.
Цвіту і пахну• 21 марта 2023
Пам´ятаю була історія про дівчинку інваліда, чи то з раші чи з України, яку вдочерили в США. Там така шиза була. Була підозра, що вона не дитина, а доросла . Тероризувала родину, дітей. Вони її всі вже боялись, навіть судились, і вимушені були її утримувати. Це пісєц.
По темі капець, але від такого фіг відчепишся, хто зна що там в голові. Іноді це просто злий рок якийсь. Жили були і понесло на пригоди.
автор Астоновитесь! • 21 марта 2023
Ответ дляЦвіту і пахну
Да, даже фильм снят по этой истории - ’Дитя тьмы’ или как-то так.
В курсі діла• 21 марта 2023
Надеюсь эту тему почитают все любители советовать усыновлять.
Цвіту і пахну• 21 марта 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Нічого собі, не знала
Khmelnichanka• 21 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Тут погоджусь. До кінця свого ресурсу не знає ніхто. І ми схильні переоцінювати власні сили. Але. Є багато літератури, є тематичні форуми, де не лише ’ а поговорить’, є курси для майбутніх прийомних батьків. Зараз про всі ризики розповідають багато, підказують, застерігають. Якщо коротко, то я скажу так: якщо людина категорично не готова до того, що в прийомної дитини можуть бути проблеми із здоров´ям і що вона (доросла людина) точно знає, що якщо що, то вона пас, - то в такому випадку їй дійсно не треба брати прийомну дитину. Бо ті чи інші проблеми в дитини з дитбудинку - будуть точно. Але якщо людина розуміє все ризики і те, що на виході цілком може бути як крах, так і хепі енд - тоді треба не слухати страшилок, а слухати фахівців і ’ колег по цеху’. А потім - приймати ВЛАСНЕ рішення. Я лише проти того, щоб дітей - сиріт клеймили і таврували. Дорослі люди мають бути тактовними і коректними. В усіх випадках.
Майор Медуза• 21 марта 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Або мати гроші і дитину віддадуть від здорової матері з аналізами. Я стільки нажаль про це знаю, що краще б і не знала.
спальное место• 21 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
Господи ,люди своих больных детей отдают в спец.учереждения ,и правильно делают ,а тут чужой и опасный . Нечего думать даже
Боже, який жах, плодять, а потім віддають