Та не реву я• 22 марта 2023
Як зробити живіт пласким?
Які вправи?
Чи тільки харчуванням?
Їжак в панчохах• 22 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
мышцы и жир отличаются по объему
По смарт весам у меня нет избытка жировой массы .И высокий процент мышечной
for_oksanka• 22 марта 2023
Автор, живіт у Вас чудовий, але як жінка я Вас розумію, ми завжди знайдемо щось, що треба в собі покращити, бо нема межі досконалості :) От якраз сьогодні зранку зустріла в телеграмі, ділюсь
Белая и пушистая• 22 марта 2023
Ответ дляТа не реву я
Да ну конечно нет
Я не довольна собой
Ноги жирные и животом не довольна
Есть кто даст совет как правильно поступить
Я не довольна собой
Ноги жирные и животом не довольна
Прес качати, його ж немає зовсім
Муууумие• 22 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
в мене така сама фігура, є і спорт, і дієта, але животик трошки так само є, як у вас, чесно кажучи, мене не парить особливо)) зараз вага 67 при зрості 171. Коли вага була 63, то майже не було животика. 63 було, коли я майже нічого не їла через стрес. вам скільки років?
У вас колись не було схуднення з великої ваги?
Та не реву я
• 22 марта 2023
Ответ дляМаю натхнення
вы похвастаться пришли?
Животу физиологически не положено быть плоским, как доска.
Ви мабудь праві на 100%
Але всі ці інстаграми, журнали
Там всі такі сексі з гарними животиками тому здається що можна мати такий
Але всі ці інстаграми, журнали
Та не реву я
• 22 марта 2023
Ответ дляПсихологічка
автор, вам по максимуму нужно качать пресс , лишнего по фото я не вижу
Прес я качаю
М’язи є але вони під жирком я так розумію тут одним качати не зробиш
Айпишница• 22 марта 2023
Ответ дляНе люблю натовп
я совсем не много ем. за последний год сбросила 17 кг. но живот блин , бесит
Только спорт
Та не реву я
• 22 марта 2023
Ответ дляРеанимация
Правильно піти до психолога, щоб прмйняти свій образ тіла.
З фігурою у вас проблем нема, а от зі сприйняттям себе..питаннячко..
Я навіть це не буду заперечувати
Я ніколи не можу себе сприйняти
Айпишница• 22 марта 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Идеальные животы.... У меня 180 рост и 60 вес, но живот(( Утром еще ничего, но стоит мне даже просто воды выпить, а тем более хоть немного поесть, как у меня уже живот на 5 месяц(( Вообще не понимаю что происхоит
Возможно слабые мышцы стенки живота
Та не реву я
• 22 марта 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Автор, не верю. Я 173, 67 и я выгляжу куда жирнее, а живот то вообще. И да, я тоже груша, низ тяжёлый.
Я вам чесно кажу про свою вагу і зріст
Просто в мене атлетичний тип фігури і якщо приходжу в зал то зразу як качок починаю робитися
Кракадэ• 22 марта 2023
я вакуум начала делать, посмотрим. такой же примерно. низ живота круглый с жирком
Та не реву я
• 22 марта 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
В мене теж є ці ваги
Индекс маси тіла в нормі
Але білку не вистачає а також показує вік на 40 років
Индекс маси тіла в нормі
Кракадэ• 22 марта 2023
Ответ дляТа не реву я
Прес я качаю
все верно, уменьшить жирок. пресс делают на кухне, мышцы там у всех одинаковые анатомически) Просто видно его не всегда
Невісточка ж• 22 марта 2023
Ответ дляТа не реву я
Прес я качаю
О, у мене те саме) Прес є, але він прикритий жирком. Теж шукаю спосіб його позбутися. Зайвої ваги немає, зараз 56 кг при зрості 160.
Та не реву я
• 22 марта 2023
Ответ дляfor_oksanka
Дякую, підписались
Головн ще робити і їсти правильну їжу
Намагаюсь не їсти після 18:00 а потім прийду чай пити з печивом, просто себе заспокоюю, не можу триматися
Головн ще робити і їсти правильну їжу
Реанимация• 22 марта 2023
Ответ дляТа не реву я
Я навіть це не буду заперечувати
Я ніколи не можу себе сприйняти
Це можливо змінити, так, не просто, але можливо❤️
Кракадэ• 22 марта 2023
Ответ дляТа не реву я
Дякую, підписались
Головн ще робити і їсти правильну їжу
вот напрасно, очень калорийно, даже несколько штук, даже Мария) и углеводы
Маю натхнення• 22 марта 2023
Ответ дляТа не реву я
Ви мабудь праві на 100%
Але всі ці інстаграми, журнали
поставте і собі фотошоп і будете спати спокійно. Не повинна фігура впливати на любов до себе. Спорт - для здоров´я та насолоди, а не для гонок за параметрами. Якщо вже йде мова ’я собі ось така не подобаюсь, журнали, блабла’ то це привід піти до психолога
for_oksanka• 22 марта 2023
Ответ дляТа не реву я
Дякую, підписались
Головн ще робити і їсти правильну їжу
Коли в мене таке буває, я намагаюсь заглушити почуття голоду нежирним кефіром, пів склянки чи склянка (білок, а не вуглеводи -1, шлунок заповнений -> організм обдурений і нема почуття голоду - 2) :)
Невловимий Джо• 22 марта 2023
Ответ дляАйпишница
Возможно слабые мышцы стенки живота
Я уже тоже так думаю. Интересно, можно ли их укрепить
Нагайна• 22 марта 2023
Перед початком спортивних занять і качкою пресу, з’ясуйте, чи немає у вас діастазу, лордозу або їх разом. При діастазі прес не качають, є ризики ущемлення. При великому ступені необхідна операція - не для косметики, а щоб кишки не вивалювалися, грубо кажучи. При лордозі є спеціальні вправи.
Домовенок Кузя• 22 марта 2023
Ответ дляТа не реву я
Прес я качаю
Только питанием можно убрать жир.
Если пишите, что пресс есть, то просто он прячется)
Откорректируйте питание хорошо и будет красивый живот.
Святатабожа• 22 марта 2023
Ответ дляМуууумие
було, колись в мене дуже давно було під 90, потім після пологів 80 довго трималися. 2 роки тому я кардинально взялася за себе. Це видно?))
Святатабожа• 22 марта 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
скільки ви дасте мені кг на цьому фото при зрості 171 см?
Святатабожа• 22 марта 2023
Ответ дляТа не реву я
Я вам чесно кажу про свою вагу і зріст
перевірте тестостерон, бо в мене він підвищений (зараз по аналізах норм через дієту і спорт) і так само качком стаю при навантаженнях куди менше, ніж у інших дівчат у залі
Та не реву я
• 22 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
67 чомусь за цифра зразу з’явилась сама собою
Святатабожа• 22 марта 2023
Ответ дляТа не реву я
я писала вище цю вагу, ну може тут 66 на фото, але це я писала не вам, а дівчині, яка не вірить в вашу вагу, а я вірю, бо дупки важкі в нас
Муууумие• 22 марта 2023
Ответ дляСвятатабожа
Мені здалося, що на животі немає зайвої ваги, проте, є зайва шкіра, тому і запитала. Просто в мене так