Області пітьми• 22 марта 2023
Скляні перегородки для душу
Дівчата, хто має скляні перегородки в душі і корист тривалий час, вони багато потребують догляду, витирання вологи, чи не виглядають з часом неохайно через осад від води?
Кондуктор троллейбуса• 22 марта 2023
Задолбали. Может кто подскажет максимально быстрый способ ухода.
Області пітьми
• 22 марта 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Блін(( я так і підозрювала.. а є кархер який збираж вологу зараз пошукаю та кину сюди
Області пітьми
• 22 марта 2023
Ответ дляNikIrinaS
У меня стекло или пластик уже давно. Но берите матовые, не прозрачные. Мою чистящим для акрила, споласкиваю водой.
Я взагалі думаю що зроблю гіпсокартону перегородку і лише дверцю для входу зі скла..а то запарюсь витирати..
interior_designer• 22 марта 2023
Автор, у меня так, да геморно немного, зато красиво) я вытираю стекло гринвеевской тряпкой оранжевой
Пошаманю• 22 марта 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я нашла. Приходит женщина на уборку.
А так у меня висит такая штука, чтоб после приема душа можно было со стекла всю воду стянуть
Області пітьми
• 22 марта 2023
Ответ дляinterior_designer
Кожен раз після душу витираєте?
Області пітьми
• 22 марта 2023
Ответ дляNikIrinaS
Если воду на стекле не вытереть, будут разводы. При матовом стекле у вас есть несколько дней, пока это не заметно. Я мою раз в неделю.
У Вас матове? Можете кинути фото як виглядає?
ТигрЛьвович• 22 марта 2023
У мене 8 років майже склу. Ніяких проблем. Спочатку терла щовечора, потім забила ) У мене фільтри на квартиру, вода нормальна. Мию Фрошем з яблучним оцтом раз на тиждень
interior_designer• 22 марта 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Кожен раз після душу витираєте?
Честно, нет) это занимает пару минут. Через день могу, зашла увидела пятна и протерла. Возможно матовое стекло в плане ухода проще но мне оно не нравится совсем
Області пітьми
• 22 марта 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Ваше фото всиляє оптимізм і спонукає ризикнути)) тому що як представлю ці щоденні натирання
ТигрЛьвович• 22 марта 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Та не варте воно того, щоб щодня терти ) Нас 4-ро, якщо що - скло не вбите 😂
Тримбулька• 22 марта 2023
Купила за 30 грн в ікеа резиновий шкребок для скла. Всі помились - за 3 сек пройшлася і вуаля. Мию макс раз на тиждень з оцтом, бо вода жорстка. За матовим навпаки складніше доглядати, бо відмивається від осаду гірше
Душка-свекрушка)))• 22 марта 2023
У нас в родині правило. Помився, пройдись по склу водосгоном. Він завжди знаходиться в душовій. Це дійсно спасає ситуацію. Саме скло мию дуже рідко, от зараз заказала засіб антикальк, хочу трохи погенераліть. В нову квартиру взяла скло перегородку равак, вона матова, з ефектом ’дощу’. Квартира можливо буде під оренду, тому такий варіант краще.
Помилуйте мадам• 22 марта 2023
После каждого приема душа 20 секунд забираю со стекла воду специальным скребком. Раз в неделю-две мою стекло от извести, которой там очень мало.
Душка-свекрушка)))• 22 марта 2023
Ответ дляNikIrinaS
У нас подібний пилосмок живе в душовій, але чоловік ним тільки велике дзеркало від запотіння прибирає. А до душової і не торкається. Я взагалі про нього забуваю, прибирання то не моє)) але дзеркало виглядає завжди охайно.
Хи хи, ну ну• 22 марта 2023
Ответ дляТигрЛьвович
У вас пральна машина схована в шафі?
Иванка Бур• 22 марта 2023
Клиринговая компания приходит раз в месяц, этого достаточно для поддержки чистоты.
ТигрЛьвович• 22 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
У вас пральна машина схована в шафі?
Так, але не тут ) Маленький санвузол ще є
Гарачий Чокалад• 22 марта 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У меня тоже, вода кошмар, лучше бы ванную ставили, душевая большая, все в желтом налете, каждую неделю себя травить
Умничка-помощничка• 22 марта 2023
У нас матовая душевая кабина. Муж моет каждую неделю с средствами от известкового налёта. В Киеве очень жесткая вода.
Області пітьми
• 22 марта 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
А Ви ставили фільтри грубої будь-які? Взагалі не допомагають?
МаксХмара• 22 марта 2023
Если проходить водосгоном после душа (минуту времени занимает), то извести особо нет. Достаточно помыть Фрошем раз в неделю.
Пылесос для стекол не удобный. Он тяжелее и должен быть постоянно заряжен. У меня валяется почти без дела. А водосгон висит под рукой в душе.