Сегодня в тг прочитала, Кирби говорит, что раша снова планирует наступление в ближайшие пару недель. Интересно куда. Ваше мнение.
Результат:
вже голосів:
216 (53.87%)
Ничего у них не выйдет.
86 (21.45%)
Пофиг на все.
51 (12.72%)
Боюсь, страшно.
48 (11.97%)
Не боюсь.
COTTONNAJA• 22 марта 2023
Ответ дляJul-Ap
Царев на днях написал, что негоже президенту, даже не действующему, посмешищем быть.
О медведеве, вот где клоун придворный нелепый .
Царев писать научился?
Ответ дляТрайкун
Не хочеться вірити, але в нас невелике містечко в Житомирській області, риють окопи, рік не робили, а це терміново збирають людей, тому можливо щось буде....
Ответ дляLudaSHS
Николь то хвилювалка у завищенному стресі
Сидять на парашенських каналах, поначитуютьчя «ждітє ми скора прідьом, сам кірбі сказал» і фіг її знає боїться чи реально чекає.
Мені, до речі, восени 2021 телефонувала якась гопота російською з українським акцентом, схоже з ордло. З погрозами що скоро прийдуть щоб чекала, називали приватні дані, адресу.
Номер зберегла, може якихось тутешніх матрьошок любімиє.
Та зрештою «какаяразніца», тих перших, що за 3 дні планували, пси і свині вже зжерли разом з їхніми телефонами.
daiannaSan• 22 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Господи,ну неужели опять на Берлин?
Можем пАвтАрить 🌝
Ответ для vihola
Мне звонил тоже какой то старый хрыч, типа опрос, уделите время. Спрашивал довольна ли я жизнью в Украине, кого вижу президентом, как думаете если раша пойдет в Украину, кто выиграет....вот старая с.ка, тогда почву щупали.
Но я сказала, получат по зубам и отвалят.
Ответ дляТрайкун
В житомирській області рік нічого не робили? Та ви супергерої, супер оптимісти були.
Бо в нас на заході кожне село обкопане, мішками обкладене ще з лютого.
Olya Rybka• 22 марта 2023
Ответ для vihola
Откуда телефон и данные? Кому вы их давали?
Люсильда.ua• 22 марта 2023
Ответ дляNataliia
Варианта 2 , или пылесос стал сверхразумом, или Вы методичку старую взяли
Это свежая новость. Я тоже утром прочла:
’Росія готує ще один наступ найближчими тижнями, — представник Ради нацбезпеки США.
’Найближчі тижні будуть ’критичними’ у війні РФ проти України. Путін спробує розпочати новий наступ у найближчому майбутньому, і такі атаки, можливо, будуть здійснюватися на кількох напрямках’, - заявив Джон Кірбі.
Но промолчала. Чтобы тут тапками не закидывали. Уже поняла. Что-то знаешь - и молчи.
Люсильда.ua• 22 марта 2023
Ответ для vihola
А с какой стороны окапуетесь в Западной? От Венгрии?
Ответ дляЛюсильда.ua
Ну на заборе тоже много чего написано, я вот тоже вчера про белорашку прочла новость, даже обоадовалась вначале, но оказалось просто неправильный перевод с белорусско и трактовка , вот так работают журналисты