prosto_aisha• 22 марта 2023
Повістки вручають в Києві. Але в Києві він скоріше всього йому не мають права вручати. Бо наскільки мені говорив чоловік, він їздив в командіровку в іншому місті не за пропискою не видають.
Ответ дляprosto_aisha
Логічно що ваш чоловік стоїть на обліку в військоматіза місцем проживання, і в нього було посвідчення про відрядження
Гитаристка• 22 марта 2023
Ответ для Bang
не правда, на вулиці зустрінуть і вручать. І без різниці звідки ти
на вулиці то підробка документів, він за неї не розпишеться, вони складуть акт, він і там не розпишеться, вони погрозять, а потім викинуть той акт в смітник, бо самі знають, що порушують
prosto_aisha• 22 марта 2023
Ответ дляТанюша
Не було в нього нічого.