Samch• 22 марта 2023
Пантеон вшанування героїв України, ініціатива дівчини Да Вінчі(Дмитра Коцюбайла)
... Прошу всіх небайдужих приєднатись до ініціативи Аліни Михайлової ( дівчини Дмитра Коцюбайла ( Да Вінчі) про створення пантеону героїв України на Аскольдовій могилі. Прошу всіх небайдужих приєднатись до ініціативи Аліни Михайлової ( дівчини Дмитра Коцюбайла ( Да Вінчі) про створення пантеону героїв України на Аскольдовій могилі.
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляAHetfield
Ну, на Лисій горі це точно якесь непідходяще місце. Наче на задвірках. Та й добиратись туди близьким та рідним зовсім не зручно.
Треба спершу Кличка відсунути під розпоряджання київською землею, тоді і місце знайдеться більш центральне
po_li_na-49a8• 22 марта 2023
Ответ дляSamch
Сама в шоці як можна взагалі таке казати, тобто ті люди, які віддали своє життя, керували державою в свій час, завдяки ним я в себе вдома в спокої, а не в фільтраційному таборі або трудовій колонії, або з кулею в лобі, ми просто трупами назвем... рівень цинізму -БОГ! Чи як ми закрити очі маєм і забути, просто не бачити їх. Розумію що людина може бути проти місця, але таке казати просто не етично.
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
так вот повторюсь, я против кладбищ в центре города. ОЧЕНЬ ПРОТИВ
кто еще такое вообще делает? это в раше труп лежит на главной площади
А як же святі в Лаврі і поховання на їхньому кладовищі на території Дальніх печер?
У нас на Майдані точно не пропонується зробити кладовище, не переживайте
po_li_na-49a8• 22 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
святые в Лавре это было уже очень давно, мы ж вроде развиваемся?
po_li_na-49a8• 22 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...
po_li_na-49a8• 22 марта 2023
Ответ дляbegovelik
Да пожалуйста, тот же Собор Св. Штефана в Вене
это было в 1735 году
и это останки внизу собора, а не отдельное кладбище. Сейчас кто-то делает такое в центре города?
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Удалено администрацией...
Ви хочете забути розстріляних на Майдані? Я ні.
Для мене це ніяк не ’ почті кладбіще’, + ви можете прокладати маршрути , оминаючи вулиці, де вшановують Героїв.
po_li_na-49a8• 22 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...
Ответ дляpo_li_na-49a8
это было в 1735 году
Спуститесь в катакомбы под собором - там увидите могилы. Неподалеку есть захоронения семьи Габсбургов. Если следовать вашей логике, то в центре не должно быть вообще никаких кладбищ. А во многих городах поменьше в центре главные соборы, вокруг которых кладбища, где все еще продолжают хоронить.
po_li_na-49a8• 22 марта 2023
Ответ дляbegovelik
где в каких городах вокруг кладбища в центре? хватит уже чушь нести.
В Вене старинный собор, а не кладбище в центре и останки там давно уже, как я написала. Да, и подземное кладбище в соборе одном это еще куда ни шло.
Ответ дляpo_li_na-49a8
о, ваша категоричность уже не такая категоричная
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Удалено администрацией...
Я ні. Але ті, хто приїжджають в Київ і ходять по центру повинні бачити, а не просто знати, що саме там відбулися ці події. І завдяки тим Героям в тому числі ми не стали і не станемо кацапією.
Якщо вас це дратує, ви завжди знайдете те пройти, оминаючи ті вулиці з меморіалами
po_li_na-49a8• 22 марта 2023
Ответ дляbegovelik
нет, я категорична в этом вопросе
вы приводите в пример какие-то древние 1700 года примеры, и то один собор. Назовите столицы мира где в центре кладбище
Ответ дляpo_li_na-49a8
нет, я категорична в этом вопросе
Я вам уже 2 города привела в пример - теперь вам нужно только столицы. Загуглите сами, мне нужно работать )
po_li_na-49a8• 22 марта 2023
Ответ дляbegovelik
до свидания
Зальцбург это не столица
и это место древнее, а не новое кладбище там вырыли
Зальцбург это не столица
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
нет, я категорична в этом вопросе
Назвіть столиці світу, де в 21 ст. в центрі розстріляли сотню людей за їхню громадянську позицію.
po_li_na-49a8• 22 марта 2023
Ответ дляSamch
Навіть не думала, що ця тема викличе дискусію, просто в шоці.

Удалено администрацией...
po_li_na-49a8• 22 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
ну что ж, тогда сделаем из города кладбище, ведь каждый погибший на войне - герой
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляSamch

Ви можете поблокувати тих, хто просуває ідеї стирання національної пам´яті. Натискаєте на нік і в блок.
po_li_na-49a8• 22 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
не надо манипулировать и врать, таких идей никто не просувает. Я ПРОТИВ кладбища в центре. А память героев можно чтить по разному
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Тобто не можете назвати такі столиці. Я так і думала)
po_li_na-49a8• 22 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Удалено администрацией...
Ответ дляpo_li_na-49a8
Я вас прошу покинути цю сторінку. Ідіть лийте отруту десь в іншій темі, в цій ви вже достатньо потанцювали на могилах!
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Я не вам писала.
Для мене ваші дописи - саме про ідеї відсунути подалі Героїв і їхній подвиг перед нами усіма.