Samch• 22 марта 2023
Пантеон вшанування героїв України, ініціатива дівчини Да Вінчі(Дмитра Коцюбайла)
... Прошу всіх небайдужих приєднатись до ініціативи Аліни Михайлової ( дівчини Дмитра Коцюбайла ( Да Вінчі) про створення пантеону героїв України на Аскольдовій могилі. Прошу всіх небайдужих приєднатись до ініціативи Аліни Михайлової ( дівчини Дмитра Коцюбайла ( Да Вінчі) про створення пантеону героїв України на Аскольдовій могилі.
po_li_na-49a8• 22 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я не вам писала.
Для мене ваші дописи - саме про ідеї відсунути подалі Героїв і їхній подвиг перед нами усіма.
Удалено администрацией...
po_li_na-49a8• 22 марта 2023
Ответ дляSamch
Я вас прошу покинути цю сторінку. Ідіть лийте отруту десь в іншій темі, в цій ви вже достатньо потанцювали на могилах!
я обсуждала тему, не надо столько трагичности
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ви можете поблокувати тих, хто просуває ідеї стирання національної пам´яті. Натискаєте на нік і в блок.
Вы искажаете мотивы людей. И не учитываете самое важное: морально-этическую сторону вопроса. Кто будет определять ,кто является героем и кто - нет.
Лично меня коробит от одной мысли, сколько безымянных героев останется таковыми навсегда... Вспоминается сразу случай в начале войны,когда в Ирпене вместе с мостом подорвал себя молодой парень... Место должно быть таким,чтобы могло вместить всех достойных... Все наши воины - герои.
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Удалено администрацией...
Так склалось, що моє рідне місто як раз Київ. Але це не має стосунку до теми.
У вас позиція дуже чітко прослідковується - вас уже дратує вшанування Небесної сотні там, де вона була розстріляна. Не похована!
І ви вже так наперед боїтесь кладовищ в центрі Києва
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Удалено администрацией...
От і сходіть до лікаря самі: розкажете що вас турбують майбутні кладовища навколо вас
Ответ дляKarin 777
Розумієте, ви праві, ніхто не применшує героїзм всіх полеглих за суверенітет України. Але працюють всі, але вищі чини світові тиснуть руку президенту та іншим діячаам, а не всьому населенню України. Така правда життя - є керівництво будь яких ланок. Тому вони лишаються світочами історії, але без інших, які зробили ту брудну роботу не було б нічого.
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляKarin 777
Як саме я спотворюю мотиви людей? Людині вже не подобається, що на центральній вулиці вшановують Героїв , які там загинули. І на це уже накладається паранойя, що кругом зроблять кладовища .
А хто буде визначати - це інше питання, і мені гірко, як і вам, скількох подвигів Героїв ми не дізнаємось.
SlawaUkraine• 22 марта 2023
Для кладбища во все времена выбирали спокойное ,тихое место что бы мертвым было спокойно и живым .Аскольдова могила в центре Киева , стоит на дороге практически, загруженой авто , как показывает история соседство мертвых и живых очень неправильная затея ,на дорогах рядом с кладбищами много автокатастроф . Лучьше было бы хоронить героев на военном кладбище в освященном месте ,или выделить земли под конча заспой или межигорьем .
Ответ дляАнна 696
Дуже така тонка тема. З пантеоном згодна. З місцем - ні. Но якось воно так,ділити на героїв та не героїв 🤷♀️ дуже багато хлопців,хто загинув в боях,то чим вони відрізняються, а місця там не вистаче всім точно
У таких місцях пишуть імена всіх загиблих, а хоронять воєначальників або тих, кто здійснив подвиг, наприклад, зараз там є меморіальна табличка солдата, що підірвав себе на мосту в Генічеську 24 лютого. І родичам з інших міст незручно, якщо усих ховатимуть у Києві
Ответ дляbegovelik
чому саме на цьому кладовищі
Я там була на минулих вихідних, там вже є поховання військових, зручно добиратися, тихе світле місце серед диких схилів від Поштової до Лаври. Поряд меморіал Голодомору, там щось грандіозне будують, я б цю нижню частину віддала під меморіал Перемоги. Пантеон - це не про те, щоб всіх там ховати, та і не можна, схили Дніпра рухаються
Ответ дляsymbol
Меморіал Голодомору вже занадто довго будують ще з часів Ющенка - все освоюють кошти, ніяк не наосвоюються. Те ж саме буде і з вашим Пантеоном - непахане поле по розкраданню грошей.
Ответ дляbegovelik
З нашим? Дивний коментар. Якщо ви на стільки не вірите в державу, чому залишаєтесь тут жити? Зараз світ відкритий для людей з укрїнським паспортом,і підкреслю, що відкрили його нам люди які стали на захист держави. Тим часом вже майже 20 тис підписів за пантеон героям! Так, що добре щоневсе суспільство в болотному стані.