Ангелок з ріжками• 22 марта 2023
Ребенок не охотно ест прикорм 11 мес - только грудь
Голодаю• 22 марта 2023
Если нормально прибавляет в весе и активный,значит все хорошо. Может это блюдо ему не нравится, у всех свои вкусы.
Ангелок з ріжками
• 22 марта 2023
Ответ дляГолодаю
С весом все норм
Но смотрю мамочки кормят полноценной едой а мой от груди не отходит
Голодаю• 22 марта 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
С весом все норм
И ничего не ест ни каша,ни йогурт,ни мясо ему не нравится? Наш буквально бэкает на творог и йогурт,но мясо только подавай.
Поліпривіт всім• 22 марта 2023
Звісно так зручніше дитині. Але ваша задача, як мамі, вводити прикорм, а не чекати коли дитя саме попросить. Так не буде. Мій син складно сприймав прикорм, дуже. Мало того, що живіт турбував з народження, та ще такий же був мамин весь. Зручніше і тепліше біля мами. Але я мала ціль - прикорм. Педіатр просила не затягувати, тому що найкраще все відбувається до року, саме знайомство і налаштування ЖКТ. Тому я була більш настирною з прикормом. Додавала грудне молоко в овочі та каші. Тільки так їв більш менш нормально.
Н@Диете• 22 марта 2023
У мене таке було, їв лише цицю до року
Пригодовування радісно жував і випльовував. Був активний, добре фіз.розвинений, вага в межах норми. Після року став одразу їсти з моєї тарілки і багато, ми харчуємося як стіл#8 :)))
Не знаю, чого так було. Старша дочка їла пригодовування з 6 міс нормально.
Поліпривіт всім• 22 марта 2023
Ответ дляН@Диете
У мене таке було, їв лише цицю до року
В мене теж старша донька краще сприйняла нову їжу чим син. Чи то хлопці такі мамині
Н@Диете• 22 марта 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
А хлопці реально мамині :)))
Поліпривіт всім• 22 марта 2023
Ответ дляН@Диете
А хлопці реально мамині :)))
Їх треба відлучати швидко від грудей, бо потім караул. Як згадаю себе
ледь в 1,10 його відчепила.
Йому вже 6 років, але до сих пір заспокоюється тільки біля мене. Треба тримати рукою мене за шкіру. Вже будь де, а коли був меншим, то обов‘язково був живіт. Наче заспокійливе якесь було.
ледь в 1,10 його відчепила. Йому вже 6 років, але до сих пір заспокоюється тільки біля мене. Треба тримати рукою мене за шкіру. Вже будь де, а коли був меншим, то обов‘язково був живіт. Наче заспокійливе якесь було.