Дівчина заглядєніє• 22 марта 2023
Як би ви відреагували коли колишня "подруга "
Вашого мч ходила там куди у вас вікна виходять і безпосередньо біля вашого під´їзду ?
Прямо пялиться на ті двері, навіщо це їй ?
Уточнення ця жінка була прямо перед мною в нього,тому вона знає цей дім,де ми зараз живемо так як приїздила туди до нього на таксі
Дівчина заглядєніє
• 22 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Удалено администрацией...
Ні,я до неї за більш ніж одни рік нічого взагалі не говорила
Майданщица• 22 марта 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
З чим розбереться?
В первую очередь с тем, волнует это его или нет.
Зроблено у 80-х• 22 марта 2023
У Вас нік у тему.))
Чи не жінка Ви мого коханця, якій він зі мною зраджує досі?))
Дівчина заглядєніє
• 22 марта 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
У Вас нік у тему.))
Я не одружена
Зроблено у 80-х• 22 марта 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я не одружена
Я не маю на увазі, чи ви офіційно одружені, а те, чи Ви просто партнерка для нього.
В мене схожа ситуація - живу з одним бабієм по сусідству, він думає, що я шпигую за ним, бо його вікна виходять на стежку у подвір´ї, якою я щодня ходжу. А мені він нах не треба.
Я його декілька разів слала в пішу еротичну подорож, бо, хоч і кохаю його досі, та коханкою принципово не буду. Шкода його партнерку, губить себе на егоїстичного аб´юзера і газлайтера.
Алина-1240• 22 марта 2023
А если она живет где то недалеко?)с чего вы взяли,что ей бывший именно интересен?вы там одни что ли живете,в домике на окраине деревни,и странно как она там взялась?
Алина-1240• 22 марта 2023
А по теме,ситуация может оказаться далеко не такой,как вы ее видите.ваш мужчинка может и ее упрашивать вернуться,и тоже самое говорить про вас’морожусь,от скуки,просто спим’
Сумка з негодою• 22 марта 2023
Ответ дляsur_sur
А ви хочете її мороженое куркою відлупцювати? Кожен має право ходити, де йому заманеться, якщо не має прямої заборони - законодавства, влади, у т.ч. судової. Може до суду спробуєте звернутися?))
У вас очень красивый украинский язык, а то некоторые русскоязычные, как понаписывают на украинском, тяжело читать
Дівчина заглядєніє
• 22 марта 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Ви про що взагалі???
Дівчина заглядєніє
• 22 марта 2023
Ответ дляАлина-1240
Так вона живе на прохідній вулиці,а ми як ближче до тупіка
Сумка з негодою• 22 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Дякую), але з дитинства була російськомовною, на жаль. Та вже й бачу одрук)
А вы из какого города? Как давно перешли на украинский и откуда у вас такой богатый словарный запас украинских слов?
Без комплексів• 22 марта 2023
А как надо реагировать? Она делает что-то не законное? Ну яйцо бросьте, если вам неймется. (Шутка)
Алина-1240• 22 марта 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
То что вы хотите,если человек недалеко живет.и зачем ей бывший тот,он настолько успешный,красивый и перспективный что ли?
Ответ дляСумка з негодою
Київ) з 2014 року поступово переходила, але ж документооборот в Україні вже давніше українською) не вважаю свою українську багатою, а тільки досить пристойною) просто у мене фактично відсутній суржик, тому моя мова така собі, більш штучна)
Дівчина заглядєніє
• 22 марта 2023
Ответ дляАлина-1240
Так а навіщо ходити саме біля нашого будинку та заглядати?
Це хвилин 15 від того місця,де вона живе і це не прохідний двір якщо що, тобто вона спеціально сюди ходить навіщо питається тільки
Алина-1240• 22 марта 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
С чего вы взяли что она приходит и заглядывает?)
Дівчина заглядєніє
• 22 марта 2023
Ответ дляАлина-1240
Бачила
Алина-1240• 22 марта 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Бачила
Вы с ринатом ахметовым что ли живете?))в чем такая ценность мужчины,что аж у вас паранойя?)
Дівчина заглядєніє
• 22 марта 2023
Ответ дляАлина-1240
Просто неприємно її бачити мені.
Алина-1240• 22 марта 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Просто неприємно її бачити мені.
Жесть)))я например даже не знаю как выглядят бывшие мужчин,с которыми я была,почему вы себя так не любите?)
Дівчина заглядєніє
• 23 марта 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Мені здається, вам вже потрібно медикаментозно це корегувати.
?