Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Бойцовская• 20 сентября 2025
Ответ дляИнна135
Не завжди так. Буває на кілька днів зависають 🤷♀️
То мені значить повезло
Мамина квіточка• 23 сентября 2025
Привіт, дівчата! Який магній купуєте дітям 12-13 років?
Лікар сказав пропити. Показників як таких немає, просто повишена роздратованість.
мадам Везувий• 26 сентября 2025
Ответ дляМамина квіточка
такий брала для 13-го. Даю по одній
Ответ дляИнна135
Blago29
Одноразовий промокод -29%, спрацьовує на все замовлення.
Провіряйте. На сайті пишуть, що діятиме ще 2 дні.
Дякую. Де Ви були трохи раніше?) Зробила замовлення з промокодом на -15% годину тому і вже його відправили. А де ви знайшли цей промокод?
ТАЗератти• 02 октября 2025
Вчора написала 16 відгуків, а нагороди не додались( Відгуки є, а 16 дол ні. Змінились правила?
Форс мажор• 31 октября 2025
Вітаю! Підкажить будь ласка.. зараз начебто є промо-код на знижку (15% або більше) на все замовлення, у тому числі на преміум-бренди..
Можливо хтось знає?
Ответ дляФорс мажор
Можливо хтось знає?
Код 20% на всі добавки та 22% на всі товари для США
Всі закінчуються сьогодні
💊OCT25SUPP - знижка 20% на всі добавки подовжений до 31 жовтня
🔹Промокоди для США:
🇺🇸22WELLNESS - знижка 22% на 2 замовлення від $60 до 31 жовтня, але можуть вимкнути раніше
🇺🇸FALLWELLNESS - знижка 20% на замовлення від $60 (поки без терміну дії, закінчиться будь-якої миті)
Всі закінчуються сьогодні
🔹Промокоди для США:
Ответ дляsymbol
Всі закінчуються сьогодні
🔹Промокоди для США:
Всі закінчуються сьогодні
🔹Промокоди для США:
Піддкажіть, будь ласка, о котрій сьогодні діє код на -20%?
Вродепоmode• 11 ноября 2025
Ответ дляИнна135
До 12 листопада знижка 20% на все замовлення по промокоду 25DOUBLE11
Дуже дякую,завдяки Вам отримала знижку
Katusha_777• 11 ноября 2025
Всім привіт! Якої ТМ краще замовити вітамін Д3 - для дорослого, та підлітка?
І ще, порадьте, будь ласка - вітаміни для покращення памяті.
Заздалегідь дякую!
Само_достаточная• 11 ноября 2025
Ответ дляKatusha_777
Заздалегідь дякую!
Та любой ТМ. Главное, чтоб был с К2 в составе. И магний глицинат или цитрат на ночь обязательно. Это все с Д3 надо принимать, чтоб он работал правильно и не вредил. Я брала на айхербе разные производители, все хорошие.
А у нас макарошки• 13 ноября 2025
Дівчата, я пожалітись і за порадою. Вчора зообила замовлення, але через брак коштів оплата не пройшла. Сьогодні зайшла - замовлення скасоване. Написала в підтримку, чекаю…В кого таке було? Щось можна зробити?
annetta888• 13 ноября 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Дуже швидко зараз відміняють.
На жаль, нічого не зробите.
Може, пару доларів за моральну шкоду дадуть 😁
На жаль, нічого не зробите.
А у нас макарошки• 13 ноября 2025
annetta888, дякую; витратила годину на переписку, але нічого не дало.
А у нас макарошки• 15 ноября 2025
Ответ дляhrystia
Дивно. Мені завжди, частково, компенсують
Дівчата, дякую! Мені на пошту нарешті надійшла відповідь і після переписки, дійсно, дали компенсацію і роз´яснення що в період розпродажів дається 24 год на оплату замовлення.