Приветствуется доброжелательная атмосфера. Давайте делится информацией по всему ассортименту IHERB!
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
Запрещено рекламировать свои услуги, коды и тд. по списку. Тема информационная, позитивная.
Эта тема является продолжение первой закрытой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-228644
Тема для ВСЕХ кому интересен айхерб.
А у нас макарошки• 18 ноября 2025
Я вчора замовляла з кодом MEEST20 (знижка 20% на кошик 80 дол +).
Кумася• 02 декабря 2025
Підкажіть будь ласка дієві вітаміни для підлітків на 15 років .
Замовила такі, можливо хто приймав? По складу ніби не погані
Жирафовое варьенье• 21 декабря 2025
Девочки, никто не знает, какие то предрождественские и новогодние коды будут ?
Жирафовое варьенье• 21 декабря 2025
Ответ дляsymbol
DEC25SW - знижка 20% на замовлення від $80 з 24 по 31 грудня
Спасибо большое !!!
Жирафовое варьенье• 21 декабря 2025
Бабця в мештах• 10 января в 18:47
Підскажіть, будь ласка. Прийшло повідомлення на електронну пошту ’Мы сообщаем Вам, что Ваш недавний заказ был задержан на таможне из-за проблем с оформлением. ’
Подзвонила в міст кажуть 10 днів має бути на митниці перевірка. На 43 долара замовлення.
У мене перший раз така ситуація. Як мені діяти?
Ответ дляБабця в мештах
Чекати
Бабця в мештах• 10 января в 22:04
Ответ дляsymbol
Чекати
Написано на сайті міст при заходжені в особистий кабінет ’блокування брокером’ . А брокер сам звяжиться?
А у нас макарошки• 22 января в 19:47
Ответ дляcranberry
підкажіть, а як ним скористатися? це потрібно мати додаток Хелсі?
Ні, просто вводите і все. Хитро зроблено - там вже вшитий реферальний код.