Украиночка• 22 марта 2023

Голковколювання в Броварах, китайська медицина Хань Гоцин

Порадили китайця в Броварах для лікування неврологічних порушень, лікар Хань Гоцин, хто може звертався туди і має відгуки чи контакти? Телефон з інтернету недійсний, неясно чи зараз він ще працює.
Милота• 22 марта 2023
Бачила в міській лікарні кабінет китайської медицини. Це воно чи це приватна практика?

автор Украиночка • 22 марта 2023
Ответ дляМилота
мабуть воно, бо знаходиться в лікарні, не просто окремий приватний кабінет
Хочу в БАНю• 22 марта 2023
Я проходила курс иглотерапии у врача-психотерапевта....очень хороший результат,врач был классный специалист...советую иглотерапию
автор Украиночка • 22 марта 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Маю великі надії щодо цього методу. А лікаря самого порадите?
Хочу в БАНю• 22 марта 2023
К сожалению ..нет...это было давно,лечение проходила в г.Донецк...фио врача я помню,но что это даст...
Милота• 22 марта 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Він в Київ не переїхав?
Чоловік їздив декілька років назад на процедури до лікаря -переселенця
Хочу в БАНю• 22 марта 2023
Ответ дляМилота
Він в Київ не переїхав?
Я не знаю...это врач-психотерапевт Семёнов Владимир Дмитриевич, врач с большой буквы