Царівна Жабка• 22 марта 2023
Кератин для волосся в домашніх умовах! Чи можна???
Дівчата, хтось робив це вдома сам? У салоні 2000 грн, кусається. Це ж можна все купити та й самому зробити? Чи там щось таке, що сам не зможеш? Волосся від сирої погоди рутиться трохи.
Крию матом страшно• 22 марта 2023
А плойка у Вас достаточной мощности ? Не представляю самой себе делать . Там же чуть ли не каждую волосинку нужно несколько раз пройти утюжком