Мати викинула немовля з 5 поверху
Трагедія трапилась у місті Вишневе 21 березня. 2-місячного хлопчика терміново госпіталізували до лікарні, але від отриманих травм дитина загинула.
Слідчі з’ясовують усі обставини надзвичайної події, не виключено, що у 29-річної матері була післяпологова депресія. За даним фактом відкрито ЄРДР.
Джерело:
Ответ дляsea_zezik
Да, я соглашусь. Я сама была без критики к своему состоянию, меня окружали медицинские работники (мои близкие), так даже они не смогли что-то заподозрить. И это при том, что я близка с семьей и друзьями и у меня была не ПРД, а клиническая.
Но все равно какие-то симптомы были.
В моєму житті був такій досвід з родичем. І нікто не помітив, покі не стало зовсім погано. Це насправді страшно((
Ответ дляViktoryjaG
Никто не знает, была ли она адекватна и здорова. Стационары и диспансеры позакрывали. Наркотики и алкоголь везде продаются. На дом врачи к роженицам не ходят.
Відкрили справу, то проведуть слідчи дії і з´ясують чому так сталося. Але життя вже не повернути((
Ответ дляАйфон-e81c
Не факт,може для неї ця вагітность була не бажана,а аборт не дали зробити от і звідси ненависть до дитини
Это мало связано, на самом деле.
Правильно вам ответили, что если женщина в адеквате, но не хочет ребенка, она просто от него отказывается в роддоме или оставляет так, чтоб нашли, и дитя при этом не пострадало.
ViktoryjaG• 23 марта 2023
Ответ дляSelena*
Да, маленькая жизнь досталась ребеночку(( Да и мамаша, вряд ли сможет жить спокойно. Наверно ее на принудительное, если не в тюрьму
Ответ дляАйфон-e81c
Так у мене із психозом ,але контролюю себе якось.
Психоз - это когда вы не можете себя контролировать.
В просторечии психозом называют просто взведенное состояние, сильное раздражение, гнев. Но настоящий психоз - это только с вызовом психиатрической бригады.
ViktoryjaG• 23 марта 2023
Ответ дляsea_zezik
Да, многие путают психоз и невроз
Шкода сім‘ю і дитятко.
В мене сестра малого ледве не втопила в ванночці в післяродову депресію. Добре що чоловік вчасно побачив. А далі пішла на добу по Києву гуляти, її ще шукали, знайти не могли. Причому до цього стан не дуже критичний був на вигляд, ну втомлена, ну знервована, ну спить погано через малюка. З психдиспансеру вийшла інша людина. Сина дуже любить, вже підліток він.
Не судіть інших, ви не були в їх ситуації.
постою_послушаю• 23 марта 2023
Ответ дляАйфон-e81c
Так дійсно це дуже вагомі причини викидати маленьку беззахисну та живу людину із вікна/балкона на смерть
Удалено администрацией...
Ответ дляАйфон-e81c
ну тоді б вона могла ввід неї відмовитися ще в пологовому, віднести у оте вікно, чи підкинути у під´їзд, а ще у смітник викидують тварі. Але не із свого вікна, щоб що, щоб сісти в тюрьму? Сенс?
там явна неадекватність була у той момент.
Ваша величність• 23 марта 2023
Ответ дляАйфон-e81c
В мене також була,але вбити свою дитину після того ,як ти її виносила та народила то за межою мого розуміння...
Тим паче на фото видно,що то не алкашник якийсь,умови гарні,що не вистачало горе матері я не знаю...
Це не поодинокий випадок.
Для чого порівнювати з собою?
Всі люди різні.
Для чого порівнювати з собою?
Всі люди різні.
Ваша величність• 23 марта 2023
Ответ дляViktoryjaG
На дом врачи к роженицам ходят.
Ваша величність• 23 марта 2023
Ответ дляSelena*
Є інші способи. Можна просто залишити в пологовому.. Адекватна, здорова мати ніколи не зробить поганого своїй дитині.
Ну написали ви це і що далі?
Ваша величність• 23 марта 2023
Ответ дляДжиміЧу
Автор, какая вы молодец, возьмите с полки пирожок и идите гулять в белом пальто! Вы же за этим сюда пришли, пообсирать и возвыситься над другими, вы же не такаааяяяя
+10000000000000
ViktoryjaG• 23 марта 2023
Ответ дляВаша величність
На дом врачи к роженицам ходят.
Соседка родила 6 мес назад, только звонили пару раз до месяца.
постою_послушаю• 23 марта 2023
Ответ дляViktoryjaG
Да, многие путают психоз и невроз
Невроз тоже хорошего мало. У нас вообще просто путают диагностированные заболевания с плохим настроением и мерзким характером
Ответ дляМДТ
Так, байдужість і те, що ніхто не вірить, що тобі важко, морально вбиває. Всю вагітність готують жінку до пологів, і ніхто не готує її до того, що буде після пологів.
ага.
всі народжували і виховували, а ти що особлива якась? просто ледача.
якось так вважається.
у мене після наркозу при других пологах такі наслідки були в психиці-я з дому хотіла піти, втікла і дивмлася як чоловік з братом мене шукали.Боялася купатися , бо залишалася тоді сама і ридала.
не думаю що це депресія, але були зміни у псиихіці. Бо надивилася мультиків під час наркозу , жесть було страшно! Часом я думаю що я мабуть мала померти, бо я там просилася відпустити мене на Землю.
наркоз був раптовий бо кровотеча почалася і матка не скорочувалась.
якось так вважається.
постою_послушаю• 23 марта 2023
Ответ дляViktoryjaG
Наркотики, алкоголь, нервы, бессонница
Зачем вы приплетаете наркотики и алкоголь, вы же ничего не знаете об этой несчастной женщине. Допускают послеродовую депрессию, и этого уже более чем достаточно и без алкоголя и наркотиков. Это страшнейший диагноз, человек просто невменяем может быть от отчаяния и беспросветности
матері, яка вбила свою новонароджену дитину не дають строк більше 5 років!
Люди ж знають, чому такий маленький строк, бо пологи важкий процес і можуть бути спихічні розлади. А якщо ще й доведуть медики, то взагалі можуть тільки на лікування покласти і відпустити. І умовний термін. Все залежить від обставин.
але тут видн що це не навмисно вона зробила, тобто це не сплановане вбивство.
постою_послушаю• 23 марта 2023
Ответ дляАйфон-e81c
Не было у вас никакой депрессии. Если бы была, вы бы такого не писали сейчас. Побойтесь Бога, не судите.
Девочки ! Я , когда дочь родила , напротив в палате роженица лежала , лет 35-ти . Первые роды , долгожданный сын . До этого было у нее несколько неудачных беременностей . Благополучная и обеспеченная полная семья. Ничего не предвещало бури . Роды у мее были очень тяжелые. Но и с ней и с мальчиком все было нормально . Тогда нас 6 суток в роддоме держали и дети были не с мамами , а приносили к нам на кормление. Это был или третий или четвертый день . Развезли всем детей , мы кормим и слышим страшный крик. Она бросила его на пол и начала кричать , уберите эту куклу . Где мой ребенок и стала топтать его ногами. Это был ужас и шок для всех . Ее увезли в психдиспансер , ребенка спасли .что было дальше с ними - не знаю . Нам врач на обходе сказала , что это послеродовой психоз у нее .
Ответ дляВишневка
Это один из примеров, который нам та акушерка с моей работы рассказывала.
Было такое, что приносят маме ребёнка кормить, а она не хочет брать его на руки, говорит:кого вы мне принесли, я не буду его кормить.
Я дякую своєму чоловіку, що взяв частну відповідальності по догляду за дітьми на себе. І вставав ночами, хоча вранці йому на роботу, коліки - традиційно папі на живіт клали дітей, животик до животика, це найкраще допомагало. Заставляв їсти, коли я з голоду вже їсти нічого не могла. Ні разу не було скандалу, що не прибрано, не зварено їсти.
Ответ дляsea_zezik
А я совсем юная была и ничего об этом и не слышала даже тогда . Так испугалась , до ужаса . Долго еще спать спокойно не могла . Это так страшно . При чем , буквально утром я с ней в коридоре разговаривала и она была абсолютно нормальной . Мне так жаль и ребенка этого и женщину . Ведь ее потом , скорее своего , приведут в сознание , как ей дальше жить , знаю , что она убила собственного сына ? Ужас.
Чекаю вашу наступну темку. ’В мене шок як так можна зробити... Чоловікі масово відмовляються від своїх дітей з якими встигли пожити роками’. Щось на кшталт цього, ага.
У жінки післяродова депра, ніхто не допоміг. Ви як жінка не розумієте у яку дупу може загнати отой день бабака з немовлям?
Ответ дляВишневка
Представляю ваш шок...
Не верится, что так быстро можно с катушек слететь. А это действительно так.