Голова Комітету з питань бюджету Верховної Ради України Роксолана Підласа (Слуга Народу):
«Зростання видатків на армію пов’язано зі збільшенням кількості військовослужбовців. Тому зміни до бюджету не передбачають повернення підвищених зарплат військовим.»
Светлана777• 22 марта 2023
Ответ дляМаумау
Так навпаки чоловік сказав що зарплата внього виросла він зараз не на 0
К зарплате добавили 8 тыс,а премию сняли 30/ 100
ludmila905• 22 марта 2023
Ответ дляСветлана777
Ну для чого ви це пишите ?Так,не всім будуть доплачувати 30,але хто воює,а не в тилу,тим платять.
Ти хочеш отримати більше грошей, в тебе є мотивація – будь ласка, можеш рапорт подати. Навіть якщо ти не на ’нулі’ – тебе переведуть на лінію зіткнення. Ти вважаєш, що потребуєш ротації та відпочинку, але можеш виконувати менш ризиковане бойове завдання, – отримуй 30 000 грн плюс грошове забезпечення. Якщо ні – просто грошове забезпечення’.
Тобто не хочеш - пишеш рапорт і не воюєш, усе дуже просто
Ответ для_Chocolatte_
І все одно погонять воювати, бо діватись нікуди, обов‘язок же ш
Взагалі дивуюсь, хто мотивується тільки зп. Тут питання взагалі чи втживе лбдина, чи ні. Виходить у людського життя є ціна
Багато хто за свої кошти амуніцію купує,хлопці на дизель скидаються.Додому дітям,щось відправляють,тепер це набагато важче зробити.Бо коштів обмаль.
Anjavoloschykk• 22 марта 2023
Ответ дляCharming
Як у вас усе поосто)Мабуть теж служите,тому так влучно поради даєте.Так?
brandomania• 22 марта 2023
Ответ для_Chocolatte_
а ще кажуть форми немає, купіть самі
(по слідам топової теми)
Anjavoloschykk• 22 марта 2023
Ответ дляbrandomania
і скільки зараз виходить в місяць без тих доплат?
20 тис.
Ответ дляCharming
У Вас хтось служить у родині?
У мене чоловік. «Перевод» триває уже 5 місяців, а у Вас рапорт написав і завтра уже на нуль:///
Светлана777• 22 марта 2023
Ответ дляludmila905
В смысле зачем я это пишу???? Мой муж на южном фронте,орки в 1 км от них,бомбят ежедневно. Но там теперь нет фронта по бумагам ,и не то что 100,даже 30 за февраль не дали.
Ответ дляAnjavoloschykk
То не в мене, то Резніков так вважає.
Ще десь у фейсбук читала розрахунок, якщо брати до уваги, що хлопці 24/7 служать, то зарплата в годину виходить навіть менше мінімальної.
Цього четверга, 23 березня, Національна рада з питань телебачення та радіомовлення запланувала розглянути ліцензування ще одного державного каналу. У порядку денному регулятора є питання про видачу ліцензії на супутникове мовлення під логотипом «Армія ТБ» Центральній телерадіостудії Міністерства оборони України.
Створення каналу потребує збільшення бюджетного фінансування. Згідно з прийнятим бюджетом, на цей рік на національну безпеку й оборону спрямували понад 1,14 трильйона грн. Однак яка частина може піти на телеканал, поки що не вдалося з’ясувати. У листопаді 2022 року «Детектор медіа» надсилав запит до Міністерства оборони України з проханням надати інформацію про те, які кошти заплановані у бюджеті цього року на фінансування Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України та її підрозділів.
Однак досі не отримав відповіді.
Запит надіслали повторно.
Однак досі не отримав відповіді.
Запит надіслали повторно.
LoveYouOrNot• 22 марта 2023
Ответ дляCharming
Тобто пишеш рапорт і не воюєш? Невже дозволять піти собі на свою роботу, в тепленький офіс, щоб заробити норм зарплату, як немобілізовані?
ludmila905• 22 марта 2023
Ответ дляСветлана777
Ну так це не тільки так у вашого чоловіка,на жаль у всіх так,по документах не відомо де,насправді - під Авдіївкою,отримали +36 окрім зарплати.
Ответ дляРеверанс
Тепер ще телеканал ,нащо ті броніки та мавіки.І зарплати воїнам для чого?
Зараз резніков канал імені себе коханого забехкає і буде там дурням показувати свої ’подвиги’
Не дай боже! Ще цього слухати. Зараз треба кожного бійця,,холить и лелеять,,. Завдяки одному добровольцю чий то чоловік спить в своєму ліжку. Я би бійцям нічого не шкодувала
Ответ дляappareils
Ви праві.
Там на 0 такі люди зараз воюють,що про них варто книги писати і фільми знімати