Пополняю_Карму• 23 марта 2023
Дівчата, хто приймає чи займається Айхерб, це розводняк?
Питаю бо вирішила той рік вести здоровий спосіб життя, пити всі вітаміни, омеги, колаген, амінокислоти. Назамовляла усім і собі, і чоловікові, і дітям, батькам теж купили.
Я помітила що вітаміни не такі як в аптеках, групи В навіть не мають запаху як ми звикли , але сьогодні підійшов чоловік і питає чи надурили мене, бо ну геть ніякого ефекту з жодного препарату. Саме цікаве що він пив майже цілий рік вітамін Д, здав аналізи в Сінево пакетом, а в нього цей показник нижче норми.
Я крім усього іншого приймала залізо, здала пакетом аналізи залізо нижче норми, вітамін В 12 теж низький показник, хоча цілий різ я на цих вітамінах, де стоїть дозування 200%. Біотин пила- ефекту ноль. Кальцій пропила курсом- а в мене нігті зараз слояться.
Роблю висновки що це все якийсь розводняк і краще купувати аптечну продукцію, там дійсно завжди є ефект.
Ряженка• 23 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Почему без рвзницы, если для этого и пишут 1..3... а 2 тип не нашла
Тут больше маркетинга, чем реальной разницы, полученные аминокислоты все равно в первую очередь пойдут туда, где нужнее. На коллагене 1 и 3 типа в первую очередь перестают хрустеть колени, хотя он якобы для кожи)
Санька-4b93• 23 марта 2023
Ответ дляparele
Айхерб - это онлайн-площадка с огромным количеством брендов. Почти все, что я принимаю, дало свой положительный эффект. Но я по назначениям пью, а не «просто так»)
Я без назначений, сама себе назначаю. Эффект ощущаю, за эту зиму не выпила ни одной таблетки от давления, и успокоительное пить перестала, хоть и живу в не покойном регионе.
Ряженка• 23 марта 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
По-перше, все що ви випили не означає, що організм то засвоїв.
По-друге, віт.Д теж треба правильно пити і в лікарських дозах, а не в профілактичних. І для засвоювання потрібні магній, В6, С і т.д.
Амінокислоти треба пити тільки натщесерце і не всім, а тільки тим хто потребує (хворі, ослаблені люди).
По-третє, залізо теж п´ється окремо і натщесерце з вітаміном С для кращого засвоювання. Але треба ще й достатньо їсти білка та змогти його засвоїти (для цього потрібен бетаїн).
+100
Санька-4b93• 23 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
На айхербе нет жидкого коллагега??
Есть в порошке. Но принимать его невозможно, гадость редкая
БеллаДонна2014• 23 марта 2023
Ответ дляРяженка
Т.е если нужен 2...можно брать и не париться для и 1,3?
БеллаДонна2014• 23 марта 2023
Ответ дляСанька-4b93
Думаю, возможно. Я бы пила, главное, чтоб помогло
Я-ваш шанс• 23 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Разница есть . Полно его там
Санька-4b93• 23 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Это единственное, что я не смогла принимать. Слишком уж фу. Зачем себя насиловать, если есть капсулы.
БеллаДонна2014• 23 марта 2023
Ответ дляСанька-4b93
Какие? С айхерба ?
Ряженка• 23 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Жидкий хотела 2 типа
Пейте лучше жидкий глюкозамин с хондроитином, если вам жидкий обязательно
Ряженка• 23 марта 2023
Ответ дляСанька-4b93
Рыбный не очень, у меня сейчас такой, отлично растворяется, привкуса нет, добавляю ложку натурального яблочного уксуса
БеллаДонна2014• 23 марта 2023
Ответ дляРяженка
Не обязательно жидкий. Хондроитин с глюкозамином пью. Солгар. И Донну тоже. И хотела коллаген
Ряженка• 23 марта 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Ну так возьмите 2 типа в капсулах)
БеллаДонна2014• 23 марта 2023
Ответ дляРяженка
Ну так возьмите 2 типа в капсулах)
Какой. Подскажите, пожалуйста, если знаете
доречі, на рахунок Сінево, я недавно теж здавала аналізи, теж виявили невелику недостатність вітаміну Д, то мій гінеколог сказала, що бажано перездати в іншій (Діла), бо всих вагітних, що вона відсилає на аналізи, майже у всих Сінево знаходить недостатність цього вітаміну. Тому аналіз в Сінево - це ще не точно
Потребую апгрейду• 23 марта 2023
Ответ дляПополняю_Карму
А ще дітям брала і мелатонін і заспокійливі, ну взагалі повний нуль
Ну прям усе і мимо)
Кружите меня,кружите• 24 марта 2023
У меня так подруга принимала витамин Д. Сдала анализ, к врачу не пошла, просто сама начала пить дозу 1тыс, при очень низком анализе. И она была очень удивлена, почему через полгода анализ был таким же.
Так и вы.
Сами купили, сами себе назначили, пьете 😂😂😂😂
Так и вы.