из_под_тишка• 23 марта 2023
Соромно в такому зізнатися але …
Скажіть будь ласка .
Що це таке?
Якщо наприклад схрещувати ноги і отримувати від цього задоволення при цьому дивитись порно? Але не стоячи а на диван при цьому опираючись
Це шось нездорове?
Що це таке?
Це шось нездорове?
Голова колгоспу• 23 марта 2023
Это называется самоудовлетворение.
Потеребите клитор и получите наконец удовольствие
из_под_тишка
• 23 марта 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Это называется самоудовлетворение.
Ото не домомагає мені
З мужчиною теж
Тільки отак я задовільняюсь ((
З мужчиною теж
Тільки отак я задовільняюсь ((
из_под_тишка
• 23 марта 2023
Ответ дляТракторні війська
Це міотонічна мастурбація
Це шось нездорове ?
Вероятненько• 23 марта 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Це шось нездорове ?
А у Вас порно працює, а гугл ні? Наберіть і подивіться.
Я не в теме• 23 марта 2023
это вид дезадаптивной мастурбации, т.е. такая стимуляция, которую невозможно получить при стандартном половом акте. Оргазм от скрещивания ног - это самый яркий пример такой мастурбации, из других примеров - струя душа. Это не нездоровое, раз вы получаете разрядку, но чем больше вы будете это практиковать - тем меньше шансов получать оргазм с мужчиной. Но многие женщины прекрасно себе живут и годами сами отвечают за свое удовольствие)
...аяприкольная• 23 марта 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Ото не домомагає мені
З мужчиною теж
Тільки отак я задовільняюсь ((
З мужчиною теж
Тільки отак я задовільняюсь ((
Я також не отримую вагінальний оргазм з чоловіком.
Але отримую кліторальнмй, сама себе задовольняю. Пару хвилин — і розрядка.
Ну от так. То що мені тепер не жити чи що? Життям задоволена.
Колись написала, що не отримую оргазму зі своїм чоловіком, то Порадниці накинулись.
Кожному своє.
ТочноБудет• 23 марта 2023
Это не стыдно автор, ничего нездорового в удовольствии нет, это естественно.
ТочноБудет• 23 марта 2023
Ответ дляМальчижка
Соромно отримувати задоволення? Що за маячня
У автора это наверное впервые, поэтому она так написала.
Думаю что со временем её стыд от получения удовольствия пройдет и всё будет хорошо.
ТочноБудет• 23 марта 2023
Ответ дляТрайкун
Автор, ви давно так робите? Мужчина є у Вас для такого діла?
По всей видимости это впервые.
Автор в этом новичок, поэтому ей стыдно было создавать такую тему.
ТочноБудет• 23 марта 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Це шось нездорове ?
Автор, миленькая, это всё естественно, ничего не здорового в удовлетворении себя нет.
Луноликая Вика• 23 марта 2023
Ответ для...аяприкольная
Кожному своє.
Вагінального оргазму не існує, будь-який оргазм у жінки - кліторальний, навіть якщо наступає від вагінального або анального сексу чи наприклад ласк сосків. Але в більшості випадків потрібно стимулювати клітор) Якщо чоловік в сексі нічого крім введення пеніса в вагіну не робить, а жінка мовчить і не каже що і як їй приємно, то да, оргазму досягти під час сексу буде дуже складно(
из_под_тишка
• 23 марта 2023
Ответ дляТочноБудет
По всей видимости это впервые.
Я таке робила з дитинства майже((
ТочноБудет• 23 марта 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Я з мужчина таке задоволення не отримую як коли так роблю
Это из-за того что Вы не полностью расслаблены и не фантазируете, когда занимаетесь сексом с мужчиной.
Попробуйте как нибудь хорошо расслабиться, проявить мысленную фантазию, сначала касаясь мужчины, чтобы он Вам отвечал тем же, а дальше сам процесс и Вы ощутите, что и с мужчиной можно достичь удовольствие в сексе.
...аяприкольная• 23 марта 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Я таке робила з дитинства майже((
Я так само, з дитинства 😬
Не пам’ятаю, коли почалося.
ТочноБудет• 23 марта 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Я таке робила з дитинства майже((
Вы изучали своё тело, это нормально, а сейчас получили удовольствие и это тоже нормально.
ТочноБудет• 23 марта 2023
Ответ дляYarosh10
Це міотонічний оргазм називається, відноситься до методів дезадаптивної мастурбації і може стати проблемою лише тоді, коли при сексі з партнером Ви не можете досягнути оргазму і при мастурбації якимось іншим чином, а лише отак.
А у меня наоборот, я и с мужем и сама ощущаю удовольствие, когда ласкаю себя там.
Майструю крила• 23 марта 2023
Ответ дляYarosh10
Так вот и проблема уже