Бринзолетта• 23 марта 2023
Мої улюблені парфуми…
Якщо потрібно залишити тільки один аромат,то це безумовно Kilian Good Girl Gone Bad🤍
А який ваш?
Совбез• 23 марта 2023
А у меня Lancome Magnifique, но он снят и я его покупала уже дороже Килиана.
Поэтому на втором месте тот же что у Вас Килиан, на третьем Бал д’Африк от Байредо
Кіна не буде• 23 марта 2023
Якби треба було б залишити тільки один, то я б обрала Iris Nazarena Aedes de Venustas. Але точно сумувала б час від часу за іншими))
БолеИменее• 23 марта 2023
І мені він подобається
Якби вибирати один, я б не змогла, в мене їх багато🥳🥳
Бринзолетта
• 23 марта 2023
Ответ дляСовбез
Так, ціна в нього не надто виправдана
Инста_Богиня• 23 марта 2023
Mancera Instant crush- это если бы мне разрешили оставить только 1 аромат( надеюсь такого не случится😳)
Джавеліна• 23 марта 2023
Ответ дляБолеИменее
І мені він подобається
Назвіть той який би вдягали на побачення до чоловіка мрії якщо немщаиіжгая ) а якщо заміжня то на першу шлюбну ніч
Контрольница• 23 марта 2023
Нет такого. Сейчас не могу надышаться одним, а через месяц аж тошно. Уже перестала флаконами покупать, беру миньки в наборах или тревел варианты.
Бринзолетта
• 23 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
В мене монталь роуз маск ) комусь банально а мене пре
Головне, щоб вам подобались;)
Тирамісу на терасі• 23 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
От почую на комусь на вулиці - красааа
Вже так імпульсивно разів 5, напевно, купувала, намагалась подружитись
Ніяк
Але на інших жінках-розкіш
Носіть з задоволенням
Ніяк
Але на інших жінках-розкіш
Носіть з задоволенням
Таракашечка• 23 марта 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Часто мне этот краш последнее время на глаза попадается. Интересно.
Даже искала купить, нигде нет.
Kusalochka• 23 марта 2023
Этот же, только фреш люблю. Но оставила бы пинк молекулу и кавалли парадисо
Давно без алко• 23 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
І на мені він класно розкривається. Люблю ніжно)
МАМА НИКИТКИ-2• 23 марта 2023
Ответ дляbilochko
Midnight poison
О, даааа…
В мене десь 70 мл залишилось. По великих святах користуюсь)
Копуша• 23 марта 2023
никогда не повторяю аромат, уже сотни использовала и ни к одному не вернулась