Воленс-неволенс• 24 марта 2023
Класний дієвий пілінг порадьте
Тільки реально робочий будь ласка. Шкіра жирна, пігментація, 38 років
Воленс-неволенс
• 24 марта 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Зараз? Пілінг?
В чому проблема зараз пілінг? Є країни, де завжди літо. Для цього є спф
Воленс-неволенс
• 24 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
Мигдалевий Медідерма, він всесезонний.
Тільки спф 50 треба наносити.
Спф в мене круглий рік, дякую!
Сунуся в чужі справи• 24 марта 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Не знаю, в мене сезон пілінгів листопад - лютий. Спф також завжди. Але я дуже дуже світлошкіра.
Точу ляси• 24 марта 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Спф в мене круглий рік, дякую!
Там у Медідерми є декілька ліній мигдалевого пілінга - Mandelac M, Mandelac M, Mandelac T. C здається саме від пігментації.
Мені ще Біорепіл сподобався.
Воленс-неволенс
• 24 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
Мені ще Біорепіл сподобався.
О, окреме дякую! Пішла дивитися)
Кондуктор трамвая• 24 марта 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Спф в мене круглий рік, дякую!
Розкажіть будь ласка про свій впф. В мене жирна шкіра і я вивчаючи склад цих кремів розумію, що нічого з прочитаного не зможу наносити. А в мене вже з´явилися пігментні плями. Може флюід якийсь легкий буває?
Воленс-неволенс
• 24 марта 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
У мене cu skin та Beauty of Joseon. Гарно вибираються, перед ними очищення + ніацинамід, або віт С
Воленс-неволенс
• 24 марта 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Сама тільки взимку почала використовувати, бо на пігментацією звернула увагу та почала вивчати...