Стриптизерка• 24 марта 2023
Щось зупинилась продажа будинків на ЗУ, у вас теж так?
Спочатку був бум, все швиденько продавалось, а зараз уже по пів року на продаж хати стоять і ніхто навідь не дивиться. У вас теж така ж ситуація в містечках? Невже з економікою зовсім погано, чи люди вже витратились? Чи не бачать перспектив вдома?
Курочка• 24 марта 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Не бачу сенсу в такій покупці
Київська Обл - то моє все
А на ЗУ ні погоди, ні роботи, ще й менталітет (
Київська Обл - то моє все
100%
Хвігура мічти• 24 марта 2023
Ответ дляПросто красавица
Я от не хочу нагнітати, але неприємно здивована менталітетом людей з заходу України…
Завжди вважалось, що вони такі патріоти України.
А воно зовсім не так…
А не патріоти? З якої області більше всього мобілізовано? Ото гугліть
Невгамовна сила• 24 марта 2023
Ответ дляФима Собак
Ви про знайомих? Я про себе можу. Чи думаєте, що тільки ваші знайомі пережили страшні події?
Хочете я вам свій будинок покажу? Фото свіженьке. Учора зробили?
Я вам про себе теж можу розповісти. Тільки справа в тому, що я не виїзджала нікуди з зони бойових дій. На Західну на тиждень і то майже через рік на відпочинок за свій кошт.
З царем в голові• 24 марта 2023
Ответ дляПросто красавица
А воно зовсім не так…
Обсудять
Всі кісточки перемиють(
Курочка• 24 марта 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Західна Україна в більшості своїй жила за рахунок закордоної роботи. Що там робити, особливо зараз? Якщо є змога виїхати до Польщі, то за ці гроші можна купити квартиру там. Взагалі не розумію, чому люди масово поперлись саме на захід країни і купували на 200% дорожчі будинки, чим думали. Але ж воно завжди так - кому війна, кому мати рідна.
Але допишу
Наприклад, Хмельниька обл -це захід України
Але дуже перспективний, багато підприємств відкривається, бо тил , є спд переїхали с донецької , харьковської. Недавно сестра казала, багато вакансій.
Просто красавица• 24 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Зато з Києва- ніхто не звалив!
Ви серйозно порівнюєте Киів, де з кількох боків міста наступали рашисти і ЗУ?
Меряю линейкой• 24 марта 2023
Ответ дляХвігура мічти
А менталітет маріупольців і киян в 2014 р інший був? Тільки ще й переселенцям здавати нічого не хотіли
Звичайно інший. В мене на роботі багато людей переселенців з 2014 року, всіх у Києві і Львові тоді гарно прийняли. Не лупили як торік на Закарпатті за оренду дурні гроші.
Коплю на груди• 24 марта 2023
Ответ дляСтриптизерка
Для людей з заощадженнями чи роботою в айті.
робота в ай-ти сильно преувеличена. А Сильпо з продуктами де від вашого будиночку?
Невгамовна сила• 24 марта 2023
Ответ дляКурочка
Але допишу
В Хмельницькій області живуть мої друзі, тому ми часто приїздимо в це місто. І часто спілкуємося з хмельничанами. По-перше, там дуже багато російськомовних людей. По-друге, вони за менталітетом більше до ЦУ, аніж до гуцулів, угорців, поляків (як люди на ЗУ).
Я таке знаю• 24 марта 2023
Ответ дляКоплю на груди
За 30 км, как и остальная цивилизация)))
Курочка• 24 марта 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Є різні люди. А нашій родині і знайомі то бандерівці.
Викликаю на дебати• 24 марта 2023
Авторе,ви самі знаєте,які були ціни ДО і тепер.
Ну не коштує хата в Закарпатті як трикімнатна квартира в Києві!
Я теж знаю ціни до і зараз.
Чесно:були б такі гроші,ми б купили ще одну квартиру в Києві,а не на Закарпатті.Там гарно відпочивати,але не жити.
Знайомі продають землю,високо в горах, 1200 у.о за сотку.Ну кому вово треба так далеко,без цивілізації і за таку ціну?!За 1200 у.о в Києві,в новобудові з ремонтом від будівельників можна купити.
Я теж знаю ціни до і зараз.
Просто красавица• 24 марта 2023
Ответ дляХвігура мічти
То всюди прилітає. На Львівщину більше прилетіло
На Львівщину більше ніж га Київщину прилетіло?
Пекельнi Борошна• 24 марта 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Удалено администрацией...
Абсолютна брехня. Люди є різні, в західному регіоні йде колосальна допомога впо.
Меряю линейкой• 24 марта 2023
Ответ дляХвігура мічти
З якої області більше всього за кордон виїхало? Не рахуючи тих, де буди військові дії. Гугліть. Західна
Кумедна• 24 марта 2023
Ответ дляСтриптизерка
Дівчата, думаєте треба ціну скидувати? які надалі прогнози? може почнуть сертифікати давати і покупці будуть?
Вони будуть там, де є робота. У вас що там з робрчими місцями?
Курочка• 24 марта 2023
Ответ дляinna5577
Такі люди виїзджають в європу, навіщо їм зу , де навіть доріг немає?
Навіщо їм закондон? Чому всі думають, що всі пісяють кіпятком від ес і тд
Там свої витрати, податки, нема близьких
Асталависта бэйби• 24 марта 2023
Ответ дляКурочка
Ориентация на столицу идет
Вчера брокер сказал, будут летом дорожать
На западной уже пик прошел
От бачите, як квартири у Києві продавати за дурні гроші, то небезпеки немає.
А тут всі доводять, що в Києві до сих пір дуже небезпечно жити.
Просто красавица• 24 марта 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Так кияни і виїзжали на Закарпаття.
Чого ж з закарпаття в Київ ніхто не поїхав? Страшно чи що?
Дуже влучно!
Згодна.
Невгамовна сила• 24 марта 2023
Ответ дляКурочка
Що ви маєте на увазі під словом бандерівці? Вони нащадки фракції Степана чи націоналісти?
Курочка• 24 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я вчера была у нотариуса, в отделе продаж киевского жк.
Очень очень жваво. И цена поднялась с прошлого лета и они ориентируются по летний подьем, а осенью этого года еще дороже по Киеву будет
Просто красавица• 24 марта 2023
Ответ дляХвігура мічти
Не гуглі. Відповідаю: мої два брата і племінник воюють. Чернігівщина.
Конфиденциальность• 24 марта 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
І що робити у селі?? Робота там є?
За ці гроші можна у місті квартиру купити
Купляйте.
Кумедна• 24 марта 2023
Ответ дляСтриптизерка
Мені з роботою в айті і в Києві поки норм. Не розглядаю ЗУ взагалі. Якщо і доведеться їхати, то це буде або Вінниця, або закордон
Курочка• 24 марта 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Маю навазі широкий зміст, патріотизм і національна ідея
Асталависта бэйби• 24 марта 2023
Ответ дляПросто красавица
Дуже влучно!
Згодна.
Нічого не влучно, закарпатцям територіально ближче їхати в Європу, ніж в Київ.
Глаза_в_3_карата• 24 марта 2023
Ответ дляКурочка
Ориентация на столицу идет
На западной уже пик прошел
Ну то понятно, на днях был рейтинг по количеству вакансий, то на первом месте Киев. Плюс столица будут защищать лучше всего. Но и целью она тоже будет. Так что тем,кто все потерял логичнее всего ехать в Киев и область.
Конфиденциальность• 24 марта 2023
Ответ дляКоплю на груди
аналогично...подруга на Западной сейчас- в кадре лес и горы. Даже хат рядом нет..Ребенок учится он-лайн
Це вона,мабуть,забрела десь високо в гори,полонини.