Стриптизерка• 24 марта 2023
Щось зупинилась продажа будинків на ЗУ, у вас теж так?
Спочатку був бум, все швиденько продавалось, а зараз уже по пів року на продаж хати стоять і ніхто навідь не дивиться. У вас теж така ж ситуація в містечках? Невже з економікою зовсім погано, чи люди вже витратились? Чи не бачать перспектив вдома?
МАМА НИКИТКИ-2• 24 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Смішно, тому що тільки кияни (на їх переконання) могли виїжджати, а Закарпаття мало сидіти в Україні! Ти подиви які, взяли й виїхали, у киян дозволу не спитавши!
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 24 марта 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Дайте,будь ласка,офіційне посилання на цю інфу.
Олимпиада80• 24 марта 2023
Ответ дляalisha12
Ну я по работе была в регионе за Свалявой, (Поляна-Солочин), из того, что понравилось в людях: семейные традиции, религиозность, работоспособность, не понравилось жадность, мнимый патриотизм, не соблюдение элементарных договоренностей.
Удалено администрацией...
Probel Tochka• 24 марта 2023
Ответ дляСтриптизерка
Дівчата, думаєте треба ціну скидувати? які надалі прогнози? може почнуть сертифікати давати і покупці будуть?
Сертификаты будут давать после войны. После войны не будет ажиотажа на недвижимость в Закарпатье. Все будут стекаться в крупные центры, в основном, в Киев. Харьков отстроят, туда много сертификатов пойдет. Одесса. Те города, где есть работа.
LoveYouOrNot• 25 марта 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вибачаюсь перед Закарпатьською Обл. Першою Волинь іде
Ви сприймаєте інфу дуже буквально. Тут описаний ОДИН спосіб, яким користувались чоловіки.
Цікаво глянути статистику скільки виїхало через росію. Там будуть 100% інші регіони і жодного волинянина.
МАМА НИКИТКИ-2• 25 марта 2023
Ответ дляLoveYou
Волиняни думаю там також будуть.
Та статистика після війни з’явиться.
І якщо статистика по Шлях показує кількість трусів ( слово боягуз занадто лагідно звучить) то виїзд через підорасію чоловіків з НЕ окупованих територій то вже є державною зрадою. Там повинен бути інший підхід до «біженців»
Та статистика після війни з’явиться.
LoveYouOrNot• 25 марта 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Волиняни думаю там також будуть.
Та статистика після війни з’явиться.
З Волині через Росію? Якось дуже сумнівно. Бандерівця з заходу по дорозі живцем зіжруть.
Olenka_tit• 25 марта 2023
Ответ дляLoveYou
А автор не казала, що вона була з одною сумкою і т. д. по тексту. Ви звідки знаєте про її фінансові можливості?
В 2014 робили вибір, а не втікали від ракет в Криму. Хто хотів - той виїхав, а не видумує зараз відмазки, що його не хотіли приймати.
Почитайте, хто і що робив в ті роки :
Але ж ви не будете це читати, у вас своя правда))
Почитайте, хто і що робив в ті роки :
Я не отмазки придумываю и мы выехали. Но я вроде бы не пожаловаться написала, а просто описала реальность тому, кто написал, что не сдавали жилье, потому что вели себя нагло.
Но как всегда у каждого своя правда и люди не слышат, не хотят слышать тех, кто прошел через это, им удобнее прочитать где то и потом годами всем доказывать, что было именно так, как там где то написано. У всех было так, как там написано, правда? Все крымчане с одной историей. Еще все украинцы выехавшие, сейчас тоже с одной историей, как там было? Выехали и сидят на пособиях.
Я не понимаю людей, которые мыслят однополярно и при этом что то кому то пытаются доказать.
LoveYouOrNot• 25 марта 2023
Ответ дляOlenka_tit
Якраз ви і мислите однополярно, і подали це так, ніби нікому із Криму не здавали і привели в приклад себе. Ай-яй-яй, які ВСІ погані, не здавали.
І я якраз вам показала, що не все так однополярно, як ви доказуєте.
МАМА НИКИТКИ-2• 25 марта 2023
Ответ дляLoveYou
Та прям…
Була тут влітку тема, з Чернівців через василівку виїзжали..
так шо не треба.
LoveYouOrNot• 25 марта 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та прям…
так шо не треба.
Я не завжди вірю написаному тут)
Може і так, але в % їх значно менше буде, ніж з інших областей, це очевидно.
Ответ дляAnjavoloschykk
В нас свій діалект.Багато запозичених слів.У кожному районі свій,до речі.Можна по говору визначити звідки людина.
Але я вільно спілкуюсь на українській і в мене багато знайомих спілкуються на російській.І через це не сваримось.
Та то уже не диалект, там 90 процентов слов не понятных
Anjavoloschykk• 26 марта 2023
Ответ дляAnna-705s
Ви в такий район потрапили-гайналі)