Стриптизерка• 24 марта 2023

Щось зупинилась продажа будинків на ЗУ, у вас теж так?

Спочатку був бум, все швиденько продавалось, а зараз уже по пів року на продаж хати стоять і ніхто навідь не дивиться. У вас теж така ж ситуація в містечках? Невже з економікою зовсім погано, чи люди вже витратились? Чи не бачать перспектив вдома?
Spicy -02f0• 24 марта 2023
Ответ дляФима Собак
До чого тут Європа?
Люди , маючи гроші , купували. Кредити ж не брали.
Не могли б - не купили.
Невеликий приклад, молоді сім´ї, віддалено працюють на іноземні компанії, ІТ. Їм за 50-70 тисяч купити великий будинок це норма. За такі гроші у Києві вони не могли собі дозволити аналогічне.
А рік тому це коштувало ну мак. 25 тисяч
А зачем семье айьишников хатка в селе на Зу?
Spicy -02f0• 24 марта 2023
Ответ дляСтриптизерка
Для людей з заощадженнями чи роботою в айті.
Люди у которых ест норм деньги привыкли к определенному уровню жизни, и чаще это городе.
_MadonnA_• 24 марта 2023
Ответ дляСтриптизерка
Закарпатська область, райцентри та села
И зачем у вас покупать?
Leeloo_aloha• 24 марта 2023
Ответ дляСтриптизерка
Дівчата, думаєте треба ціну скидувати? які надалі прогнози? може почнуть сертифікати давати і покупці будуть?
З сертифікатами будуть купувати там, де є робота. У вас досить працюючих підприємств, щоб був попит на людей? Чи тільки природа?
Анна-3006• 24 марта 2023
Я езжу к родственникам на ЗУ каждый год, но жить бы там не хотела. Климат плохой, медицина тоже, работы нормальной нет, зарплаты маленькие. Разве что в Польше на клубнику ездить туда-сюда. Это не для меня. И люди у нас проще чем на ЗУ. За столько лет убедилась в этом.
Spicy -02f0• 24 марта 2023
Ответ дляКурочка
А я пишу що з айті з Києва і великих міст, не їдуть в ес повально
Навіщо?
Не едут так как это в 90% мужчины, и не все могут.
Leeloo_aloha• 24 марта 2023
Ответ дляФима Собак
До чого тут Європа?
Не могли б - не купили.
Молоді сімї планують дітей, а це садки, школи, басейн, музична та інша інфраструктура до 30хв їзди... Або молоді хочуть в кіно, кафе й театр, а не лише по лісам лазити. Таке може запропонувати дуже обмежена кількість неселених пунків на ЗУ, і це в основному міста та обл центри. А великий будинок в передмісті Франківська коштує дорожче 50тис.
Марія В• 24 марта 2023
Ответ дляСтриптизерка
Багато продається, ціни 70-100 тис дол за будинок готовий до проживання
Де в звичайних людей такі гроші???
irisha2424• 24 марта 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
В Киеве можно квартиру за эти деньги купить. А кому нужен тот дом в забитом селе без работы? Без инфраструктуры.
В забитому селі без інфраструктури нема таких цін.
Там по 10-15 тис хати, і то ціна буде через те така, що землі великий кусок разом з хатою.
За 70-100 тис. Можна купити хату під Луцьком , хто не знає- це обласний центр Волинськоі області.
Можна купити квартиру з ремонтом і меблями в будинку 2000-2010 років, - не 1 кімнатну на 35 квадратів, як в Києві на Позняках , а 2-3 кімнатну від 70 квадратів з індивідуальним опаленням, в хорошому мікрорайоні, де поряд школа і садок.
Я не знаю про який інший клімат ЗУ мова…
Моя подруга з Києва з сім‘єю жила з початку війни до травня у нас, про клімат нічого від неі не чула.
З Харкова знайомі жили в нашому місті з березня по січень- теж нічого такого не чула від них, хіба що казали , що зимою в них буває набагато холодніше.
І лиш тут , на кідстафі , чомусь якийсь дикий хейт усіх і усього з ЗУ.
Так багато людей працювали та працюють на на заробітках в Польші, але і з Сумськоі та Харківськоі рбластей, люди працювати іздили на заробітки в росію. Про те що пів ЗУ виіхало сім‘ями і не повертається, ну не знаю… в можму оточенні 2 сім‘і , одні 5 дітей і одні 4 дітей, причому, ті що 4 ро вже з Англіі повернулися.
Для чого ці теми , розвивати, обливаючи брудом жителів інших регіонів , рівняючи всіх під одну гребінку???
Після революціі всіх зі сходу обзивали «сєпарами», зараз під час війни прямо всі західняки якісь «зажерливі тварини»???
Leeloo_aloha• 24 марта 2023
Ответ дляСтриптизерка
Заходять компаніі європейські, скоро буде більше роботи. А природа яка гарна
За гарною природою їдуть на пару тижнів в Карпати чи до моря. А жити - треба робота та інфраструктура.
Анна-3006• 24 марта 2023
https://www.stopcor.org/ukr/section-suspilstvo/new... вот почему я бы не смогла жить на ЗУ, это один из факторов. Это после того, что люди натерпелись, жители ЗУ оторванные от реальности так себя ведут(. А что, кафешки, школы, садики, клубы все работает. Жизнь кипит...
Parasolechcka• 24 марта 2023
Ответ дляСтриптизерка
Так, якщо готова до заселення та й ділянка гарна
фото покажіть що в селі 70 коштує...
Dzvo• 24 марта 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Чому ж про ці закони Європа забула. А свої своїх обкрадали як липку
І Європа не забула. Поляки теж здали все, що роками не здавалося і за великі гроші
Parasolechcka• 24 марта 2023
Хата може бути супер, але доріг інфраструктури і купи послуг вона не включє. В Європі і по 1 йоро є дома, де важко певне життя налогодити. Всі люблять економити, а економити і отримувати якісні послуги можливо лише у місті, де високі обороти.. .. автор це дуже специфічний і вузький сігмент, який звісно буде розвиватись але дуже повільно..
Марика-bf42• 24 марта 2023
Люди чекають закінчення війни, умов при яких воно відбудеться і гарантій нашій країні. Без цього вкладатись в будь що нема сенсу.
РыжаяЛиса• 24 марта 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Ні. В Чернівцях центр міста
а сколько хотят за дом?
и где именно в центре?
LoveYouOrNot• 24 марта 2023
Ответ дляАнна-3006
У нас всі кидаються на російськомовних, от прям всі - і в клубах, і школах, і садіках, і кафешках. Ми відірвані від реальності, так.

То напевно тому бізнес зі сходу їде зараз на захід. І тому тут будується спец житло під переселенців. І напевно вже по тій причині приймали волонтери вимушених переселенців, надавали їм житло, гуманітарну і психологічну допомогу на початку війни.

Ой, ну подумаєш дід на площі, ви краще мальчіка в трусіках згадайте і немовлят, яких їдять на сніданок наші. Тоже пруфи є.
GirlSuper• 24 марта 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
а сколько хотят за дом?
и где именно в центре?
70k
Улица Шевченка
LoveYouOrNot• 24 марта 2023
Ответ дляМеряю линейкой
З якої області більше всього за кордон виїхало? Не рахуючи тих, де буди військові дії. Гугліть. Західна
Хто винен? Невістка!
З тої ж опери.
Люди, які виїхали, мали на це право, і це їх доля, їх вибір, як жити, а не тьоть і дядь з інтернету.
hydrolog• 24 марта 2023
мені здається, що всі більш-меньш звикли до такої ситуації. Тобто ситуація що в Одесі, що в ЗУ майже однакова. Який сенс мені переїзжати.
У вас ближче Польща, Словакія, Угорщина. У нас Молдова, Румунія.
РыжаяЛиса• 24 марта 2023
Ответ дляGirlSuper
70k
Улица Шевченка
я просматривала дома у нас в городе, то цены просто капец
Mira29-c3c3• 24 марта 2023
Ответ дляirisha2424
Ну авторка з своїм завданням справилася на «відмінно».
LoveYouOrNot• 24 марта 2023
Ответ дляirisha2424
Це матрьошки розвивають тему, в них така задача - собачити людей, вони інакше не вміють) Тим більше, якщо за це їм платять гроші. Там подвійний оргазм - і жовч виливають, і бабулесики капають.

Звичайні люди навіть не в темі такого срачу)) Мені старша жінка з Миколаєва влітку казала, який у нас чудовий клімат у Львові - не так спекотно. Інша (випадково зустріла в Польщі) казала, яке у нас офігенно красиве місто, в захваті була. Тому мене смішать ці теми, відірвані від реальності.

Але так, є грубі, вічно невдоволені люди, яким і Європа не підходить, і доріжка з алмазами була б не сильно блискуча.
Lusapasika• 24 марта 2023
Это сегодня цена 70 тыс за село.завтра 140 будет как начнут давать сертификаты.читайте умных людей-банкиров.и село будут брать и город.и неизвестно или хватит всем.
LoveYouOrNot• 24 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Що за сертифікати? Просвітіть.
Анна-3006• 24 марта 2023
Ответ дляНевгамовна сила
А на Миколаївщині у селі залишилося 3 мужика і то одному з них через 3 місяці 60 років, а йому повєстка прийша на цьому тижні.
В Миколаєві на маршрут не зміг вийти громадський транспорт - водіїв забрали до воєнкомату.
І таких прикладів дуже багато.
Согласна с Вами, с Днепропетровской обл, только прошлой весной забрали 50 000 человек. А то ЗУ себе все заслуги приписывает, что только она воюет. Дн-вская обл. приняла 300 000 переселенцев, и это только официально, и люди благодарят, говорят у нас в обл. самая лучшая гум.помощь переселенцам. И раненых наша обл. постоянно принимает, и волонтерим мы тоже, не жалея сил, но как послушаешь...
Анна-3006• 24 марта 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
И шо, даже никто не бегает зграями докапываясь до переселенцев ’вчить українську’?
Тогда да, весьма перспективный регион для развития тоже.
вони б самі спочатку ту українську вивчили б..
Olenka_tit• 24 марта 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Так може ви себе вели нахабно, тому саме вам в не здавали. Ви ж по свому поганому досвіду усіх не рівняйте😉
Я искала жилье в 2014,звонила по объявлениям, когда на сообщения на олх не отвечали долго, я расспрашиваю за жильё, условия и т.д. а у меня спрашивают, откуда я звоню, когда слышали, что из Крыма, говорили прямым текстом, что не сдадут. А еще в объявлениях через одно было написано, что с луганской, донецкой пропиской не сдаем.
Даже бомжатни не сдавали, которые отмывать нужно, ремонт сделать и всю мебель, если ее так назвать можно, нужно заменить.
Да и тему помню создала, что Чернигов и Кривой Рог, это города, где нам не отказали в сдаче жилья. Короче найти жилье можно было, но это был треш. Искала по всей Украине. Нас нигде никто не ждал, поэтому привязки не было к месту.
А потом спустя несколько лет, кричат, что остались в Крыму, лнр и днр только предатели, кто хотел, выехали.
LoveYouOrNot• 24 марта 2023
Ответ дляАнна-3006
Хочу почитати, де таке кажуть про заслуги, які приписує собі ЗУ. Якщо то щось з серії ’ана сказала мнє, шо там всє гаварят, шо тока іх мужья ваюють’, то мені вас шкода, ви жертва пропаганди.

Я тільки чула, як зі сходу мужики масово виїжджали через росію в Європу за $$$. Правда чи ні? Пропаганда? Цікавить ваша думка.
LoveYouOrNot• 24 марта 2023
Ответ дляOlenka_tit
А інші кримчани в той час відкривали бізнеси у Львові. Проблема була точно не в тому, що ви з Криму.