Стриптизерка• 24 марта 2023
Щось зупинилась продажа будинків на ЗУ, у вас теж так?
Спочатку був бум, все швиденько продавалось, а зараз уже по пів року на продаж хати стоять і ніхто навідь не дивиться. У вас теж така ж ситуація в містечках? Невже з економікою зовсім погано, чи люди вже витратились? Чи не бачать перспектив вдома?
Anjavoloschykk• 24 марта 2023
Ответ дляАнна-3006
і з Заходу також багато, напевно на ЗУ страшніше , треба швиденько скористатись халявою
Із Закарпаття завжди багато їздили і працювали за кордоном.
Це так було і до війни.Під час війни багато хто забрав свої родини за кордон.Тут,як би логічно.
Більше того навіть друзів кликали.
Допомагали влаштуватись.Нам теж було страшно.
Більше того навіть друзів кликали.
Anjavoloschykk• 24 марта 2023
Ответ дляLoveYou
Халява існує лиш у ваших мріях) А от те, що матрьошки зараз на халяву получають пралки і плазми з України, то правда.
Блін, от шкода вас. У вашій реальності світ такий наповнений пропагандистськими наративами. От прям як матрьошечний.
З усіх знайомих хто виїхав - жодного хто живе за кордоном на соціалку.
Були деякі хитрі,які оформили і працювали.При цьому не з дітьми,а молоденькі дівчата.Їх на цьому зловили і вони повертали допомогу.
Всі інші працюють і працюють дуже багато.
Anjavoloschykk• 24 марта 2023
Ответ дляalisha12
Если брать регион, где горы, нет нормальной инфраструктуры, люди ну очень специфичные.
Ну,так вже розкажіть про нашу специфіку)
Просто цікаво.
Я саме з гірського району.
Рахівщина.
Просто цікаво.
Я саме з гірського району.
Рахівщина.
Ответ дляAnjavoloschykk
Просто цікаво.
Я саме з гірського району.
Рахівщина.
Просто цікаво.
Я саме з гірського району.
Рахівщина.
Ну я по работе была в регионе за Свалявой, (Поляна-Солочин), из того, что понравилось в людях: семейные традиции, религиозность, работоспособность, не понравилось жадность, мнимый патриотизм, не соблюдение элементарных договоренностей.
Anjavoloschykk• 24 марта 2023
Ответ дляalisha12
Зрозуміла,дякую.Так люди є різні.
Ответ дляirisha2424
В забитому селі без інфраструктури нема таких цін.
Там по 10-15 тис хати, і то ціна буде через те така, що землі великий кусок разом з хатою.
За 70-100 тис. Можна купити хату під Луцьком , хто не знає- це обласний центр Волинськоі області.
Можна купити квартиру з ремонтом і меблями в будинку 2000-2010 років, - не 1 кімнатну на 35 квадратів, як в Києві на Позняках , а 2-3 кімнатну від 70 квадратів з індивідуальним опаленням, в хорошому мікрорайоні, де поряд школа і садок.
Я не знаю про який інший клімат ЗУ мова…
Моя подруга з Києва з сім‘єю жила з початку війни до травня у нас, про клімат нічого від неі не чула.
З Харкова знайомі жили в нашому місті з березня по січень- теж нічого такого не чула від них, хіба що казали , що зимою в них буває набагато холодніше.
І лиш тут , на кідстафі , чомусь якийсь дикий хейт усіх і усього з ЗУ.
Так багато людей працювали та працюють на на заробітках в Польші, але і з Сумськоі та Харківськоі рбластей, люди працювати іздили на заробітки в росію. Про те що пів ЗУ виіхало сім‘ями і не повертається, ну не знаю… в можму оточенні 2 сім‘і , одні 5 дітей і одні 4 дітей, причому, ті що 4 ро вже з Англіі повернулися.
Для чого ці теми , розвивати, обливаючи брудом жителів інших регіонів , рівняючи всіх під одну гребінку???
Після революціі всіх зі сходу обзивали «сєпарами», зараз під час війни прямо всі західняки якісь «зажерливі тварини»???
Зачем мне хата под Луцком, если можно купить в Киеве. И не за 100 тыс однушку. А вполне двушку или трешку и не обязательно на позняках
Ответ дляАнна-3006
в Дніпрі пораненим допомогають, а не мальчіків розпинають, а сюди все прилели, і ніхто нікого не повчає, кому як говорити, а мовчки свою справу робимо, і хлопці в окопах російськомовні також є, на рівні з усіма, підіть під Бахмут до ЗСУ і притайте, чому не україньською?
В Дніпрі допомагають, тому що Дніпро ближче до лінії фронту, не до Ужгорода чи Франківська ж везти поранених.
А скільки мільйонів людей проїхало через західну Україну в перші місяці війни, їм теж допомагали місцеві.
Не пригадаю, щоб я десь бачила, що ’західняки’ приписують собі якісь заслуги, зато звинувачення ’в усіх гріхах’ читаю тут регулярно, починаючи з перших днів війни.
LoveYouOrNot• 24 марта 2023
Ответ дляPole
Це просто пропаганда рашки) Матрьохи дуже радо спілкуються на такі теми онлайн, в реалі ж всі українці все розуміють, коли мислять логічно.
Зараз Україна згуртована найбільш сильніше з часів її незалежності.;)
Ирина Веселуха• 24 марта 2023
Ответ дляСтриптизерка
Багато продається, ціни 70-100 тис дол за будинок готовий до проживання
Ого ! В Черкаській області до 10000 у.о., по селам.
Anjavoloschykk• 24 марта 2023
Ответ дляAnna-705s
Чего кацапский негатив? Вы хотите сказать, что на Закарпатье говорят на украинском языке? Нет
В нас свій діалект.Багато запозичених слів.У кожному районі свій,до речі.Можна по говору визначити звідки людина.
Але я вільно спілкуюсь на українській і в мене багато знайомих спілкуються на російській.І через це не сваримось.
Olenka_tit• 24 марта 2023
Ответ дляLoveYou
А інші кримчани в той час відкривали бізнеси у Львові. Проблема була точно не в тому, що ви з Криму.
Да конечно, проблем не было не у крымчан, не у луганских и донецких. Вы были на моем месте, чтоб говорить сейчас об этом?
Вы искали жилье в аренду в 2014-2015 году будучи крымчанкой или луганчанкой? Если бы ответ был да, то вы бы не написали это.
Бизнес открывали те, у кого не было проблем финансовых . А у кого нет финансовых проблем им везде открыта дверь. Но открою вам секрет, не все бинесмены. Не все впо даже за все за эти годы смогли купить жилье.
Так что вам вряд ли виднее, как это было.
LoveYouOrNot• 24 марта 2023
Ответ дляOlenka_tit
У всіх людей є свої проблеми. Завжди і усюди. Америку відкрили..
mamamia***• 24 марта 2023
Ответ дляНе худа ні разу
На ютубі є блог: подружжя купили маєток за $10 тис. в Волинській області. Там земля поросша, дім, госп.будівлі що всі прогнили. Роботи за край, вони горба гнуть. Зараз є такі ціни? Воно того варто?
Добре, якщо вони можуть працювати дистанційно, а людям які не можуть, що там взагалі робити?
mamamia***• 24 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Это сегодня цена 70 тыс за село.завтра 140 будет как начнут давать сертификаты.читайте умных людей-банкиров.и село будут брать и город.и неизвестно или хватит всем.
Хватит точно, за войну много людей выехало с Украины, о погибших не будем....
А еще война не закончилась
Мелитрисса• 24 марта 2023
У кого были деньги и желание уже купил, остальные либо не хотят, либо не за что. Ну и опять же, сначала это когда? Год назад? После освобождения Харьковской области и Херсона, после того как проанонсировали страшное наступление с февраля, а фронт почти на месте большинство уже ждут победы, если не в этом году, то в следующем и переезжать если свой дом цел вроде и нет смысла.
mamamia***• 24 марта 2023
Ответ дляLoveYou
Хочу почитати, де таке кажуть про заслуги, які приписує собі ЗУ. Якщо то щось з серії ’ана сказала мнє, шо там всє гаварят, шо тока іх мужья ваюють’, то мені вас шкода, ви жертва пропаганди.
Я тільки чула, як зі сходу мужики масово виїжджали через росію в Європу за $$$. Правда чи ні? Пропаганда? Цікавить ваша думка.
Моя думка, що виїзжали зі сходу за гроші через росію, через окуповану територію. Так само купували інвалідність і продовжують це робити. Використовують інші схеми для виїзду. І це роблять чоловіки з будь-яких областей України, як зі сходу, так і з заходу.
Звісно, що чоловіки з заходу не виїзжали через росію, мають інші схеми.
mamamia***• 24 марта 2023
Ответ дляLoveYou
Зрештою, те, що з заходу багато чоловіків воєю, і не дивно.
Це ж логічно.
Ти живеш у себе вдома - тобі додому присилають повістку.
Ти втікав зі сходу в тапках, живеш в школі/в квартирі/в готелі жариш шашлик - тобі важко видати повістку. Бо ти ніби в бєгах. Хіба на вулиці злапати або зобов´язати всіх переселенців стати на облік. Скажіть чесно, всі побігли ставати на облік?
Я не применшую того, що воюють чоловіки з інших частин країни, лиш можу знайти вашому посту логічне пояснення.
Це ж логічно.
На заході чоловіки так само бігають від повісток. Таксисти не їздять навіть, коли чутка про патрулі з повістками йде.
Такі чоловіки є по всій Україні.
LoveYouOrNot• 24 марта 2023
Ответ дляmamamia***
Такі чоловіки є по всій Україні.
Звісно бігають, не спорю.
Мелитрисса• 24 марта 2023
Ответ дляAnjavoloschykk
У меня сложилось впечатление, что из-за языка больше всего ссорятся на Советчице, в жизни это редкие случаи.
mamamia***• 24 марта 2023
Ответ дляOlenka_tit
Я вам верю, общалась с 2014 с переселенцами из Донецка, Горловки. У нас в Запорожье, люди не хотели сдавать жилье людям с Донецка и это была семья из 3 женщин. Даже не знаю, чем обосновывали. Слава Богу, были те, кто сдавал.
Ответ дляСтриптизерка
Це досить недешево. За ці гроші в Варшаві квартирку взяти можна. А в якомусь гданську і хороший танзауз. Якщо у мене ж житло - нащо мені будинок за таку суму? А якщо житла немає - то яка різниця де влаштовуватись.
Ответ дляАсталависта бэйби
Смішно, тому що тільки кияни (на їх переконання) могли виїжджати, а Закарпаття мало сидіти в Україні! Ти подиви які, взяли й виїхали, у киян дозволу не спитавши!
Смішно, бо на Закарпатті один раз вибух чули. А тут танки їздили і артилерія стояла. І не лише стояла. І чорт би з нею, щ артою. Тут ще й вилупкт ті ходили, і не лише ходили... До вас під хату приходили озброєні ’визволителі’ напідпитку? То й не триндіть.