Крижана бурулька• 24 марта 2023

Допоможіть вибрати колір кросівок

Подобаються трендові адідаси, але душа просить чогось яскравішого. До гардеробу підходить фіолетові віддтінки, але такі знайшла тільки у стоках, без права повернення.
Допоможіть обрати за картинкою
Результат:
вже голосів: 104
48 (46.15%) Перші
31 (29.81%) Другі
25 (24.04%) Ніякі
Встидаюся запитать• 24 марта 2023
Мені фуксія ну прям , красота, а фіолетові темнувато.

Хома з пастою• 24 марта 2023
Той кольоровий замш, особливо синій , швидко вигорить на сонці і буде негарного кольору, пепевірено неодноразово)
Хіба підфарбовувати балончиком. Тоді кращі сині, бо другий колір буде складно знайти
Zelenkа• 24 марта 2023
Класні, де дивитесь? Фіолетові практичніші.
автор Крижана бурулька • 24 марта 2023
Ответ дляХома з пастою
Вони не те щоб сині. Думаю, теж нелегко
автор Крижана бурулька • 24 марта 2023
Ответ дляZelenkа
На європейських залишках і єбеї
ПАЦАНКА О• 24 марта 2023
Вы прежде чем купить, померяйте, попробуйте пройтись. Они неудобные.
автор Крижана бурулька • 24 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Я 4 штуки других цветов примеряла, мне удобно, только на размер больше брать надо. А что вам в них мешает?

Я пані прохана...• 24 марта 2023
Ответ дляХома з пастою
Хм, у меня темно -рыжие, ношу года 3 летом, не выгорели ни разу
Пасти Ла• 24 марта 2023
Ответ дляКрижана бурулька
На європейських залишках і єбеї
Вам действительно нравятся газели или просто потому что сейчас они в тренде?
Хома з пастою• 24 марта 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Може від кольора залежить, я синіц замш люблю, але мені з ним не везе
Пасти Ла• 24 марта 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Язык длинный и может быть жестким.
автор Крижана бурулька • 24 марта 2023
Ответ дляПасти Ла
Я про них і не знала, якщо чесно. Адідас не носила ніколи. Але надивилася у Лєнки Галант і вони правда сподобалися. Я не трендоголік, але люблю з них взяти те, що підходить. В цьому сезоні це джинсова юбка з розрізом, металік, і оці кеди
Кузякин• 24 марта 2023
Ответ дляХома з пастою
ЗамшА. Это она, а не он.

По теме - фиолетовые
Викупана• 24 марта 2023
Ответ дляХома з пастою
Вони скоріше з моди вийдуть ніж колір зміниться.
ротцвеники• 24 марта 2023
Якщо носити літом, то світліші. Класний літній колір під літній світлий одяг . Мені здається колір під багато що підійде
автор Крижана бурулька • 24 марта 2023
Ответ дляПасти Ла
Язык длинный и может быть жестким.
А, є таке. У мене підйом низький на ласті, може тому не заважає
Міряно-переміряно• 24 марта 2023
Рожеві сподобались
Юсия• 24 марта 2023
Ответ дляКрижана бурулька
О да, джинсовые юбки с разрезами 😍
По теме, фото 1, менее маркие. А так выбирайте любые)
Шаманю второпях• 24 марта 2023
Мені більше подобаються фіолетові.
В мене такі, але обирати було особливо ні з чого, бо купувала в реальному магазині.
Чесно кажучи, не знаю взагалі, навіщо їх купувала. Майже не ношу. Хіба що під довгі не класичні сукні.