Фима Собак• 24 марта 2023
Хто зустрів кохання після 40?
Як і де ви познайомились? Чи разом ви досі? Розлучилась з чоловіком 3 роки тому і здається так і залишуся сама до кінця життя.....
Я_не_аноним_100%• 24 марта 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Неужели опять муж так нужен? Быт, готовка, компромиссы, совместное проживание? Брр. Ну найдите себе одного двух молодых красивых. Для души и тела.
Вы молодец!) Я так и сделала) захотелось снова кружить головы, купаться в заботе, да, в мои 43 многое не комментирую, на что-то закрываю глаза, понимая, что нам не жить вместе)
Я_не_аноним_100%• 24 марта 2023
Ответ дляБабуся мороз
ви жартуєте?)) в мене з 20 років всі мої хлопці з інету були, але тоді був Гала-чат, Біззар... Попердній чоловік з галачату- 13 років шлюбу і 2 дітей.
Вам ото, мабуть, і траплялися базарні відносини.
Мені нормальні чоловіки траплялися.
Просто треба вміти фільтрувати мусор звідти.
Мені нормальні чоловіки траплялися.
+1!
ЯяяКакаджамбо• 24 марта 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Да. Именно в нашем возрасте этого снова хочется по полной программе. Даже сильнее, чем в 23.
Я_не_аноним_100%• 24 марта 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Да, вы правы!)
Мая твая не панимать• 24 марта 2023
Ответ дляФима Собак
була на сайті знайомств. Не знаю, не довіряю я їм. Складається враження, що вони там роками сидять. Ну і ще, там в першу чергу звертаю увагу на зовнішність, хоча розумію, що то не головне...
Не довіряєте? А даремно.
Приклади із життя. Рідна сестра моєї колеги знайшла свого другого чоловіка якраз на сайті знайомств. Щоправда, на побачення вона ходила (за її словами) разів двісті. Скільки було просто переписок важко і уявити. Але ж результат є. Вони вже одружені офіційно, новий чоловік купив та записав квартиру на неї. Ну тобто, нормальний забезпечений чоловік, не просто шукач пригод. Живуть вже років з шість. Потім ця моя колега повторила шлях своєї ж сестри. Вона і він були вдівцями, одружились, разом вже 4 роки. І про вік. Першій жінці було під 50, другій 46 на момент повторного заміжжя.
Так що шанс є завжди. Пробуйте! Удачі!
Кидстаффовна• 24 марта 2023
Ответ дляГрабля
В дітей своє окреме життя
Не змогла би бути одинокою
Ніколи
Людині потрібна людина в будь-якому віці
Не змогла би бути одинокою
Ніколи
так, якщо в корисних цілях, то потрібна в любому.
Кидстаффовна• 24 марта 2023
Ответ дляФима Собак
я маю доньку, але то зовсім інша любов
а вам після 40 захотілось пригод?)
Треба підробіток• 24 марта 2023
Колишній керівник з роботи, дуже сувора бізнес-вумен, вийшла заміж десь у 42 чи 43 роки. Познайомились, вирішуючи якісь ділові питання. Чоловік там теж небідний. Дитину народила після 45. Ніби все в них гаразд. А ще є одна стародавня історія, яка, можливо, Вас надихне і покаже, що гідного чоловіка можна знайти у зрілому віці, - це історія італійської художниці Софонісби Ангіссоли, яка жила ще у 16-му столітті. Зі своїм майбйтнім чоловіком вона познайомилася під час морської подорожі, він був капітаном корабля. Їй було 47 років, цому - на 10 років менше. Якщо Ви погуглите її портрет, то побачите, що вона аж ніяк не була видатною красунею. Але капітан закохався, спеціально для неї збудував будинок з великою художньою майстернею, і зробив пропозицію руки і серця. Жили вони довго і, ніби-то щасливо
всегдаДаДа• 24 марта 2023
Автор, я з Вами. Все співпадає - вік, роки самотності і думки з цього приводу. В реальному житті вже давно не знайомилась. На сайт знайомств не можу наважитись.