Заліковий троль• 24 марта 2023

Хто купує для підлітків одяг Стафф, порадьте

Для підлітка зріст 175, але дуууже худенький, розмір весняної куртки XS буде нормально чи краще S?
Смурфетта• 24 марта 2023
Мій меньший, не скажу, але куртка була, то дуже класна якість

Шикаю і викаю• 24 марта 2023
Мой худой, рост где-то 173, меряли хс, взяли С. Лучше сидит. А какую вы модель смотрите.
автор Заліковий троль • 24 марта 2023
Ответ дляСмурфетта
Так, якісь мені теж подобається, старший вже років 4 мабуть користується їх одягом, а це вже менший бачу доріс, але поки що придбали лише спортивний костюм, взяла S, боялася правда що буде дуже великий, але ні, сидить гарно
Смурфетта• 24 марта 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Якщо костюм с, то навряд куртку хс треба
автор Заліковий троль • 24 марта 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Чесно сказати з тих що зараз є у них щось не можемо вибрати... Ось ця більш менш подобається , а взагалі подобається та що у старшого , у нього ось така як на фото 2, типу червоного з чорним, у нього М, на меншого трохи завелика... Широка трохи і рукав треба підвернути, там це можливо, пропонувала старшому віддати її вже меншому, собі купити нову якусь модель, не хоче...
автор Заліковий троль • 24 марта 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Це ви в цьому році брали? А ви яку модель взяли?
Шикаю і викаю• 24 марта 2023
Неделю назад. Аж расстроилась, зашла на сайт, а на неё скидка появилась