Рожайтретьего• 24 марта 2023

Ужгород, куди піти

Буду декілька днів в Ужгороді, що цікавого
побачити і в які заклади харчування, обов´язково потрібно сходити) або поряд Ужгорода . Буду дуже вдячна за відповіді)))
begovelik• 24 марта 2023
там все на центральной улице, для разнообразия еще можно проехать в мукачево

Кинг-Конгша• 24 марта 2023
Кондитерская Штефаньо, там взять их ужгородский фирменный торт, да и вообще там вкусно) рядом костел, выше замок
a.ostroverh• 24 марта 2023
Ответ дляКинг-Конгша
И к Невицкому замку можно сьездить
Кинг-Конгша• 24 марта 2023
Еще мне очень понравился дегустациооный зал СироВина, если любите вино, то сходите(если они работают) запишитесь на дегустацию
Бабця в мештах• 24 марта 2023
Скансен біля замку, там часто виставки проводять. Деца у нотаря
SantaNico• 24 марта 2023
Поддерживаю совет про кондитерскую Shtefanyo. Очень понравилась, советую приходить пораньше, несколько раз приходили вечером, показалось что много вкусного уже нет) хорошо Вам провести время
автор Рожайтретьего • 24 марта 2023
Ответ дляbegovelik
Дякую, а громадським транспортом можна доїхати?
автор Рожайтретьего • 24 марта 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Дякую)
автор Рожайтретьего • 24 марта 2023
Ответ дляSantaNico
Дякую)

КАПСЛОЧНИЦА• 24 марта 2023
Автор,а де зупиняєтесь?
Буду в кінці квітня,не знаю,що вибрати з житла.
Inna_A• 24 марта 2023
Ответ дляРожайтретьего
Так. З автовокзалу автобуси, годину їде. І там же поруч є маршрутки що проїжджають, швидше їдуть. В Мукачево замок паланок неймовірний. І ще в с. Карпати раджу замок Шенборнів
автор Рожайтретьего • 24 марта 2023
Ответ дляInna_A
Дякую вам.А в Косонь громадським транспортом можна добратись? Чи тільки таксі?
Inna_A• 24 марта 2023
Ответ дляРожайтретьего
Ось це незнаю..ми місяць жили в Чинадієво, звідти громадським транспортом подорожували, в тому числі і в Ужгород . Але там не були
автор Рожайтретьего • 24 марта 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Автор,а де зупиняєтесь?
На букінгу знайшла квартиру. Знайомі в ній були. Art-house
КАПСЛОЧНИЦА• 25 марта 2023
Ответ дляРожайтретьего
Дякую
Алиса Михайловна• 27 марта 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Автор,а де зупиняєтесь?
в кінці квітня багато людей поїдуть на сакури.треба бронювати вже зараз