неДодекаэдр• Изменено 1 час назад

У вас є вишиванка і наскільки вона дорога?

В мене є декілька сорочок і є сукня, але не з дорогих, сукня придбана давно і вже трохи малувата мені. І от вирішила я купити нову вишиванку або сукню. Та, що сподобалась доволі дорога. По факту я можу її собі дозволити, але якось мені дивно купляти дорогу сукню, щоб вдягнути її умовно 5 разів на рік.
У вас є вишивана сукня? Якщо так, то приблизно в якому ціновому сегменті?
Зробіть вибір:
вже голосів: 70
До 3 тис грн
3-5 тис грн
5-7 тис грн
Дорожча за 7 тис грн
Немає вишиваної сукні
САМ_ТАКОЙ• 1 час назад
Ответ длянеДодекаэдр
Я теж тривалий час не знаходила свою. А сьогодні приміряла і схоже що знайшла. Але не впевнена, що готова сплатити 9 тис грн. Я і повсякденний одяг не купую дорогий, зазвичай це масмаркет.
Вышиванка - не совсем повседневная) Я б, наверно, все же купила, если бы попалась внезапно идеальная. Я просто не ищу эти последние годы.

Советничаю тут• 59 минут назад
Ні, нема вишиванки і ніколи не було, а за кордоном, то це взагалі був б крінж
ДинамоКит• 1 час назад
Есть, одна 8500 грн, другая короткая 5000 грн, а есть еще дешевая, в метро покупала когда-то 650 грн
автор неДодекаэдр • 1 час назад
Ответ дляГугелП@лАмался
В доньки від Ярини Чорної дві
5000 грн і 12000 грн ( дитячі)
В мене за 1000 у.о. по курсу куплена в Карпатах
І дві сучасні 8000 і 10000 грн
Є ще успадковані, старі
Вартості не знаю
Дорогі, як пам´ять
Супер! Ви їх носите? В моєї доньки перша вишиванка теж дорога, вже ціну не згадаю, але точно памʼятаю що я нікому ціну не казала, бо мене б не зрозуміли. Купляла давно, років 8-9 тому
ГугелП@лАмался• 59 минут назад
Ответ длянеДодекаэдр
Носимо
Доньці постійно оновлюю, треба цього року щось шукати
автор неДодекаэдр • 58 минут назад
Ответ дляНесемо світло разом
Нет. Надеть вышиванку - это маркер пропаганды. Я не желаю принимать участие в кровавом мракобесии.
А що тоді є автентичним українським одягом? Може і ґердан з дукатами теж мракобісся?
Покращена• 56 минут назад
Ответ дляСоветничаю тут
Чому? Там теж є національний одяг.
автор неДодекаэдр • 55 минут назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Так, я ж кажу що це сукня на лічені рази на рік. Але з іншого боку таку сукню купляють точно не на 1-2 роки
Королева спама• 54 минуты назад
Ответ дляГугелП@лАмался
В доньки від Ярини Чорної дві
5000 грн і 12000 грн ( дитячі)
І дві сучасні 8000 і 10000 грн
Є ще успадковані, старі
Вартості не знаю
Дорогі, як пам´ять
После Вашего ответа, поняла ответ выше про прикорытных)))

Я на хвилинку• 52 минуты назад
Ответ дляГугелП@лАмался
В доньки від Ярини Чорної дві
5000 грн і 12000 грн ( дитячі)
І дві сучасні 8000 і 10000 грн
Є ще успадковані, старі
Вартості не знаю
Дорогі, як пам´ять
Вот бы посмотреть?
ГугелП@лАмался• 52 минуты назад
Ответ дляКоролева спама
Мені якось байдуже, що ви там зрозуміли))
Слава Українi• 52 минуты назад
Немає сукні.
Є просто вишиванки, три штуки.
Ціна 800-1400 грн.
автор неДодекаэдр • 51 минуту назад
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Якщо треба щось формально на п’ять разів, то можна купити будь-яку і не морочитись.
Якщо це якась реконструкція чи авторська, ручної вишивки та збірки, то коштуватиме вона огого. І це явно для поціновувачів.

Свою вишивала та збирала сама, ціну якщо рахувати час, а не тільки матеріали, важко назвати. Явно набагато більше семи тисяч.
Я не можу купити будь-яку. Мені потрібна така, яка сподобається і мені буде приємно носити. Для мене вишиванка чи вишивана сукня це не формальність і не дань моді, я їх почала носити набагато раніше ніж це стало популярним
Банка з медом• 51 минуту назад
Ответ дляГугелП@лАмался
В доньки від Ярини Чорної дві
5000 грн і 12000 грн ( дитячі)
І дві сучасні 8000 і 10000 грн
Є ще успадковані, старі
Вартості не знаю
Дорогі, як пам´ять
Вишиванка за штуку баксів прикрашена орнаментом, витканим із лобкового волосся самої Королеви Фей?
Не служанка• 47 минут назад
Сукні не маю.
Є дві вишивані сорочки, одна 5500грн, інша від Олеся Теліженко 9500.
Одягаю 1 - 2 рази на рік, але така річ має бути в гардеробі.
В цьому році планую чоловіку подарувати на день народження (вже дивилася, орієнтир 4500 - 8500грн)
Ця річ має сподобатися, треба міряти, не кожна пасує. Я вибирала десь рік собі, а потім практично одночасно купила дві.
І так, це недешеві речі. Як порівняєте тканину, вишивку, буде зрозуміло
Як ухурделю• 50 минут назад
Ответ дляНесемо світло разом
Так у вас кацапів не запитують, те, що ви в Україні живете чи просто заходите на український форум, вас українкою не робить, і ніхто вас не примушує носити українські вишиванки, носіть те, що вам рідніше - лапті й кокошник.
Банка з медом• 50 минут назад
Ответ дляНесемо світло разом
На даний момент, на жаль так
Рубаю олівлє• 48 минут назад
Сорочка, стилізована під вишиванку, ціну не знаю, подарунок.
Творческий типаж• 47 минут назад
Ни у кого из семьи никогда не было и даже в голову не приходило купить.)

ША! я прийшла!• 46 минут назад
Пока нет. То что мне нравится стоит дороже 7 тысяч. Дочке ее вышиванки покупала в Etnodim за 4-5 тыс
Електрохарчування• 46 минут назад
Мы такое не носим.
ГугелП@лАмался• 46 минут назад
Ответ дляЯ на хвилинку
Вот бы посмотреть?
Такі в доньки
Своєї фото немає тут, я не адома
До них є лляні спідниці
Зелена, синя
Несемо світло разом• 45 минут назад
Ответ дляБанка з медом
На даний момент, на жаль так
К сожалению. В детстве была вышиванка, надевала на утренники в детский сад, помню. И венок украинский с лентами ручной работы - там было так много лент. Это было при Союзе, я всю жизнь жила в Киеве. Так что все это было, но не так. А так как сейчас - это за гранью.
Ноунэйм• 46 минут назад
Ответ дляКрасавица писяная
Нет и никогда не было
Я ещё добавлю и никогда не будет
Шиворіт навиворіт• 44 минуты назад
Сукні немає, сорочку я сама собі вишивала 8 років тому.
Чучело-Мяучело• 44 минуты назад
Ответ длянеДодекаэдр
Чому?
Потому, что не до вышиванок сейчас. Украинцев со всех сторон уничтожают, мало соседей, так и власть делает всё возможное, чтобы как можно больше наших повыезжало и помирало на войне, но зато те кто в Раде сидят в вышиванках
Галябалована• 44 минуты назад
Ответ дляЯк ухурделю
А вас украинкой делает рубаха? Позор какой-то нахрена нам такие украинцы.
Зоряний Шлях• 44 минуты назад
что такое 7 тыс грн для вышиванки? что-то с рынка? даже этнодом дороже

есть небедные публичные люди, которым нужно часто на мероприятиях надевать вышиванки, причем не носить постоянно одну
потому я смотрю, что из хорошей ткани с ручной вышивкой у мастериц от 2 тыс баксов старт и очередь стоит

и посмотрите в какую цену платья у магдыч
Зоряний Шлях• 44 минуты назад
Ответ длянеДодекаэдр
Я вже 2 роки шукаю білим по білому, але ще жодна не сподобалась. Якось побачила на жінці і мені сподобалась, але в продажу таких не бачу
На заказ отшивают
df364tye3• 42 минуты назад
Ответ длянеДодекаэдр
откладывайте , экономьте , возьмите кредит ,,,