Тушьмушьнюшь• 24 марта 2023

У вас є історії, коли жінки після 40 реалізували себе

В роботі. Стали заможними. Звйнялись улюбленою справою.
Бо щось я за цей рік стала нитичкою. Раніше була успішною, була улюблена робота і великі гроші. Тепер треба починати з нуля. А багато де читаю, що шукають працівників до 40.
Добила блогерка баба Даша, коли в сторіс виклала, що бере на роботу лише до 35. Бо 40-річні не можуть швидко відповідати в інстаграм і не розуміються на трендах. Це була остання крапля якась, бо вважаю це просто брєдом.
Не гавкаю- но охраняю• 24 марта 2023
Нет
Венздей Адамс• 24 марта 2023
Нету. Самой 41, безуспешно ищу работу с начала войны
Просто звязда• 24 марта 2023
Що робити, життя бентежне... Не знаю таких, але хочу знати)
Самохвалова• 24 марта 2023
Які курси ви пройшли за цей рік? Щось вивчили нове? Вдосконалили свою професію?
Самохвалова• 24 марта 2023
Так, їй гроші дісталися в спадок, відкрила свій бізнес для душі. А потім війна, чоловіка айтішніка скоротили і тепер це основний дохід
Плету интриги• 24 марта 2023
Знакомая открыла свое турагентство, объездила полмира, прописалась на Мальдивах, пошла на Танго, после короны немного присела, но нашла нишу - бижутерия. Дети взрослые, разлетелись из гнезда, живёт в свое удовольствие теперь.
Почекуха• 24 марта 2023
Знаю людей которые после 40 получили руководящие должности в очень больших компаниях,но они к этому шли до 40.
автор Тушьмушьнюшь • 24 марта 2023
Ответ дляСамохвалова
Я себе просто не впізнаю. Весь рік тупо прокрастиную. За що не візьмусь, все валиться з рук, жодні курси не пройшла до кінця. Хоча до війни весь час була трудоголіком і любила це в собі. Зараз просто валяюсь з серіалами і їм. Відчуваю себе в якомусь дні сурка.
Куплю орехи• 24 марта 2023
Смотря в какой сфере. Я бухгалтер с опытом в разных моментах, при том в тех, где без опыта ситуацию не разрулишь. Пришла на работу, взяли со скрипом: у вас нет экономического образования. Видела, что главбух меньше меня знает. Уволилась потому, что вы тут ситуацию разрулите, а дальше посмотрим.
Засомневаю• 24 марта 2023
А ви хочете розбагатіти влаштувавшись найманим робітником???
Заикальница• 24 марта 2023
Ні, таких не знаю :(.
Сама зараз пашу за 3 копійки
Читаю оголошення про ’до 35 ’ і йду не свою жахливу роботу.....
Плету интриги• 24 марта 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Кто вы по специальности?
автор Тушьмушьнюшь • 24 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
Ну я була найманим робітником, отримувала великі гроші. Так що да.
ЛолитаНеРазлита• 24 марта 2023
Мої батьки. До 40 кожну копійку рахували. Ризикнули, почали власну справу, купили дітям квартири, зараз їм біля 60,перед війною закрилися(продали) , але тому, що ми незалежні, а пахати треба як віл. Пішли на прості роботи, на двох мають 18 тис, їм вистачає.
Сладко-соленая• 24 марта 2023
Сама незнаю в цьому році мені 40. Власна маленька справа просіла після карантину, ну а війна добила. В 0. Як знову все спочатку починати... Не можу придумати чим зайнятися щоб мати хоч якийсь прибуток.
Доль Чекомбана• 24 марта 2023
Нет. Может где-то они и есть но тенденция такова, что если до сорока никаких предпосылок то и после сорока нечего длать
Засомневаю• 24 марта 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Ви отримували максимум третину.
автор Тушьмушьнюшь • 24 марта 2023
Ответ дляПлету интриги
Кто вы по специальности?
Вчитель, журналіст, філолог, інтернет-маркетолог, контент-менеджер)))
Плету интриги• 24 марта 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
И год болтаетесь? Не можете найти работу?
автор Тушьмушьнюшь • 24 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
Ви отримували максимум третину.
Зате без величезної відповідальності і зайвого головняка. Цієї третини мені вистачало на все, і відкладала.
автор Тушьмушьнюшь • 24 марта 2023
Ответ дляПлету интриги
Кажу ж - якийсь депресняк. Особливо й не шукаю. Бо з нуля йти кудись - це жах.
Дама с заначкой• 24 марта 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
А чому не хочете повернутися в ту саму сферу?
автор Тушьмушьнюшь • 24 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
Немає в Україні тієї сфери зараз(
Засомневаю• 24 марта 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Рухайтесь! Бо запліснявієте.
Засомневаю• 24 марта 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Немає в Україні тієї сфери зараз(
Спілкуйтесь з коллегами, сповістіть що в пошуках роботи.
Русланка з гілки• 24 марта 2023
Вже обгововали ту жіночку блогершу з провінційними поглядами на життя. Теж мені знайшли лідера думок. Відписались би краще від осіб з таким обмеженим мисленням і знайшли б когось з корисним контентом для початку.
Фоточки нема• 24 марта 2023
Ответ дляСамохвалова
А ви?
автор Тушьмушьнюшь • 24 марта 2023
Ответ дляЗасомневаю
Рухайтесь! Бо запліснявієте.
Я була керівником відділу. І коли подумаю, що зараз треба десь ставати простим робітником - просто руки опускаються. Не можу це перебороти(
Плету интриги• 24 марта 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
У меня тоже депрессия. Моя отрасль заглохла, ребенок заканчивает садик и начинается школа без продленки. Ещё не известно будет ли для нас летом садик открыт, Ну и постоянно болеет. Я устала уже. Даже не ищу ничего, потому что работник из меня никакой.
автор Тушьмушьнюшь • 24 марта 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Найобразливіше, що мені вона так подобалась. І її сім´я. І тут такий плювок