Тушьмушьнюшь• 24 марта 2023
У вас є історії, коли жінки після 40 реалізували себе
В роботі. Стали заможними. Звйнялись улюбленою справою.
Бо щось я за цей рік стала нитичкою. Раніше була успішною, була улюблена робота і великі гроші. Тепер треба починати з нуля. А багато де читаю, що шукають працівників до 40.
Добила блогерка баба Даша, коли в сторіс виклала, що бере на роботу лише до 35. Бо 40-річні не можуть швидко відповідати в інстаграм і не розуміються на трендах. Це була остання крапля якась, бо вважаю це просто брєдом.
ПотеряласЯ Я...• 24 марта 2023
Ответ дляСладко-соленая
Сама незнаю в цьому році мені 40. Власна маленька справа просіла після карантину, ну а війна добила. В 0. Як знову все спочатку починати... Не можу придумати чим зайнятися щоб мати хоч якийсь прибуток.
Я в точно такій же ситуації...
Співчуваю
Русланка з гілки• 24 марта 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Найобразливіше, що мені вона так подобалась. І її сім´я. І тут такий плювок
Я подивилась її сторіс після тієї теми. Ну таке. Встали, поїли, покакали і поїхали в школу. Їхали на машині і везли зеркало. Та ти що. В перервах ще активно дешманський одяг впарювала. Це ж як не цінувати свій час, щоб такий контент споживати.
Самохвалова• 24 марта 2023
Ответ дляФоточки нема
А ви?
Я так. Але я і поради не просила. Вам для чого ця інформація?
Тушьмушьнюшь
• 24 марта 2023
Ответ дляparele
Руководителей отделов тоже ищут. Зачем идти рядовым сотрудником?
В цій сфері не шукають зараз. Може після війни
как тебе такое илон маск• 24 марта 2023
Сестра моя с началом войны потеряла работу, ее сфера в упадке- развлечения. Пол года валялась на диване, потом удалось ее сплавить к ее давнему кавалеру, который теперь ее содержит. Параллельно она подвязалась к богатому соседу три раза в неделю ходить за продуктами и готовить на несколько дней. Неожиданно втянулась и пошла на кулинарные курсы. Загорелась работой в этой сфере. Ну а вдруг? Возможно все.
Тушьмушьнюшь
• 24 марта 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Я дивилась її, як вона відкривала свої магазини, як вони жили в Німеччині. І якось звикла.
Самохвалова• 24 марта 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Вчитель, журналіст, філолог, інтернет-маркетолог, контент-менеджер)))
Яке місто? В Рівному є для вас з хорошою зп
Дамасская Роза• 24 марта 2023
Мне 51 и я сейчас прохожу всевозможные обучалки, а также прослушиваю курсы по саморазвитию, силе мысли, намерению и т. д. и т. п. )))) Планирую стать инструктором по омолаживающей йоге, незадолго до этого прошла обучение по Матрице Судьбы - уже консультирую успешно и т.д. С началом войны сначла была в ступоре, а потом понеслось. Я сейчас стала смелее и увереннее в себе, чем до этого ) Хотя, нужно заметить, что второе высшее (психоанализ) получила в 42 и потом еще куча обучалок, то есть имею такую особенность - постоянно в поиске себя )))) Есть еще и канал на Ютубе. А Вы говорите 40.....
Шукаю стакан• 24 марта 2023
время только держись, особенно если 40, а еще ребенок школьник. тут не до себя, не до бизнеса
Тушьмушьнюшь
• 24 марта 2023
Ответ дляСамохвалова
Сумщина. Тут якось відчуття, що все на стопі. Але я шукаю віддалену. Вже задумуюсь про переїзд.
Тушьмушьнюшь
• 24 марта 2023
Ответ дляШукаю стакан
В мене другокласник.
Тушьмушьнюшь
• 24 марта 2023
Ответ дляДамасская Роза
Яка ви розумничка! Дякую, що написали. Саме таку історію я і чекала
Русланка з гілки• 24 марта 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
То вам потрібно розвиватись чи просто не придало насправді в завтра знову після теми підете солі спокійно і надалі такий примітив дивитись? Ви дивитесь- вона збагачується. А що корисного отримали ви з того? крім реклами, за яку вона власна це все і має? Це якось не відповідає геть вашому запиту про історії успіху і до цілі вас не наближує. Чергова бажаюча змінити своє життя, але робити для того нічого не хочеться і міняти щось теж
Тушьмушьнюшь
• 24 марта 2023
Ответ дляВкуси мене
Вас кто-то кормит или вы проедаете запасы?
Запаси(
Шукаю стакан• 24 марта 2023
вот одинокой маме не представляю, как развиваться. учу английский только с ребенком вместе.
Тушьмушьнюшь
• 24 марта 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Почитайте мої коменти, може зрозумієте.
Світлана-a683• 24 марта 2023
у мене знайома після сорока закінчила курси масажу. раніше від цієї сфери була дужа далека. зараз гарно заробляє і роботу якісно виконує
Русланка з гілки• 24 марта 2023
Ответ дляДамасская Роза
Вы красотка, пусть все получится. Сегодня кстати тоже вдохновляющую историю по своему профилю послушала на обучении от дамы, которой 56 лет и она полна сил и планов в новом деле и в постоянном развитии и обучении
Шукаю стакан• 24 марта 2023
Ответ дляСвітлана-a683
а якого масажу? відкрила кабінет свій? дивлюсь в цю сторону.
Дамасская Роза• 24 марта 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Спасибо ) Какое дело, если не секрет?
Світлана-a683• 24 марта 2023
Ответ дляШукаю стакан
починала з декількох видів. зараз у неї видів 5. крім лікувального. бо там медосвіта потрібна. працює сама на себе. клієнтів достатньо
Русланка з гілки• 24 марта 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Почитайте мої коменти, може зрозумієте.
Коменти то лише слова, з діями нічого спільного не мають)) Хоча то ваше життя, врешті як знайдете в собі мотивацію і ціль, яка надихає, то вийде і в 70 років.
Мрії у вирії• 24 марта 2023
Ответ дляСамохвалова
А потрібно бути лише у Рівному, віддаленно не підійде? Я теж у пошуках, спеціальності як у авторки :)
Русланка з гілки• 24 марта 2023
Ответ дляДамасская Роза
Спасибо ) Какое дело, если не секрет?
Развитие и продвижение бренда, работа с маркетплейсами, она первый бизнес 40 открыла и вот спустя 15 лет развивает дополнительное направление. Движение это жизнь)
Я_канеша_извиняюсь• 24 марта 2023
Знаю несколько дам, которые после 40 и даже 50 занялись бизнесом и преуспели