Морожена_курка• 25 марта 2023

Ви платите за опалення і влітку, цілий рік?

Кременчук. В нас ІТП, лічильник тепла є будинковий і в кожній квартирі. Але щомісяця нараховують типу абонплату 680 грн. В лютому лічильник накрутив тепла на 623 грн, плюс 680 абонплата. Ну є ще хоч десь такий жах? Минулі роки платили просто по лічильникам, це осіннє ноу хау мерії. Тарифи в війну не можна підвищувати. Ага. Так. Та не в Кременчуці.
Результат:
вже голосів: 36
17 (47.22%) Платимо по лічильникам
10 (27.78%) Платимо цілий рік
9 (25%) Ні, тільки в Кременчуці ця діч
автор Морожена_курка • 25 марта 2023
Який класний нік.

Самая СоветЧиваЯ• 25 марта 2023
Так, цілий рік. В неопалювальний сезон було 500 грн в міс. Типу на ремонт тепломереж. Луцьк. Вже років з два така фігня
автор Морожена_курка • 25 марта 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Лічильники тепла у вас є? Яка середня вартість за квадратний метр за опалення в цьому році?
Самая СоветЧиваЯ• 25 марта 2023
Ответ дляМорожена_курка
Ітп на будинку є. В квартирі немає. В цьому році у нас майже не було опалення, бо біля нас зруйнували підстанцію, стіни у всіх цвіли, тому там суми не великі
очки_ннадо• 25 марта 2023
У нас опалення мзк трохи менше за опалення 3к квартири. Сплачую коли мені зручно.
Плекаю думи• 25 марта 2023
Платим в отопительный сезон, но не 1300, как вы, а от 2000 до 3000
Кили и Манджаро• 25 марта 2023
У нас тоже счетчики. есть минимальный тариф, который нужно обязательно оплачивать в отопительный сезон, поэтому начали включать батареи в одной комнате. Раньше всю зиму не включали.
Соображалочка• 25 марта 2023
Платим только в отопительный сезон. По счетчикам. Днепр
Непонятно• 25 марта 2023
Немає лічильника, може на домі хіба що. платимо тільки в опалювальний період. А в рідному місті платили круглий рік

автор Морожена_курка • 25 марта 2023
Ответ дляПлекаю думи
Так лічильник порахував тепло, яке ми використали, там мізер було. Абонплата більше фактичного споживання. Нормально?
Україна понад усе!• 25 марта 2023
А кто-нибудь вообще интересуется, на каком основании введена эта абонплата и законна ли она?
автор Морожена_курка • 25 марта 2023
Сьогодні на сесії облради розглядали це питання. Голосування провалили. Незважаючи на мораторій, незважаючи на війну, просто подвоїли тариф і все.
Морковку дай• 25 марта 2023
Снимаем в Полтаве. Такая же фигня. Сами из Дон обл, там такого нет
автор Морожена_курка • 25 марта 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
В платіжці це не абонплата, а умовно постійна одиниця. Абонплата за опалення само собою є, але там копійки.
Хоча знову ж таки, гарячої води в місті нема, бо ТЕЦ розбомбили давно, а абонплата за гарячу воду є.
автор Морожена_курка • 25 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
Так це Полтавський тариф і вирішили застосувати до нас. Спочатку зобов´язали створити ОСББ, потім облаштувати будинки лічильниками, а потім, вже під час війни, вирішили брати оплату не за лічильниками. Бо так їм виявилося невигідно.
Слегка за 30• 25 марта 2023
Читаю тарифы на месяца без отопления и понимаю на сколько выгоднее иметь индивидуальное газовое отопление. Теплосети и коммунальщики вообще офигели
Морковку дай• 25 марта 2023
Ответ дляМорожена_курка
Я с этого если честно офигиеваю. Мало того, что я плачу коммуналку за 2 кв. Тут и за ту, что в Дон обл, так тут ещё и летом за отопление.
автор Морожена_курка • 25 марта 2023
Ответ дляСлегка за 30
Так у нас індивідуальний тепловий пункт! Лічильник рахує скільки тепла зайшло в будинок. І на кожну квартиру є лічильник, скільки з ’загальної макітри’ хто взяв зрозуміло. Раніше ми і платили кожен за свою квартиру, а різницю між будинковим і квартирними лічильниками розподіляли на всіх пропорційно площі.
А зараз ми платимо те, що накрутили наші лічильники плюс якась дічь, в моїй квартирі 78 квадратів це щомісяця 680 грн.
автор Морожена_курка • 25 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
От мені і цікаво, є ще десь таке ноу хау? Чи це тільки центральна Україна в війну вирішила нажитися на тому, що народу багато, попит на житло перевищує пропозиції.

Все знаю від і до• 25 марта 2023
Київ. Влітку опалення немає. Абонплат також не було. Тим більше в такій сумі
Слегка за 30• 25 марта 2023
Ответ дляМорожена_курка
Я имею в виду котел. У нас в квартире 2х контурный котел, который греет и воду в кране и батареи. Платим только за газ по щетчику. К городскому отоплению дом даже не подключен, во всех квартирах котлы стоят. Никто за отопление и обслуживание теплосетей не платит. Только за газ по счетчику в квартире.
автор Морожена_курка • 25 марта 2023
Ответ дляСлегка за 30
В нас років 10 тому заборонили встановлювати індивідуальне опалення. Лише якщо новобудова і за проектом автономка.
Але зрозумійте, ітп це і є окремий котел. Просто на будинок. Один котел на наш будинок і обліковується все. І ми платимо за те, що натопив котел, плюс абонплату, плюс оцю умовну одиницю за хз шо.
Слегка за 30• 25 марта 2023
Ответ дляМорожена_курка
Ну коммунальшики своё не упустят. Всегда придумывают за что бы еще людям платить
автор Морожена_курка • 25 марта 2023
Ответ дляСлегка за 30
Але ж вони не самі собі ці тарифи затверджують? Їм же дозволив хтось отак підняти? Ну не можуть вони не маючи рішення влади виставляти подвійні рахунки.
БоВжеВільна• 25 марта 2023
Ответ дляМорожена_курка
Яке питання розглядали і що подвоїли?
автор Морожена_курка • 25 марта 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Яке питання розглядали і що подвоїли?
Розглядали питання законності нарахування двоставкового тарифу. Можу скинути ссилку на публікації стосовно цього в змі, але ніби не можна давати посилання. Подивіться на сайті телеграф Кременчук або кременчуцька газета, там сьогодні багато стосовно цього
БоВжеВільна• 25 марта 2023
Ответ дляМорожена_курка
Чому не можна давати посилання?
автор Морожена_курка • 25 марта 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Чому не можна давати посилання?
Читала що не можна. Ну давайте перевіримо, https://www.telegraf.in.ua/kremenchug/10116299-glu... Якщо мне не буде то я в бані)
Allycia• 25 марта 2023
Полтава Лічільника нема ніде, ні в квартирі ні на домі. 3-х кімнатна квартира платим за опалення до 2.500, потім треба по 700 до початку опалювального сезону
автор Морожена_курка • 25 марта 2023
Ответ дляAllycia
У вас зажди так було?