Потішаюся• 25 марта 2023
Сильний озноб
Чоловік прокинувся від сильного ознобу. Аж підтрушує. Каже холодно і тяжка голова. Температури немає. Тиска 135/89 (електронний тонометр). Чим можна допомогти? Як зняти цю трясучку?
Горня капучіно• 25 марта 2023
Колись сина малого років в 7 так трусило дуже рано, то я йому зробила гарячий солодкий чай і пройшло...
Раз в житті було в нього таке...
Але вам таке не порекомендую, бо мало лі чого .
Раз в житті було в нього таке...
Работать надо• 25 марта 2023
Як знизите тиск, може Т піти вгору. А може це просто тиск. В мене обидва варіанти бувають.
Шалена невинність• 25 марта 2023
У меня недавно было. Снимайте давление, чтоб выше не пошло, укройте теплым, накапайте успокоительного, что естт
Потішаюся
• 25 марта 2023
Ответ дляШалена невинність
Дякую. Тиск нормалізувався, трусить трохи меньше, але голова болить і каже, що ноги тяжкі дуже
Лепешечка• 25 марта 2023
Ответ дляПотішаюся
Початок вірусу
Мама Карло• 25 марта 2023
В мене так вірусне захворювання починалось. Теж міряла тиск, бо трусило сильно.
Потішаюся
• 25 марта 2023
Ответ дляЛепешечка
Початок вірусу
Можливо. Піднялась температура. Хоча на початку, коли проснувся міряв, то не було. Через 40 хвилин вже 38,8
Потішаюся
• 25 марта 2023
Ответ дляМама Карло
А тиск був? Бо в нього піднявся трохи. Температури не було, бо зразу поміряли. Зараз вже є.
Лепешечка• 25 марта 2023
Ответ дляПотішаюся
Через те і трусило, спазм сосудів
Лепешечка• 25 марта 2023
Автор, перед різким підйомом температури часто трусить, це нормально. Коли дитину начина притрушувать відразу дістаю жаропонижаючі. Не переживайте . Швидкого одужання
Потішаюся
• 25 марта 2023
Ответ дляЛепешечка
Дякую. З підняттям температури аж легше стало мені🤣🤣🤣 Зоч знаю що робити))) А то ні з того ні з чого. Тиск, знобить, то трохи розгубилась
Десь так, але...• 25 марта 2023
Ответ дляРаботать надо
Знизити тиск
так это норм давление
Это просто начало вируса
Мона Лиза• 25 марта 2023
Ответ дляПотішаюся
Может вирусняк. У меня сейчас такой. Начиналось с озноба, болей в ногах, потом носоглотка добавилась. И без температуры, хотя состояние очень поганое первые пару дней было.
Работать надо• 25 марта 2023
Ответ дляДесь так, але...
так это норм давление
Это просто начало вируса
Для кого нормальне? В мене, наприклад, 120/80 ще норма, а 130/80 вже починає знобити.
Работать надо• 25 марта 2023
Ответ дляПотішаюся
Я вище писала: в мене часто так починається вірус. Спочатку тиск піднімається. Збиваю. Починає підніматись Т.